Alfred Ford School Of Management

Úvod

Read the Official Description

Alfred Ford School of Management vám dává možnost jít, kde ostatní MBA programy nejdou, z vnitřností pohony své chování na co nejširší pohledy na podnikání a jeho místo ve společnosti.

Nabízíme jedinečný vzdělávací zkušenost:

  • superior instrukce od odborníka fakulty
  • inovativní a flexibilní formát učení
  • závazek nabízí studentům, kteří si cení komunity, spolupráce, nadšení a hrdost

Učení se případovými studiemi od Alfred Ford School of Management na Vimeo.

Studie Zkušenosti Alfred Ford je jedním dát-a-brát, v nichž fakulta poslouchá, stejně jako oni přednášet, a studenti se přebírat iniciativu, jak často, jak by si poznámky. V konečném důsledku to znamená, že přístup oceňování zkušenosti a moudrost našich studentů, a věří, že jejich účast povyšuje diskusi na nejvyšší úrovni a vytváří podnikatelské sféry, kteří jsou spokojeni s přirozenou výměnu myšlenek v dnešní globální ekonomice.

Obecná znalost řízení databáze vám poskytuje flexibilitu se přestěhovat do širokého spektra obchodních a manažerských rolích, zatímco zaměření na vývoj vedení vám dává interpersonální dovednosti, které potřebujete se tam dostat.

Přečtěte si o podnikání a další, se vzděláním, které se ponoří hluboko do důležitých otázkách životního prostředí, společenských a správy věcí veřejných.

Vize

Chcete-li vytvořit vedoucí obchodní školu v oblasti vědomého vedení a řízení pro výcvik vůdce mít globální myšlení a bezúhonnost.

Poslání

Alfred Ford School of Management rozvíjí na celém světě smýšlející etické vůdce tím, že kombinuje nejnovější manažerské znalosti s starověké moudrosti.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Videos

Alfred Ford MBA - Program Overview

Learning with case studies

Contact

Alfred Ford - School of Management

Adresa, 1. řádek Petite Somme 10 6940 Septon-Durbuy
6940 Durbuy, Belgie
Website http://www.aford.be/
Telefonní číslo +32 86 38 73 55