LUMS, McGill, YNU, FGV/EBAPE, IIMB

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

CO JE IMPM ?

IMPM je mezinárodní program pro manažery, který vede k magisterskému studiu. Jádrem programu je soubor pěti modulů po 10 dnech, které se odehrávají po dobu 18 měsíců, které organizuje manažerské myšlení.

Doprovodem těchto modulů jsou všechny zajímavé aktivity ve třídě a mimo: Co-koučování, přátelská konzultace, vyhrazené tabulky, manažerské výměny a dopady týmů. Účast na pěti modulech a dokončení papírů a manažerské výměny uspokojivě povede k udělení certifikátu IMPM .

Ti, kteří chtějí získat titul Masters in Management z McGill University nebo MSc International Masters in Executive Management z Lancasterovy univerzity, za certifikačním certifikátem IMPM , píší závěrečný dokument, který jim umožní hlouběji zkoumat otázku, která je pro ně IMPM znepokojuje.

PŘÍRODNÍ PORADENSTVÍ

Zapojení manažerů znamená více než dělat workshopy a diskutovat o nápadech. Manažeři, kteří se účastní IMPM přinášejí obavy z vlastní práce, aby mohli využít zkušeností svých kolegů.

To probíhá v programu - kolem stolů po celou dobu. Je také institucionalizován v procesu, který nazýváme přátelské poradenství, kde s vámi pracují malé týmy vašich kolegů. Tento vstup do vašich otázek vám pomůže provést změny ve vaší organizaci na základě zkušeností spolužáků, kteří se o vaše úspěchy starají.

REFLEXNÍ PAPÍRY A TÝDENÍ PEŘÍ

Učí se od sebe a fakulta nezůstává ve třídě. Po každém modulu napíšete reflexní papír. Nejde o akademický dokument: přečtete, co vás během modulu zvlášť zasáhlo a souvisejí s těmi vašimi osobními potřebami, na vlastní práci nebo ve vaší organizaci. Během procesu psaní se můžete spojit s týmem kolegů a učitelem fakulty, kteří s vámi pracují na tom, aby tyto dokumenty byly užitečné, jak mohou být. Říkáme toto koučování.

MANAŽERNÍ VÝMĚNA

V polovině programu se spojíte s kolegou a strávíte lépe část týdne jako host a jako návštěvník na pracovišti druhého. Tento proces pozorování jiného manažera v práci a poskytování zpětné vazby je jednoduchý, ale výkonný. Je docela úžasné, co vyšlo z těchto výměn.

Při návštěvě s jedním z mých kolegů LG v Koreji jsem si uvědomil, že naše společnost je zranitelná technologií, která je rušivá. V důsledku toho jsme spustili startovací společnost společně s nejvyšší IT univerzitou v Brazílii. Věříme, že to ušetří naši společnost. "- Gustavo Miotti, předseda představenstva, Soprano Eletrometalugica Ltd., Brazílie

DOPADY

"Nikdy neposílejte změněnou osobu zpět do nezměněné organizace." Přesto to dělají téměř všechny rozvojové programy. To jsme změnili. Dostáváte příležitost, pomocí našich pokynů a podpůrných materiálů, označit tým, který působí v návaznosti na práci, kolegům nebo přímým zprávám, aby vám pomohli přenést své učení zpět do organizace. Ve skutečnosti tito lidé prakticky IMPM . Vyjádřete svůj tým po každém modulu a diskutujte o tom, jak používat učení pro konstruktivní změny.

Rozvoj managementu se tak stává rozvojem organizace. Vzdělání, které se pro oddělení lidských zdrojů může zdát drahé, se stává pro organizaci velkou investicí - při školení několika manažerů za cenu jednoho a v hlubokých změnách, které mohou vybojovat. Proč neposílat firmě společnosti IMPM aby pracovala na klíčovém problému?

Vyučoval jsem svůj tým, jak jsem se naučil. Zvýšil jsem tým, jak jsem rostl. Když jsem prošel moduly, vzal jsem si základní principy a byli mým týmem v práci hodnoceni, že se stále ptali: "Kdy půjdeš do dalšího modulu?" - Daniel Smedo, místopředseda a generální ředitel skupiny Metro Supply Chain Group, Kanada

ZVLÁŠTNÍ TABULKY

Máme pravidlo 50:50 v IMPM : polovina času na vás na vašich agendách. Sedíte u kulatých stolů, sdílet své zkušenosti a učit se se svými vrstevníky. Většinou jste ve smíšených skupinách, abyste získali z rozmanitých zkušeností. Ale teď máme také specializované stoly, kde můžete věnovat část diskusních časů se souvisejícími manažery.

Můžete se připojit ke stolu podnikatelů nebo majitelů rodinných firem, nebo byste mohli přijít do programu s kolegy z vašeho průmyslu nebo vlastní firmy. (LG a Lufthansa vysílá týmy manažerů téměř po celých dvacet jedna let.)

ŠKOLY

Lancaster University Management School (LUMS)

Na LUMS najdete opravdu mezinárodní, dobře zavedenou a ambiciózní komunitu. Jsme trojnásobně akreditovaní a světoví. Výzkum je jádrem našeho úspěchu a informuje naše učení, tlačí hranice a mění životy. Náš přístup založený na spolupráci a přístup k nejmodernějším znalostem nám činí maják pro špičkové talenty; místo, které má být.

Fakulta managementu McGill University Desautels

Společnost Desautels je jednou z nejlepších mezinárodních obchodních škol na světě, od BusinessWeek, Canadian Business, Forbes, The Economist a Financial Times. Inovační programy fakulty a historická pověst špičkové kvality nadále přitahují nejlepší studenty a nejvýznamnější profesory z celého světa, stejně jako nejnáročnější náboráři od špičkových zaměstnavatelů na světě.

Yokohama národní univerzita

Program MBA na Yokohamské národní univerzitě (YNU) se dlouhodobě řadí mezi nejvyšší v spokojenosti studentů s jedním z nejnižších míra přijatelnosti obchodních škol v Japonsku. Nachází se 30 minut jízdy vlakem z Tokia, YNU se vždy zavázala hrát globální roli s dlouhodobou perspektivou, která je vhodná pro Yokohama, druhé největší město země a klíčovou bránu do moderního Japonska.

FGV / EBAPE

FGV / EBAPE nabízí svým studentům důraz na mezinárodní studium. Společnost byla založena v 50. letech 20. století a byla průkopníkem ve formální administrativní přípravě v Latinské Americe. Byla zařazena do nejlepší administrativní školy za druhý rok a patří mezi tři nejlepší instituce vysokoškolského vzdělávání v Brazílii.

IIM Bangalore

IIMB byl sedmým po sobě jdoucím rokem nejlépe hodnocen jako nejlepší obchodní škola ve střední Asii v Eduniversalu v Paříži. Charakteristickým znakem IIMB je jeho silné zaměření na vedení a podnikatelské dovednosti, které jsou nezbytné k úspěchu v dnešním dynamickém podnikatelském prostředí. Spolupracuje s více než 114 špičkovými B-školami na světě pro různé výzkumné iniciativy a studenty

Místa

Yokohama

Adresa, 1. řádek
〒240-8501 Kanagawa Prefecture, Yokohama, Hodogaya-ku, 常盤台79−1
Yokohama, Prefektura Kanagawa, Japonsko

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: