Management Development Centre International

Úvod

Read the Official Description

MDCI pracuje ve Velké Británii, na Středním východě a v Africe poskytující logistické, správu a marketingovou podporu pro postgraduální akademické programy jménem několika britských univerzit.

Založená společnost Bahrain také poskytuje výkonné rozvojových programů a programy na míru.

Za třicet let poskytuje výkonné programy MDCI pomohl dva a půl tisíce odborníků Gulf založené zvýšit svoji kariéru akademické kvalifikace uznávané po celém světě a pomohl představit nejnovější podnikatelské myšlení a schopnosti zálivu.

Klíčovým prvkem programů MDCI je, že přednášející UK založil podívejte se na zálivu dodávat jejich moduly, které umožňují místním odborníkům, aby pokračovaly ve svých pečovatelů při studiu jejich Masters of doktorát.

Vývoj Executive (Masterclass) a přizpůsobené programy z MDCI začlenit nejnovější akademické myšlení a její aplikace na výkonnosti organizace, a byl navržen tak, aby odrážela specifickou kulturu hostitelské země. Programy jsou dodávány na mnoha veřejných, soukromých a ne pro zisk disciplín, vhodné pro všechny typy organizací a speciálně navrženy pro náročné manažerů a vedoucích pracovníků.

Tyto vzdělávací programy rozvíjet základnu znalostí a dovedností dnešních vedoucích pracovníků a manažerů a pomáhat studentům aplikovat nápady a koncepty, které reálných organizační záležitosti, problémy a vizí. Programy jsou dodávány velmi zkušený tým britských státních příslušníků, z nichž všichni mají značné zkušenosti ve světě vzdělávání vedoucích pracovníků v různých národních rámcích. Ostatní služby poskytují podle MDCI patří: výchovného poradenství, vedení zkouška, manažerské poradenství.

historie

V brzy 1990 MDCI vytvořila základnu v Bahrajnu do provozu potřeby velkých saúdskoarabských petrochemické a ropné společnosti. Následně programy byly nabídnuty zralé studenty z jiných zemí GCC od svého Bahrajnu základny a satelitními kancelářemi Saudská Arábie, Spojené arabské emiráty, Katar a Omán. Přes 2500 zralé manažeři mají prospěch ze služeb poskytovaných MDCI.

Společnost má obě ministerstva obchodu a ministerstva školství registrací v království Bahrajn jako reprezentativní sídlo mateřské společnosti ve Spojeném království.

Cenu královny

Každý rok Její Veličenstvo královna Elizabeth ocenění její uznání v ocenění odvedené práce v zámoří od Spojeného království organizací v exportním sektoru. MDCI a její mateřská společnost DA Group byly uděleny tuto čest a důstojníci společnosti byly vyzvány, aby formální recepci v Buckinghamském paláci. Ocenění bylo předáno do společnosti u Rt Hon. Tony Blair - premiér.

Výkonný Model "Model," je termín se odkazuje na době sloužil způsobu doručování UK univerzitní postgraduální programy, na částečný úvazek pro zaneprázdněné manažery. Poskytuje místní výkonné studenta se stejným zkušenosti s učením, jak by těšit na podobných částečný úvazek programy, v areálu univerzity.

Obecně platí studenti jsou zralé manažeři obvykle mají značné zkušenosti v oboru. Průměrný věk současných studentů MDCI je 35 a většina z nich má více než 8 let příslušných zkušeností.

Univerzita partnera poskytuje identické akademické složky programu, včetně výuky, aby studenti těšit na akademické půdě. MDCI poskytuje místní podporu pro obě univerzity a studentem.

Management Development Centre International Ltd je Spojené království registrovaná společnost. Společnost je součástí skupiny Durham Associates, založený na Old Coach House, Castle Eden, v hrabství Durham. Předseda skupiny je mezinárodně uznávaný akademický řízení a autor profesor Geoff Lancaster.

MDCI je řízen představenstvem se sídlem ve Spojeném království. Výkonný ředitel je Robert LF Rice, který je držitelem Bahrajn pobytu a žil a pracoval na Středním východě a v Africe asi 35 let. V roce 2009 byl identifikován jako jeden z vůdců do vzdělávání vedoucích pracovníků v zemích MENA ze strany na Středním východě hospodářského Digest MDCI spoléhá na informační technologie a rozhraní člověk dosáhnout vysokou míru podpory studentů a zajistit udržení pracovních postupů univerzity.

Studenti a jejich sponzor organizace ocení výkonný model dodávky z řady důvodů, zejména:

  • Zaneprázdněné manažery nejsou odebrány z jejich práce delší dobu
  • Studenti nemají žádné potíže s aklimatizovat na cizích kultur
  • Programy integrovat životní a pracovní zkušenosti studentů s nejnovějšími akademické myšlení
  • Organizace těžit ze studentů, kteří žádají své znalosti do pracovního prostředí na základě iterativního
  • Znalosti studentů je posílen přidáním nové odborné znalosti k jejich dosavadních zkušeností - významnou vzdělávací koncepce v sobě
  • Celý balíček obsahující materiály je studentovi doručeno v Bahrajnu, to je uvolňuje například od času promarněného najít učebnice
  • Navíc, poplatky za program zrcadlí ve Velké Británii poplatků, ale bez nákladných ubytování, pobytové náklady a cestovné.
  • Organizace ocení udržení svých zaměstnanců v průběhu sledovaného období a často těží z bezprostředního použití nového myšlení
This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

MBA Na Blízkém Východě

Online & Campus forma Denní studium 18 měsíců September 2017 Bahrajn Manama Spojené království Londýn Durham Kuvajt Kuwait City Omán Muscat Katar Dauhá Saúdská Arábie Al Khobar Rijád + 12 více

MBA je z University ve Velké Británii, která si klade za cíl postoupit znalosti, budovat důvěru a získat globální pohled na přípravu nového odpovědnosti za řízení nebo aby se stal senior leader v odvětví. [+]

Proč si vybrat Počátky kariéry MBA s MDCI? The MBA je z Velké Británie University která si klade za cíl postoupit znalosti, budovat důvěru a získat globální pohled na přípravu nového odpovědnosti za řízení nebo aby se stal senior leader v odvětví. S třídami vyučují na Středním východě, studenti jsou prezentovány s intelektuálně přísný program, jehož cílem je poskytovat učení navrženy tak, aby současným i budoucím potřebám rozvoje, podporou sebevědomí, kreativitu a kritické myšlení. Tam je jedinečnou příležitostí, aby provedla konzultační projekt jménem organizace. Předchozí klientské organizace zařadily organizace, jako je Siemens a NatWest. Struktura programu Program se skládá z osmi modulů učil, stejně jako disertační práce a příbuzné designu výzkumu a metodami modulu. Příklad moduly zahrnují: Správa Lidé, Podniková ekonomika, marketing a inovace a organizační strategie. Jedním ze základních modulů je konzultační projekt, jehož prostřednictvím studenti pracují v týmech na organizaci klienta rozvíjet své obchodní prozíravost, kariérní vyhlídky a poradenské dovednosti. dodávka struktura Program je dodáván v průběhu 18 měsíců prostřednictvím kombinace tváří v tvář vyučovacích jednotek a online podporu. Každý modul se skládá ze tří dny plné doba kontaktu s vyučujícím a ostatními studenty. Kromě face-to-face setkání se studenti zapojit se do on-line diskuse a posouzení usnadněn vyučujícím. Obytné se konají přibližně jednou za šest týdnů, v závislosti na svátcích; není výuka během ramadánu sezóny. vstupní kritéria Žádné předchozí pracovní zkušenosti nutné. Minimálně 2: 2 diplom. Kromě toho studenti, jejichž mateřským jazykem není angličtina, jsou povinni mít anglický jazyk kvalifikaci IELTS 6 nebo ekvivalent. * Podléhá schválení [-]

Trup University Business School Executive MBA - Dodávány V Bahrajnu

Campus forma Denní studium September 2017 Bahrajn Manama

Získat mezinárodně uznávaný výkonného magisterský titul v oboru Business Administration, aniž by museli brzdu ve své kariéře! [+]

The University of Hull výkonného Masters v oboru Business Administration (EMBA) je podporována v zálivu u rozvoj managementu Mezinárodní středisko (MDCI) je jedním z nejdéle zavedených poskytovatelů uznávané podpory postgraduálního vzdělávání v Mexickém zálivu. Poskytuje prvotřídní univerzitní vzdělání ve státech Perského zálivu přes lokalizačních a blended learning techniky. Hlavním rysem tohoto programu je, že všechny jsou navrženy pro zaneprázdněné profesionály, které jim umožní pokračovat ve své kariéře, když se učí novým dovednostem a získání kvalifikace respektované po celém světě. Program se skládá z praktických orientovaných studijních programů nebo vysoce orientovaných vzdělávacích programů Executive Development (ED). Všechny jsou zálohovány přísné postupy posuzování kvality univerzity. Žáci pracují ve skupině prostředí stimulující. Úkoly a zkoušky budou stanoveny v souladu s normami posuzování kvality univerzity a prostřednictvím kanceláři MDCI, studenti udržovat kontakt s oběma lektorů a univerzit. Studenti mají možnost získat prvotřídní kvalifikaci, aniž by museli vzdát svou práci. Kontakt MDCI, aby si svou kariéru na trati, mají nejmodernější dovednosti a techniky řízení. Dosavadní absolventi Hull MBA pokročila ve své kariéře a držet různé role v mnoha vedoucích organizací. Program je lokálně dodáván v 5 * hvězda pohodlí a na základě každých šest týdnů. Mezi klíčové prvky programu University of Hull MBA Můžete studovat bez přestávky od vaší kariéry nebo rodiny Hull Executive MBA je plně akreditována vzdělávacího systému Spojeného království Nejlepší UK akademici přeletět z Velké Británie s vámi pracovat přes víkend relací Program je dodáván na částečný úvazek po dobu dvou let Všechny studijní materiály jsou zahrnuty v poplatku Výuka víkendy jsou... [-]

Contact

Adresa, 1. řádek Government Avenue
Bahrain
Telefonní číslo +973 17216002
Adresa, 1. řádek Seeb, Oman
Telefonní číslo +968 24607625

Telefonní číslo