FGV

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

Dějiny

Fundação Getulio Vargas byl založen 20. prosince 1944. Jeho počátečním cílem bylo připravit kvalifikované lidi na práci ve veřejné a soukromé správě v Brazílii. V té době již země začínala položit základy pro růst, který by přišel v následujících desetiletích. Předvídat příchod nové éry, FGV se rozhodla rozšířit své zaměření na činnost a z omezené oblasti správy vstoupila do širší oblasti sociálních a ekonomických věd. Instituce přesahovala hranice výuky, do oblastí výzkumu a informací a stala se známá jako centrum excelence.

Průkopnická a odvážná značka Fundação Getulio Vargas poskytla první bakalářské, magisterské a doktorské studium v ​​Brazílii. kurzy ve veřejné i soukromé správě, stejně jako absolventské kurzy ekonomie, psychologie, účetnictví a vzdělávání. FGV také připravila cestu pro dobře uzemněné hospodářství analýzou své platební bilance, veřejných účtů a dalších ekonomických ukazatelů. Takové iniciativy pomohly odborníkům získat kvalifikaci a širokou veřejnost, aby lépe porozuměly hospodářskému a sociálnímu výkonu Brazílie.

Talent

Spolehlivost ukazatelů a aktivit FGV byla postavena v průběhu generací talentem a věnováním lidí jako jsou Luiz Narciso Alves de Mattos, Eugenio Gudin, Themistocles Brandão Cavalcanti, Alexandre Kafka, Octavio Gouvêa de Bulhões, Emílio Mira y Lopes, a Mario Henrique Simonsen. Jejich vůle vždy překonala všechny překážky. Díky snahám těchto idealistů vedoucí představitelé, vedoucí pracovníci, vedoucí pracovníci, výzkumní pracovníci a studenti neustále obnovují svou důvěru ve reputaci a principy instituce a posilují svou prestiž uvnitř i vně Brazílie.

Produkty a služby nabízené firmou Fundação Getulio Vargas nepřetržitě pomáhají zvýšit produktivitu a konkurenceschopnost mnoha společností a posílit fungování komunálních, státních a federálních vládních organizací. Pevná znalost dynamiky a praxe trhu, vysoká akademická způsobilost a mezinárodní zkušenosti s jeho fakultou umožňují společnosti FGV vytvářet diverzifikovaný a komplexní soubor produktů určených k uspokojení potřeb a očekávání svých zúčastněných stran, ať již ve veřejném nebo soukromém sektoru.

Podpora akademického výzkumu

Lídr ve vytváření a zdokonalování myšlenek, které přispívají k národnímu rozvoji, FGV investuje a podporuje akademický výzkum, jehož výsledkem je značný výkon, uznávaný na národní i mezinárodní úrovni. Mezi předměty výzkumu patří makroekonomie, mikroekonomie, finance, právo, zdraví, sociální zabezpečení, chudoba a nezaměstnanost, znečištění a udržitelný rozvoj. Nadace rovněž vede výzkumné programy v oblasti dějin, společenských věd, vzdělávání, spravedlnosti, občanství a politiky.

FGV je také pověřena vykonávat práci pro veřejný sektor, společnosti a mezinárodní organizace, jako je Světová banka. Kromě toho prostřednictvím brazilského institutu ekonomiky (IBRE) vytváří a zveřejňuje ukazatele a zprávy, které pomáhají formovat brazilskou ekonomiku jako veřejnou službu.

Mise

Podněcovat k socioekonomickému rozvoji Brazílie.

Vidění

Být uznáván jako inovativní instituce, která se zavázala k rozvoji Brazílie, vytváření akademické elity a vytváření veřejných statků ve společenských a souvisejících oblastech, což zaručuje naši finanční udržitelnost poskytováním vysoce kvalitních služeb a vysokých etických standardů.

Institucionální hodnoty

Chceme zachytit národní představivost vytvořením vícenásobného obrazu:

  • Jsme instituce s důkazem závažnosti a kompetencí, která poskytuje služby již více než 70 let. Současně jsme inovační a dynamičtí;
  • Jsme nezávislou institucí, ačkoli jsme se pevně zavázali k národnímu zájmu Brazílie;
  • Zatímco usilujeme o vytváření rovných příležitostí, bráníme právo na nerovné výsledky v důsledku zásluh;
  • Z technického hlediska se snažíme být nejlepší ve všech oblastech, ve kterých působíme.

Etický kodex

Tento Etický kodex je určen k vedení lidských vztahů v rámci Fundação Getulio Vargas. Stanovuje univerzální principy a doporučení týkající se FGV, která je soukromou, neziskovou, charitativní organizací, která provádí technické, vědecké a vzdělávací aktivity.

V souladu s tímto duchem musí každý, kdo má pracovní nebo vzdělávací vztah s FGV, zajistit, aby jejich individuální hodnoty byly slučitelné s těmi, které jsou stanoveny v tomto etickém kodexu.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Portugalština

Vidět Kombinované MBA » Vidět Health Kurzy » Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Kombinované MBA

Absolvent titul v oboru správy

Campus forma Kombinované 2 let February 2019 Brazílie São Paulo

CEAG první MBA program, v Brazílii akreditovaný AMBA, si klade za cíl připravit odborníky s globální vize a moderního řízení, kombinující teorii, praxi a dokonalosti ve výuce. [+]

o CEAG

CEAG první MBA program, v Brazílii akreditovaný AMBA, si klade za cíl připravit odborníky s globální vize a moderního řízení, kombinující teorii, praxi a dokonalosti ve výuce. Kurz je vždy vyvíjí se setkat a předvídat požadavky současného trhu. S pevnými kořeny a vize do budoucna pro více než 40 let v sobě spojuje teorii a praxi k dokonalosti ve výuce.

Metodika kurzu předpokládá, že v průběhu její realizace student zná a používat mezilidské komunikační zdroje, práce ve skupinách v různých skladeb ve vývoji výkonu a demonstrují schopnost rozpoznat a analyzovat konkrétní problémy a řešení vpřed v praktických situacích.

Obecné informace ... [-]

OneMBA

Campus forma Kombinované 21 měsíců September 2019 Brazílie São Paulo

[+]

Tyto projekty jsou určeny k přidání hodnoty sponzoringu společnosti průběžně. Po dokončení OneMBA programu, vedoucí obdrží certifikát OneMBA vydané pěti partnerských univerzitách, stejně jako MBA ze své domovské univerzity.

"Tam je prostě žádný jiný program MBA na trh se stejnou mírou mezinárodnosti, regionální citlivost a důraz na udržitelných obchodních řešení, které bude přínosem pro všechny zúčastněné strany."

Rozvrh Curriculum Přehled [-]