Přečtěte si oficiální popis

ESIC Business112995_pexels-photo-1451447.jpegrawpixel.com / Pexels

Vize

Rozvíjet, prostřednictvím vzdělávání a pobídek k výzkumu, znalostem a kultuře, podporovat integrální formování lidské bytosti a odborníků, kteří se angažují v rozvoji a zlepšování společnosti.

Naše mise

- Školení odborníků schopných vytvářet společnosti a organizace a působit v nich s plnou odpovědností, efektivitou a efektivitou v manažerské práci - na jakékoli úrovni - v jakékoli oblasti činnosti.

- Rozšiřovat ve společnosti kulturu orientovanou na etické hodnoty a racionalitu v podnikání, vytvářet kanály komunikace mezi akademickým a podnikatelským světem a posilovat obchodní povolání našich studentů.

- Podporovat vědecký a technický výzkum v oblasti podnikové správy a marketingu, a to nejen podporou práce vyvíjené ve škole, ale také šířením myšlení o výzkumných akcích ve společnosti jako celku.

Hodnoty

  • Kontemplujte celou osobu.
  • Osoba nese rovnováhu.
  • Forma pro život.
  • Osoba vnímá sebe sama do společnosti.
  • Trénovat angažované muže a ženy schopné převzít odpovědnost ve společnosti demokratickým způsobem charakterizovaným vztahy mezi členy komunity.
  • Být otevřený a pozorný zejména těm, kteří to nejvíce potřebují, bez ohledu na etnickou, kulturní a socioekonomickou situaci.
  • Zavázat se společnosti.
  • Hledat vědeckou přísnost s kvalitou univerzity.

Ve společnosti ESIC máme tři vzdělávací oblasti spojené s podnikatelskou realitou a novými technologiemi.

Oblast promoce

Vzdělávací projekt založený na kvalitě a obchodní realitě, který poskytuje integrační školení.

Absolvent ESIC bude schopen splnit obchodní výzvy se zárukou úspěchu.112994_pexels-photo-1496192.jpegrawpixel.com / Pexels

Postgraduální oblast

Absolventské programy ESIC tvoří obchodní lídry na strategické, manažerské úrovni, s vysokou technickou schopností spojenou s lidskou odpovědností a odhodláním pracovat. Výsledkem tohoto přístupu je významná účast na současném konkurenčním trhu.

Výkonná zóna

V oblasti vzdělávání vedoucích pracovníků se nachází rozsáhlá nabídka programů, otevřených a / nebo školení přizpůsobených potřebám společnosti.

Naše Integrální školení. vytváří programy, které zvyšují profesní rozvoj manažerů a pracovních týmů.

Jiné druhy školení

Jako International Business School nabízíme knihy, manuály a publikace renomovaných autorů, které umožňují nejen výzkum, ale také šíření ekonomických, obchodních, marketingových a manažerských dovedností.

Programy se vyučují na:
  • Portugalština
  • Portuguese (Brazil)

Tato škola dále nabízí:

EMBA

ESIC Business & Marketing School

Výkonný MBA v řízení projektů - EMBAP je zaměřen na výkonné profesionály, kteří mají zkušenosti a / nebo zájem o oblast projektu. Poskytují skvělý základ pro pochopení ma ... [+]

Výkonný MBA v řízení projektů - EMBAP je zaměřen na výkonné profesionály, kteří mají zkušenosti a / nebo zájem o oblast projektu. Poskytují skvělý základ pro pochopení managementu kurzu a diskutují o roli manažera. Řídí se PMBOK Guide, aktualizovaný v 5. vydání.

Cíl

Kromě pochopení konceptů a terminologií nezbytných pro řízení projektů budou účastníci schopni:

Hrát roli projektového manažera efektivně;Diagnostikovat a analyzovat situace vytvořené za specifických okolností a nabídnout odpovídající řešení;Řídit pracovní týmy, udržovat je motivované, s odpovídající komunikací, vedením atd.Integrujte projekty s funkčními oblastmi organizace, aby byl rozhodovací proces agilní a efektivní;Využívejte inovativních metod pro správu projektů ve složitých a dynamických prostředích.Profil studenta... [-]
Brazílie Curitiba
Březen 2020
Portuguese (Brazil)
Kombinované
600 hodiny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
ESIC Business & Marketing School

Výkonný MBA v oboru Business Management - EMBA je zaměřen na zkušené profesionály, kteří v rámci svých organizací vykonávají práci charakterizovanou rozhodováním a řízení ... [+]

Výkonný MBA v oboru Business Management - EMBA je zaměřen na zkušené profesionály, kteří v rámci svých organizací vykonávají práci charakterizovanou rozhodováním a řízením obchodních zdrojů, stejně jako odborníky, kteří vykonávají podobné a doplňkové funkce ve vrcholovém managementu.

Kompletní vzdělávací program zaměřený na:

Strategické úvahy vrcholového managementu, kombinující aspekty environmentálního porozumění a strategického rozvoje;Dopad technologických a lidských „klíčových“ faktorů;Finanční techniky a účetní informační systémy, jejichž vývoj zahrnuje mezinárodní aspekty řízení;Perspektiva strategického marketingu, včetně obchodních úvah, která by měla být přítomna ve vrcholovém managementu;Procesy a operace, které generují produkty a služby, které splňují potřeby zákazníků a jejich dopad ve skupině profesionálů, kteří pracují ve společnosti;Integrační přístup k manažerským dovednostem, které tvoří centrální osu činnosti obecného směru.Cíl... [-]
Brazílie Curitiba
Březen 2020
Portuguese (Brazil)
Kombinované
600 hodiny
Kampus
Přečtěte si více v češtině