Přečtěte si oficiální popis

Efbl-300x201a

Univerzita Banja Luka Byl založen dne 7. listopadu 1975 a dnes po 39 letech má Banja Luka univerzita 16 fakult s 52 licenčními studijními programy.

Boloňský proces začal ve všech studijních programech oficiálně v akademickém roce 2006/2007, ačkoli některé fakulty zahájily Boloňskou reformu ještě dříve. Byl zaveden tříletý studijní systém: bakalářské, magisterské a doktorské studium, stejně jako systém ECTS pro hodnocení předmětů a celkové pracovní zatížení studentů.

Většina fakult univerzity Banja Luka a univerzitní rezidence mají mnoho zařízení, jako jsou restaurace, rekreační střediska, počítačová centra, studentské kluby a kavárny, které se nacházejí ve dvou areálech, které se nacházejí v blízkosti nejkrásnější řeky Země - řeka Vrbas - a pár minut chůze od centra města.

Univerzita Banja Luka má mnoho různých velikostí a tvarových amfiteátrů, učeben, čítárny a knihovny, laboratoře a počítačové místnosti.

Ekonomická fakulta Univerzity Banja Luka Je moderní, rozvinutá, progresivní a otevřená fakulta, která představuje páteř hospodářského rozvoje Republiky srbské.

V únoru 2014 Ekonomická fakulta Univerzity Banja Luka připomněla 39. výročí existence a práce.

Efbl2-200x300a

Ekonomická fakulta Univerzity Banja Luka je vysokoškolská instituce, jejíž hlavní činností je vědecká výuka a vědecký výzkum, a dnes jsme hrdí na následující úspěchy a hodnoty:

  • Tradice a modernost.
  • Moderní učební osnovy, stejně jako metody výuky a hodnocení studentů, modelované podle nejlepších vzdělávacích institucí tohoto typu v Evropě a ve světě (Ekonomická fakulta v Banja Luce je průkopníkem provádění ustanovení Bolonské deklarace v RS a Bosně a Hercegovině) .
  • Přednášející jsou významní odborníci v oboru, který učí, a úspěšní podnikatelé - takže máme jedinečnou složku vědy a praxe.
  • Velká kapacita prostoru přes 4 000 m2, která umožňuje pohodlnou a nepřetržitou realizaci výukových a mimoškolních aktivit.
  • Fakulta nemá žádné architektonické bariéry a panoramatický výtah umožňuje studentům se zdravotním postižením přístup do amfiteátrů a učeben.
  • Vysokorychlostní technické vybavení (počítačové učebny s novými počítači, projektory, přenosné počítače, skenery, připojení k internetu atd.).
  • Možnost absolvování různých seminářů, školení apod. V zahraničí prostřednictvím Studentské unie Ekonomické fakulty AIESEC nebo některých organizací, s nimiž spolupracujeme.

Cíle fakulty jsou:

  1. Průběžná výkonnost moderního výukového procesu, harmonizovaného s požadavky průmyslu a v souladu se všemi ustanoveními bolonského procesu.
  2. Zavedení evropských norem kvality pro studium cyklů I, II a III.
  3. Poskytnutí personálních a materiálních podmínek, které umožní realizaci hlavního cíle.
Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MBA

University of Banja Luka

UNIBL Mezinárodní program MBA, plně vyučovaný v angličtině, je vysoce náročný program speciálně určený pro zkušené profesionály, kteří chtějí výrazně změnit svou kariéru. ... [+]

Master of Business Administration MBA

UNIBL Mezinárodní program MBA, plně vyučovaný v angličtině, je vysoce náročný program speciálně určený pro zkušené profesionály, kteří chtějí výrazně změnit svou kariéru. Obsah kurzu a zaměření na osobní a profesní rozvoj poskytují účastníkům novou vizi a nové ambice. Navíc každý účastník MBA přináší do programu velké množství poznatků, neboť existuje neustálý podíl z kariéry a životních zkušeností.

Cíle studijního programu MBA Umožnit absolventům navrhnout nejlepší řešení složitých problémů ve firmách a zlepšit organizační výkonnost aplikací vědeckých metod Rozvíjet dovednosti, které jsou potřebné k vytvoření špičkových odborníků v oblasti podnikového řízení Vybudovat mezinárodní síť účastníků MBA ... [-]
Bosna a Hercegovina Banja Luka
October 2019
Denní studium
15 měsíců
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa destinace
Majke Jugovića 4
78 000 Banja Luka
Republic of Srpska, Bosnia and Herzegovina

Banja Luka, Republika Srpska, BA