Louvain School of Management

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited

Louvainská School of Management (LSM) je vedení školy z Université de Louvain catholique, jedné z nejstarších univerzit v Evropě, která byla založena v roce 1425.

Louvainská School of Management má vedoucí pozici na francouzsky mluvící části Belgie a získal mezinárodní uznání za vynikající výsledky. LSM je zařazen 1st Business School v Belgii pro svou Master in Business inženýrství (Financial Times 2013). Neustálé zlepšování této školy k dosažení vyšší kvality jsou mezinárodně uznány EQUIS, jakož i sítí CEMS a PIM, pro které je LSM je jediným belgický člen.

Hodnota základní školy je "Dokonalost a etika v podnikání". Zejména, škola výslovně definoval "excelenci" jako vědecké přísnosti, otevřenosti vůči světu a podnikání, zatímco "etika" se vztahuje na humanismu, kritické myšlení a odpovědné občanství. Podle tradice a volbou jeho úkolem je umístit lidské hodnoty v centru rozhodnutí. V důsledku toho je naším klíčovým posláním je vzdělávat a školit budoucí odpovědné a vnímavý vůdce.

Každý rok 1600 studentů, včetně asi 450 zahraničních studentů, na naše magisterského nebo doktorského programu ve francouzštině nebo angličtině. Výzkum provedený školy - v čele s jeho zaměstnanců a hlavně organizovaný kolem našich pět center excelence - je vydáván ve více než 100 vědeckých článků v časopisech každý rok.

Louvain-la-Neuve: mezinárodní, živé a přátelské město campus

Louvain-la-Neuve (LLN) se nachází v blízkosti Bruselu, hlavního města Evropy. LLN nabízí 27 000 studentů UCL a město je rostoucí populaci, širokou škálu zařízení a služeb, stejně jako kulturní, sportovní a volnočasové aktivity: divadla, kina, hudební sály, rozsáhlé sportovní zařízení a jeden z největších nákupních center v regionu , Univerzita společenství a populace více než 120 národností žijí v LLN.

Unikátní architektonický koncept dává přednost chodcům v centru; ulice, náměstí a zelené plochy se proplétají, což je mimořádně příjemné a bezpečné město žít.

Chuť LSM

 • N ° 1 v Belgii Master in Business inženýrství (Financial Times Žebříček 2011, 2013)
 • Top 10 pro program CEMS MIM-(FT umístění od roku 2005)
 • 1200 Mistr studenti
 • 20 000 absolventů
 • 230 Základní fakulty a hostující profesoři
 • 2 kampusy: Louvain-la-Neuve a Mons
 • ILSM - výzkumný ústav, který zahrnuje více než 90 aktivních doktorandů
 • EQUIS akreditované
 • CEMS: jedinečný belgického člena
 • PIM: Unikátní belgického člena
 • 145 výměnných dohod s klíčovými univerzitami rozložena na 5 kontinentech

Magisterské programy

Louvainská School of Management nabízí globální, flexibilní a odpovědné programy:

 • v plnohodnotné univerzitním prostředí, který nabízí příležitosti pro smysluplné interdisciplinární a multikulturních výměn;
 • v blízkosti politického kapitálu Evropské unie a rozhodovací pravomocí EU;
 • se svými kořeny v centrech excelence a in-house výzkumu;
 • stejně jako individuálních programů, včetně vysoce specializovaných opcí;
 • učil velkou sesterské fakulty zaměstnanců z podnikatelské sféry a politickém světě;
 • Na základě aktivních a participačních výukových metod;
 • v duchu dlouhé humanistické tradice, která je nyní aplikována na aktuální otázky;
 • s dobrou přípravou pro mnoho problémů spojených s mezinárodní kariéru;
 • se zaměřil na uvedení lidské hodnoty v centru rozhodování.

Mezinárodních sítí a AKREDITACE

  CEMS členem od roku 1989.

  Unikátní člen CEMS v Belgii, LSM je tedy jedinečný vstupní bod pro prestižní CEMS Masters in International Management (MIM). Společnost byla založena v roce 1988, CEMS je globální aliance předních obchodních škol, nadnárodní společnosti a nevládních organizací, které společně nabízejí CEMS Mistr in International Management (MIM). CEMS MIM je pre-zážitek postgraduální stupeň otevřený vysoké kalibru, mezinárodně hlídal, vícejazyčné studentů v magisterském programu v řízení v jednom z členských škol CEMS. Dnes CEMS komunita se skládá z 30 škol na 5 kontinentech, 75 firemních partnerů (nadnárodních společností), 4 sociální partneři (NGO), více než 1.200 CEMS studentů a více než 10.000 absolventů z více než 85 národností, mluvení 60 + jazyky a pracují v 75 zemích. CEMS MIM je zařadil do top 10 z Financial Times žebříčku od roku 2005.

   Unikátní člen PIM v Belgii od roku 1990.

   Partnerství v International Management, nebo PIM je konsorcium předních obchodních škol z celého světa, že výměny vybrat postgraduálních studentů na jednoho semestru. Další nejlepších škol se připojil ke komunitě v nedávné době, rostoucí PIM sítě na 60 obchodních škol po celém světě. Členské instituce sdílejí pověst pro zachování nejvyšší stupeň akademické kvality na regionální i na celém světě, a hodnotu ducha organizace mezinárodní spolupráce mezi svými studenty, fakulty a správy.

    EQUIS akreditované od roku 2006.

    EQUIS je kvalitní značka udělována nejlepších obchodních škol, které prokazují vysokou obecnou kvalitu ve všech dimenzích své činnosti, jakož i vysokou úroveň internacionalizace a které poskytují vysoce kvalitní vzdělání v oblasti mezinárodního managementu.

     145 výměnných dohod s klíčovými univerzitami rozložena na 5 kontinentech.
     This school offers programs in:
     • Angličtina
     • Francouzština

     Programs

     Tato škola dále nabízí:

     Videos

     The Louvain School of Management

     Contact

     Louvain School of Management

     Adresa, 1. řádek Place de l'Université 1
     1348, Belgium
     Website http://www.uclouvain.be/lsm.html
     Telefonní číslo +32 10 47 21 11