Bhaktivedanta College

Úvod

Read the Official Description

Bhaktivedanta College v "kostce"

Sanskrit termín Bhaktivédanta má zvláštní význam pro Bhaktivedanta College. Vedanta, složený z veda (znalostí) a Anta (závěr), znamená vrchol poznání, porozumění, nebo kritické zhodnocení. Bhakti znamená láskyplné oddané služby transcendentální, osobní zdroj všeho.

Takže slovo Bhaktivedantovy kombinuje myšlenky vědecké excelence a nejvyšší duchovní hodnoty a aktivity. Honorific Termín Bhaktivédanta je věnována ctěných oddaných učenců v indických duchovních kruzích. Šríla AC Bhaktivedanta Swami Prabhupáda zakladatel-acharya Mezinárodní společnosti pro vědomí Krišny (ISKCON), získala tento titul v polovině dvacátého století od jeho současníků.

Opožděný v jeho životě, on psal téměř sedmdesát knih, které jsou překlady a komentáře k Vaishnava textů. V letech 1965 a 1977, on a jeho následovníci na celém světě začali více než sto chrámy, farmy, a školy. V současné době, jeho učení se cvičil a učil v mnoha sborech připojených k ISKCONu.

Šríla Prabhupáda je inspirací Bhaktivedanta College, protože jeho příkladný život učí, že nejlepší vzdělání v sobě spojuje pokrok znalostí s seberealizaci a lásky Boží, nebo Srí Krišna.

Bhaktivedanta College je mezinárodní instituce, která slouží vzdělávacích potřeb ambiciózních, duchovně smýšlející studenty. Za tímto účelem College sleduje šest ideály:

Odvaha a účel Student Wellbeing Duchovně integrované výuky Akademická a profesionální Excellence Morální a duchovní zralost Collaborative partnerství

Vysoká škola se nachází ve městě Durbuy, vesničce zasazené v malebném Ardennes Belgie. Bezkonkurenční pro jeho klid a klid, to zalesněná plocha je vynikající prostředí pro výzkum a reflexi. V srdci kampusu vysoké školy stojí historické Château de Petite Somme, srdce prosperující Vaishnava chrámu a komunity.

Naše historie

Od svého otevření v září 2002, Bhaktivédanta College získal více než tisíc studentů z dvaceti šesti zemí. Od samého počátku, akademické moduly akademie byla rozšířena o mimoškolních studijních a poradenských programů, jejichž cílem je povzbuzovat znak, osobní naplnění a duchovní zralost.

Program si klade za cíl začlenit pečlivý akademický studium duchovní zjemnění, cení vzdělání a odbornou přípravu. Výuka médium je angličtina, a studenti s alternativním nejprve-jazyk jsou k dispozici další podporu v mluvené i psané angličtině.

V roce 2003, University of Wales Lampeter (UWL) akreditované tříleté akademický kurz, kulminovat Bachelor Teologická oboru "Vaishnava studie": vůbec první v anglicky mluvícím světě. Vysoká škola pracoval spolupracovat s Centrem pro Oxfordu hinduistických studií (Ochs), uznávaným nezávislým středu na univerzitě v Oxfordu.

Od té doby, mnoho členů fakulty obdrží své doktoráty z Oxfordu. Zavázala k investici do budoucna, Bhaktivédanta College nedávno dokončila výstavbu nové knihovny, kancelářské zařízení a k pobytu blokem, čímž poskytuje studentům s up-to-date vybavení pro výzkum a rekreaci.

Bhaktivedanta College je seriózní a dobře finančně mezinárodní institut, který čerpá na starověké indické moudrosti vychovávat motivované, dobře integrované a nezávisle přemýšlivý dospělé. V podpůrném a duchovně povznášející prostředí, vysoká škola umožňuje studentům realizovat své akademické a profesní potenciál, platí Krishna vědomé zásady pro současný životní styl a vytvořit trvalý přínos všem způsobilým oblastech lidského snažení. K dosažení tohoto cíle, vysoká škola podporuje šest ideály, a to:

  1. Vize a účel

Inspirující dlouhodobý úspěch prostřednictvím vroucí hledání pravdy, účelu a sebepoznání.

  1. Student Wellbeing

Rozšíření vyhlídky studenta položením pevných základů pro jejich budoucí kariéru, ekonomické stability a duchovní naplnění.

  1. Duchovně integrované výuky

Obohacení studenty s pozitivní duchovní zkušenosti, učebních osnov naplněn Vaishnava teologie, a praktické, kariéru orientované kvalifikace.

  1. odborný Excellence

Podpora nejvyšší standard služeb a vzdělanosti, zatímco připravuje studenty jako příkladné lídrů ve svých oborech.

  1. Morální a duchovní zralost

Povolení studentům rozvíjet ctnosti a vhled, přijaly etické a naplňující profese, a uplatnit svou moudrost pro všechny aspekty soukromého a veřejného života.

  1. Partnerství pro spolupráci

Práce kooperativně s místními, národních a globálních společenstvích vytvořit vzdělávací dědictví trvalé sociální, kulturní a duchovní přínos.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Online Certifikáty » Vidět Online Kurzy » Vidět Summer courses »

Videos

Bhaktivedanta College Online

Bhaktivedanta College Kirtan Course