MDCI - Management Development Centre

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Nové bezprecedentní časy vyžadují nové myšlení.

MDCI a CMC přepsali Příručku.

Již více než třicet let předchází Management Development Center International (MDCI) způsobu, jakým je výkonné vzdělávání poskytováno na Středním východě a v Africe. Nyní se naše zaměření na umožnění transformačních vůdců vedlo k nové Pathway k dosažení akreditace MBA akreditované ve Velké Británii.

Lester Massingham, vedený generálním ředitelem CMC, přinášíme MBA nové generace vedoucím představitelům nové generace v Perském zálivu. Začít dokončit za pouhých 12 měsíců, s finanční investicí pouhých 12 000 USD.

Všichni máme historii. Zde je krátký pohled na náš.

  • Více než 5 000 absolventů.
  • Práce ve spolupráci s předními britskými fakultami, vysokými školami a univerzitami.
  • Získal královnu cenu za export ve vzdělávání.

138019_photo-1454165804606-c3d57bc86b40.jpg

Dějiny

Počátkem 90. let

MDCI si vybrala Bahrajn jako svůj regionální uzel, který bude sloužit pro vzdělávání vůdčích profesionálů a vůdců Arábie ve všech sektorech.

1993

MDCI uvádí na trh první distanční MBA program v regionu s britskou Hull University ze základen v Dubaji a Bahrajnu.

1995

Společnost MDCI byla schválena jako první poskytovatel MBA pro Saúdskou Aramco a dodává první MBA na místě v Ománském sultanátu s britskou Lincoln University.

1997

MDCI je oceněna královnou cenou za export ve vzdělávání.

1998

MDCI zahajuje první doktorát v oboru Business Administration v regionu na místě v GCC s University of Hull a Lincoln.

2000

MDCI poskytuje první magisterský titul z bezpečnostních studií v GCC na britské University of Reading.

Počátkem roku 2000

MDCI zahajuje v Bahrajnu ve spolupráci s Ministerstvem práce a sociálních věcí Program rozvoje pokročilého řízení. Mezitím po konzultaci s britským vojenským atašé dodal program Hull MBA sultánovi Ománských ozbrojených sil v rámci Offsetového programu Al Yamamah.

2006

MDCI jmenoval regionální agenty pro Jihoafrickou univerzitu.

2015

MDCI poskytuje doktorát v oboru Business Administration (DBA) na místě v Bahrajnu a Ománu s Liverpoolskou univerzitou Johna Moorese.

2020

MBA nové generace bude spuštěn online, spuštěn během globálního uzamčení CoVid-19.

Unleashing Leadership Prowess, více než 5000krát od roku 1993

Absolventi

V Bahrajnu od roku 1993 MDCI prodává, podporuje a spravuje poskytování manažerského rozvoje na místě, postgraduální a postgraduální programy uznávaných akademických institucí, včetně předních britských univerzit, jako je Hull, Reading a Lincoln, pro více než 5 000 kariér profesionálové.

Nový gen

Mnohostranné myšlení inspirovalo design a načasování MBA nové generace. Pro začátek je rok 2020 bezprecedentním rokem vyžadujícím nové učení. Certifikát CMC v transformačním vedení s titulem od York St John vstoupí, aby na tuto otázku odpověděl na mnoha úrovních. A máme představu, že naši Alumni budou připraveni navrhnout to svým rodinným příslušníkům, přátelům a týmu „příští generace“.

Vůdci

V roce 1997 získala MDCI královskou cenu za export ve vzdělávání, která uznala vedoucí roli britské firmy na Středním východě a v Africe, za pouhé čtyři roky v oblasti rozvoje řízení, postgraduálních a postgraduálních programů. Rychlý posun vpřed více než dvě desetiletí a programy MDCI se zúčastnili vůdci na různých úrovních napříč odvětvími, včetně ministerských, C-Suite, a také podnikatelé přitahující mega akvizice, fúze a seznamy.

Konečně, MBA, která je dosažitelná, akreditovaná, přístupná a cenově dostupná.

Proč utratit alespoň dvakrát tolik času a peněz na výdělek MBA, když můžete dosáhnout 12 let kvalifikace akreditované britské univerzity za méně než 12 000 USD?

Kvantové skokové změny, ke kterým došlo v minulých měsících, povzbudily náš tým k nalezení nového řešení MBA. V této bezprecedentní křižovatce jsme přistáli s dokonalým programem pro odvážné kariérní profesionály z Arábie.

Výsledkem je MBA nové generace.

Vaše studium je ukončeno za rok, nevyžaduje vysokoškolské vzdělání a je vyučováno britskou fakultou v Perském zálivu a / nebo žije online, což dále snižuje náklady.

Proč zvolit MDCI?

Nevěříme v překážky úspěchu.

Toto je nejdostupnější MBA v regionu.

Není nutný titul.

  • Vaše zkušené obchodní zkušenosti by vás mohly dostat na palubu.
  • Vezměte si prvních šest měsíců a získejte profesionální certifikát v transformačním vedení.
  • Snižte náklady a cestujte, účastte se v Perském zálivu a / nebo vstupte do učebny, žijte online.
  • Víkendové doručení, které se vejde kolem vaší práce a rodiny.

Naše láska k Arábii

Již více než třicet let pomáhá MDCI studentům na Středním východě a v Africe dosáhnout skutečného potenciálu a dosáhnout profesních ambicí. Absolventi Ceny královny za export ve vzdělávání jsou absolventi MDCI na vrcholu 5 000 absolventů - napříč předními organizacemi, jako jsou Batelco, Saudi Aramco, Al Marai, Gulf Air, Katar Petroleum, RasGas, CHOP a Omantel.

Místa

Manama

Adresa, 1. řádek
MDCI - Management Development Centre
Manama, Guvernér kapitálu, Bahrajn

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium