COPPEAD Graduate School of Business

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

COPPEAD Graduate School of Business na Federální univerzitě v Rio de Janeiro je obchodní škola celosvětově uznávaná pro svou vynikající kvalitu.

Vzhledem k hlavním ekonomickým výzvám bude muset Brazílie pokročit v oblasti vzdělávání a řízení znalostí, což jsou základní ingredience pro společnosti, které vynikají v současném prostředí soutěží a mezioborových spoluprací.

V COPPEADu jsou výzkum a znalosti ústředními osami všech činností. V denních interakcích se studenty, společnostmi a jinými účastníky trhu tedy znalosti, které vytváříme, řídí povahu naší výuky ve třídě a interakci se společností. To je základ našeho poslání a vize a toho, co považujeme za náš přínos pro společnost.

Prohlášení o poslání

COPPEAD Graduate School of Business je odhodlána k dokonalosti v jeho postgraduální obchodní výuky a výzkumu. V rámci veřejné univerzity se snažíme přispět k rozvoji Brazílie tím, že poskytujeme vzdělání současným i budoucím vedoucím podnikatelům, kteří jsou schopni vykonávat vysoce v místním i globálním prostředí, a na nové fakultě, která může šířit a vytvářet inovativní znalosti v podnikání.

Vidění

COPPEAD si klade za cíl být první volbou pro studenty, kteří chtějí studovat obchod a řízení v Brazílii.

Centrální hodnoty

Naše centrální hodnoty jsou excelence, bezúhonnost a služba do Brazílie.

Dokonalost: To je naše podstata, co řídí náš růst, výzkum, nábor fakulty, navrhování nových programů, mimo jiné akce.

Integrita: Mezi hodnoty COPPEAD patří nasazení etického a společensky odpovědného chování v manažerské profesi. Chápeme, že integrita je nejlepší způsob, jak může škola plnit své poslání, a lépe sloužit Brazílii.

Služba v Brazílii: COPPEAD byla třetí škola v Brazílii a první v Rio de Janeiru, která nabídla doktorský program; první v Brazílii, který nabídl mezinárodní standard MBA na plný úvazek, a byl to průkopník v oblasti manažerského vzdělávání v oboru podnikání a managementu v Brazílii. Abychom mohli rozvíjet naši zemi, musíme rozvíjet lidi a organizace.

Společnost COPPEAD byla založena v roce 1973 a je jedinou brazilskou obchodní školou, která je součástí brazilského federálního systému (UFRJ) s mezinárodní akreditací. Naše MBA na plný úvazek je bezplatná a jako jediná v Latinské Americe patří mezi nejlepší obchodní školy na světě v programech Financial Times na plný úvazek Global MBA.

Žebříčky

Top 100 finančních časů

11krát na seznamu 100 nejlepších globálních MBA žebříčku finančních časů.

Top 100 finančních časů

Executive MBA se dvakrát zařadil do Top 100 žebříčku Executive MBA Financial Times.

1º MBA v Brazílii

Você S / A zvolil v roce 2016 nejlepší MBA v Brazílii.

Akreditace, certifikace a asociace

127063_logos.png

Federální univerzita v Rio de Janeiro

Federální univerzita v Rio de Janeiro byla založena v roce 1920 a je první a největší federální univerzitou v Brazílii. Jedním z největších center excelence ve výuce a výzkumu v zemi a v Latinské Americe je posláním univerzity poskytnout brazilské společnosti prostředky k ovládání, rozšiřování, kultivaci, uplatňování a šíření univerzálního dědictví lidských znalostí, k působí jako transformující síla.

Místa

Rio de Janeiro

Adresa, 1. řádek
Rua Pascoal Lemme, 355 Cidade Universitária Rio de Janeiro - RJ
21941-918 Rio de Janeiro, Stát Rio de Janeiro, Brazílie