FIA – Fundação Instituto de Administração

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Byla zahájena v roce 1980, do budoucna Studies Program podporuje veřejné i soukromé organizace při zlepšování své plánovací procesy tak, aby lépe předvídat a řešit změny v jejich podnikatelského prostředí a implementovat příležitosti pro stavbu svého požadovaného budoucnosti.

PROFUTURO je zodpovědný za nejnovějších mezinárodních programů MBA v Brazílii. Náš tým pracuje s nejvyšším mezinárodním standardem v oblasti poskytování MBA a krátkým trváním programů, stejně jako kurzy v podnicích, který je určen k uspokojení potřeb každého jednotlivého podniku.

Rozsáhlé zázemí ve výzkumu významně přispívá ke společnostem s poradenskou poznání opírající se o pokročilých perspektivních metod odpovídajících specifickým rysům a podmínkách, kterým musí čelit.

Profuturo programy:

Mezinárodní Executive MBA - Brazilský nejdynamičtější a zkušený skupina výkonných studentů tvorbě a realizaci mezinárodní firemní strategii. Vysoce ceněné a referenční trh ve vedoucích pracovníků. Mezinárodní semináře k Číně, Indii, Evropě a USA jsou zahrnuty jako nedílná součást programu.

Mezinárodní MBA - Skutečně multikulturní MBA v angličtině a nabídl na plný úvazek a formáty částečný úvazek. V současné době je v průměru 13 národností ve třídě, naše kulturně vědomi a rozmanité studenti zaměří na posílení a výměnu znalostí, zkušeností a obchodních modelů z celého světa, těžil s mezinárodní studijní cestu do USA a příležitost rozvíjet konzultační projekt renomovaných brazilských organizací.

Americas MBA - Nabízen ve spojení s špičkových obchodních škol z Kanady, USA a Mexika, program zpočátku zahrnuje základní koncepty pro řízení podniku v Brazílii. V druhé části programu až do výše 15 zkušených vedoucích pracovníků z nejdynamičtějších ekonomik obou Amerik připojí po dobu jednoho týdne v každé zemi ponořenou do specialita každé školy, vyměňovat si a kriticky analyzovat obchodní modely a osvědčené postupy. Kromě toho smíšené skupiny 4-6 studentů ze všech škol pracovat na konzultační projekt reálného života pro mezinárodní společnost v jedné ze čtyř zemí, prezentovat konečné výsledky pro organizaci klienta na konci třetí a poslední pololetí chod.

Strategic Consulting a výzkum

Executive Education - otevřený zápis a In-společnost

  • Vedení pro budoucnost
  • Strategické řízení a plánování
  • Profuturo Semináře
  • Mezinárodní a vnitrostátní vedení semináře
  • Specializační kurzy
  • In-firemní kurzy

Místa

Sao Paulo

FIA - Unidade Butantã

Adresa, 1. řádek
Profuturo – Programa de Estudos do Futuro
R. José Alves Cunha Lima, 172

05360-050 Sao Paulo, Stát São Paulo, Brazílie
Telefonní číslo
+55 11 3732-3535

Sao Paulo

FIA - Unidade Nações Unidas

Adresa, 1. řádek
FIA - Unidade Nações Unidas
Avenida das Nações Unidas, 7221

05425-902 Sao Paulo, Stát São Paulo, Brazílie
Telefonní číslo
+55 11 3847-3700

Akreditace