United Business Institutes

Úvod

Read the Official Description

Poslání a cíle

Poslání United Business Institutes je být předním poskytovatelem nejvyšší kvality British stylu profesionální vysokoškoláka, absolventa a postgraduální podnikatelského vzdělávání a odbornou přípravu se zaměřením na mezinárodní obchod a řízení, který je interkulturně informovaného a kariéra orientované, stejně jako solidní pochopení všeobecného vzdělávání. Servírovací studenti z Belgie, Lucemburska a dalších zemí po celém světě, United Business Institutes naučit své studenty 21. století dovednosti potřebné pro úspěch v přispívá k hospodářskému a sociálnímu rozvoji místní, regionální a mezinárodní úrovni.

Cíle United Business instituty jsou:

poskytovat obchodní vzdělání v britském stylu svým studentům, čímž zvyšuje jejich schopnost zapojit se do mezinárodního obchodu, a přispět k rozvoji pracovní síly; umožnit studentům přispívat ke globálnímu porozumění a socioekonomický vývoj tím, že jim s interkulturní komunikační dovednosti; pěstovat stimulující učební prostředí, v němž jsou mezinárodní obchodní praktiky informovaný nejvyššími standardy vědecké teorie a zásad etického chování; poskytnout studentům osvojení postojů, dovedností a návyků pro učení a vedoucí role celoživotního v globální ekonomice; být centrum intelektuální a praktické excelence v regionu, kde se výuka, stáže a praxe integrován.

Kurikulum Cíle Organizace spojených Obchodní ústavům programů:

poskytnout studentům dovednosti a koncepčních rámců, které budou řídit svou kariéru v oblasti obchodu; poskytnout studentům nástroje a praktické zkušenosti nezbytné pro kariéru v oblasti obchodu; rozvíjet znalosti studentů o ústředních funkcí managementu, marketingu, financí a informačních technologií v globální ekonomice; zvýšit porozumění studentů z etického a právního prostředí podnikání

Cross-kulturní povědomí součástí učebního plánu:

zvyšuje citlivost studentů dopadu kulturních rozdílů v účinnosti na pracovišti a řízení pomáhá studentům prozkoumat své vlastní kulturní předpoklady o vedení a pracovní stylu a praktik rozvíjí mezikulturní komunikační dovednosti studentů Dosažení rovnosti příležitostí a začlenění je rozhodující pro UBI. Naším cílem je podporovat a rozvíjet širokou škálu dovedností a zkušeností, které nelze nalézt v rámci každé jednotlivé skupiny studentů nebo zaměstnanců. Ve snaze o našich cílů se snažíme vytvořit komunitu, ve které je rozmanitost oceňuje a který odráží, ale i služby potřeby širšího mezinárodního společenství, ve kterých působíme.

Snadný přenos obchodních akademických kreditů

United Business Institutes usnadňuje přenos podnikových akademických kreditů, a je zvláště podporou mezinárodní výměny studentů mezi špičkovými institucemi po celém světě.

Studenti z akreditované a uznávané vysokých škol, obchodní školy a univerzity jsou tedy srdečně zváni bez přerušení pokrok směrem k titulu. UBI studenti pocházejí z více než 72 zemích.

V kreditů, které získáte na UBI jsou přenosné, a podobným způsobem úvěrů získaných v jiných institucích jsou přenosné na UBI.

Mezi další programy, UBI studenti převedeny do a ze škol, jako jsou:

London University (UK), AGSIM, Thunderbird (Glendale, Arizona), SDA Bocconi (Milán, Itálie), Webster University (Ženeva, Švýcarsko), Tilburg University (Nizozemsko), Americká univerzita (Paříž, Francie), Clark univerzita (MA, USA), University of Wales (UK), University of Miami (Florida), University of Westminster (Velká Británie), a mnoho dalších.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA » Vidět BA programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Magistr V Oboru Business Administration MBA

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2018 Belgie Brusel Lucembursko Wiltz + 3 více

Učil v Bruselu UBI, to Master in Business Administration (MBA), program je kvalita zajištěna a ověřena Middlesex University London a studenti budou udělena Middlesex University London míry na úspěšném dokončení. [+]

Učil v Bruselu UBI, to Master in Business Administration (MBA), program je kvalita zajištěna a ověřena Middlesex University London a studenti budou odměněni Middlesex University London míry na úspěšném dokončení.

Cíle

Od zasedací místnosti do třídy!

Naše pracovní-profesionální učitelé nabízejí pragmatický přístup v rámci kurzů zaměřených na témata a obsah, které přinášejí okamžité výsledky na pracovišti.

Všechny kurzy vyučované v angličtině: globální jazyk podnikání

Umístěný v Belgii, UBI uznávají důležitost angličtiny jako klíčový jazyk pro globální obchodní vedení.

Zlepšit se při práci... [-]


Videos

Why you should choose UBI?