Alliance Manchester Business School - South America Centre

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

Manchester Business School byla založena v roce 1965 a je jedním z britských prvních obchodních škol. V roce 2015 jsme oslavili 50. výročí.

Stali jsme se největší obchodní a vedení školy ve Velké Británii v roce 2004, kdy jsme se spojila s The Victoria University of Manchester School of účetnictví a financí, UMIST School of Management a programu na výzkum v oblasti vědy a technologie.

Jsme full-service obchodní škola, poskytující vzdělání všechna průmyslová odvětví vysokoškolákům, doktorandů a vedoucích pracovníků po celém světě.

Originálního myšlení Použita je jádrem toho, co děláme - odbočka teorii do praxe napříč všemi naší činnosti, a to prostřednictvím našich programů, poradenství a výzkumu.

My informovat, inspirovat a spolupracovat s podnikatelskou sférou prostřednictvím našich zásnubních aktivity korporátního a pracujeme na podporu komunit prostřednictvím našeho programu společenské odpovědnosti.

Žebříček a akreditace

Alliance Manchester Business School i nadále dostává řadu žebříčku a akreditací od četných zadávacích desek - a to nejen ve Velké Británii, ale z celého světa.

Žebříček

V roce 2016 Financial Times průzkum řadí naši 7. MBA ve Velké Británii, 14. v Evropě a 38. ve světě. Podle FT, může MBA studenti očekávat, že 96% z platu zvýšit tři roky po dokončení studia. Aliance MBS je také kladen na 12. místo na světě kariérního postupu. Jsme zařadil na 6. místě na světě, mimo USA, které provozují titulní Forbes. Ratingové použití Forbes návratnost investic (ROI) jako jeho hlavní měřítko, v kombinaci s informací získaných od společnosti Alliance MBS "Globální absolventů komunity. Jsme zařadil 2. místo ve Velké Británii pro výzkum sílu, a čtvrtý na hloubku a šíři výzkumu (REF 2014). Bloomberg Business Week zařadil Aliance MBS na 19. na světě a 9. v průzkumu absolventů.

Akreditace

Aliance MBS je součástí malého a vybrané skupiny institucí po celém světě, který je akreditován všechny tři hlavní orgány - AACSB International, AMBA a EQUIS.

Umístění

Všude tam, kde se nacházíte, naše znalosti není nikdy daleko. Jsme jediný britský obchod škola s přítomností v šesti světových středisek. Všechny naše center mají silné vazby s místní podnikatelskou komunitou, a máme také celosvětovou síť více než 50.000 absolventů, které jsou rozloženy přes 169 zemí.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Global MBAs »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Global MBA

Globální MBA na částečný úvazek

Online & Campus forma Kombinované 2 let January 2019 Brazílie São Paulo

Manchester Global Part-time MBA je navržen tak, aby odpovídal práci a osobním závazkům, což vám poskytuje flexibilitu ke studiu, pokud vám to vyhovuje nejlépe. [+]

Globální MBA na částečný úvazek

Zvedněte se. Změnit směr. Transformujte svou kariéru.

Umístění: Sao Paulo, Brazílie

Zkušenosti s workshopy, které motivují, seskupují projekty, které vybízejí, a kolegové, kteří se inspirují. S tímto flexibilním globálním programem můžete studovat s námi v Manchesteru, Dubaji, Šanghaji, Singapuru, Hong Kongu nebo São Paulu. Odložte se na pracovišti od prvního dne.

Manchester Global Part-time MBA je navržen tak, aby odpovídal práci a osobním závazkům, což vám poskytuje flexibilitu ke studiu, pokud vám to vyhovuje nejlépe.... [-]


Videos

Global Part-time MBA

Contact
Adresa destinace
Av. das Nações Unidas 12495 - Brooklin (FGV Berrini)
04578000, São Paulo, Brasil

São Paulo, State of São Paulo, BR