Přečtěte si oficiální popis

Proč zvolit UWA


Prozkoumejte naše kampusy a zařízení, seznámíte se s historií nejstarší univerzity našeho státu a zjistíte, proč vás může získat diplom UWA pro kariéru budoucnosti, a nikoliv jen pro práci zítřka.

Jsme hrdí na to, že jsme nejprve v západní Austrálii a že jsme v celosvětovém měřítku zařazeni do Top 100 univerzit.

Č. 1 - Rovná se jako první za celkovou poptávku a výzkum studentů

7 - Sedm z našich předmětů se řadí mezi Top 50 na světě

Top 100 - se umístila na 96. místě v Top 100 univerzit po celém světě


Pět důvodů pro studium na UWA

Zjistěte, co motivuje lidi k tomu, aby usilovali o své cíle s námi.


Vibrující zkušenost studentů

Přilehlá k řece Swan, náš campus v Perthu patří mezi nejmalebnější v Austrálii s ikonickými pískovcovými budovami, které se nacházejí mezi zahradami, které jsou součástí dědictví. Jsme pouhých 10 minut od hlavního nákupního a obchodního centra Perthu a poblíž mnoha nádherných pláží města.

Na kampusu budete mít k dispozici řadu základních vybavení, včetně kaváren, knihoven, knihkupectví, živé kulturní čtvrti a tónů klubů a společností, které se mohou připojit a prožít život studenta naplno. Náš podpůrný Studentský spolek znamená, že si můžete vyzkoušet dobrovolnou práci, získat nezávislou radu v řadě záležitostí nebo navštěvovat jednu z mnoha různorodých akcí v areálu i mimo něj.


Inovační struktura kurzu

Ať už máte jakékoliv cíle, udělí vám diplom UWA svět možností. Přibližně 40 procent dnešních pracovních míst nebude za 20 let (CEDA, 2015) existovat, a proto věříme v lepší přípravu na kariéru budoucnosti.

Naše inovativní struktura kurzu je jediným svého druhu ve WA a je založena na globálním modelu. To znamená, že můžete sledovat své zájmy a současně maximalizovat možnosti kariéry. Tato flexibilita vás odděluje od davu a je klíčovým předpokladem pro budoucí kariéru.


Hodnocení a hodnocení

V Austrálii se snažíme poprvé v první řadě pro studentskou poptávku, počáteční platy absolventů, intenzitu výzkumu a granty na výzkum založené na klíčových opatřeních v příručce Good Universities Guide 2016. QS World Rankings nám dala nejvyšší hodnocení - 5 hvězdiček - nejvyšší jedno procento univerzit po celém světě. Sedm z našich oborů je zařazeno do Top 50 na světě podle QS World University Rankings podle předmětu.


Výsledky absolventů

Váš titul UWA je investicí do vaší budoucnosti. Naši absolventi trvale překračují průměrné počáteční platy a míru zaměstnanosti státních absolventů. Oslavujeme silné partnerství v oblasti průmyslu a nabízíme praktické zkušenosti z reálného světa, kromě cenných příležitostí pro profesionální vytváření sítí. Tento praktický učební přístup je vysoce ceněn zaměstnavateli a zajišťuje, že jste připraveni na kariéru. Naši absolventi se nadále inspirují a přinášejí pozitivní dopad na společnost.


Změna světa prostřednictvím výzkumu

Jako vysoká škola s vysokou intenzitou výzkumu jsme součástí skupiny osmi (koalice špičkových výzkumných univerzit v zemi) a jednoho ze dvou australských členů sítě celosvětových univerzit. Jsme také zakládajícím členem sítě Matariki vysoce kvalitních, výzkumně náročných univerzit se zvláštním zaměřením na zkušenosti studentů.

V průběhu let jsme nadále přilákali vysoce kvalitní, globálně uznávaný personál, výzkumné pracovníky a studenty, včetně našeho laureáta Nobelovy ceny Barryho Marshalla, a každoročně obdržíme přibližně 80% veškerého financování výzkumu na univerzitách WA.


Průmyslová připojení

U UWA budete nejen studovat do určité míry, ale máte příležitost získat cenné zkušenosti s vaší budoucí kariérou.


Mentoring

Spojte se s průmyslovým profesionálem pro individuální poradenství a rozvíjejte své dovednosti.


Nepříjemné zkušenosti

Naše síť průmyslových umístění vám umožňuje najít nekonečné umístění.


Umístění pro zápočet

Pro-úvěrové stáže nebo cvičení jsou uspořádány jako součást vašeho titulu.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:


University of Western Australia Business School

Naše MBA Full Time Intensive vám dává příležitost posílit vaše kariérní vyhlídky prostřednictvím přímějšího kontaktu s obchodními lídry a personalizovaným programem rozvo ... [+]

Za pouhých 12 měsíců bude MBA Full-Time Intensive společnosti UWA posílit vaše kariérní vyhlídky kdekoli na světě. Intenzita Full Time MBA UWA vám dává nejlepší šanci stát se budoucím vůdcem tím, že vám umožní soustředit se na jednu ze tří specializovaných oblastí: vedení, zdroje nebo řízení.

O kurzu

Naše MBA Full-Time Intensive nabízí vynikající přípravu na získání požadované práce. Kurz zahrnuje:

Individuální program pro rozvoj vedoucích pracovníků vyvinutý pro vás vedoucí světovou třídou (dvě australské výzkumné rady budoucích členů a Woodside Chair v oblasti vedení a managementu)Individuální poradenství od vedoucího průmysluKariérní koučování a workshopy dodávané manažerem MBA Career ServicesProjekt strategické analýzy a poradenství pracující na reálném projektu jedné z našich partnerských organizací (předchozí organizace zahrnují ATCO Gas, Department of Agriculture and Food WA, APPEA)Mistrovské kurzy s vedoucími pracovníky a vedoucími pracovníky vrchních společností ASX a vládních útvarůPřímý kontakt s členy Business School BoardVýběr specializovaných oblastí ve vedení financíStruktura kurzu... [-]
Austrálie Perth
Leden 2020
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Western Australia Business School

Rozvíjte své vedoucí schopnosti a získáte hluboké znalosti mezinárodního obchodního práva. ... [+]

Za pouhé dva roky můžete absolvovat dva magisterské tituly. Získejte mezinárodně uznávané MBA, stejně jako magisterský titul v mezinárodním obchodním právu.

O kurzu

Naše MBA Full-Time Intensive nabízí vynikající přípravu na získání požadované práce. Mistr mezinárodního obchodního práva vám navíc poskytne neocenitelné znalosti v této oblasti. Kurz zahrnuje personalizovaný program rozvoje vedoucích pracovníků, který byl vytvořen vedoucím fakultou světové úrovně a individuální mentoring seniorského průmyslu. Získáte také koučování a semináře v oblasti kariéry a pracujete na projektu strategické analýzy a poradenství pro jednu z našich partnerských organizací. Master of International Commercial Law poskytuje solidní základ v oblastech práva, které se týkají obchodu, prodeje, lodní dopravy a financí. Poté se specializujete na oblasti, jako je právo WTO, obchodní rozhodčí řízení, srovnávací právo a zákony a regulace australských finančních transakcí.... [-]

Austrálie Perth
Leden 2020
Denní studium
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Western Australia Business School

Naučte se vést jakoukoli situaci - ať už jde o budování komerčního podniku nebo neziskové organizace od začátku, nebo provozování velké mezinárodní společnosti. ... [+]

UWA Master of Business Administration (MBA) má silné zaměření na současné obchodní trendy a je velmi žádoucí pro profesionály, kteří chtějí přejít na vyšší úrovně řízení.

O kurzu

MBA Flexible je ideální pro zkušené profesionály, kteří chtějí transformovat svou kariéru a stavět na svých dovednostech ve vedení a řízení.

Jako MBA flexibilní student budete absolvovat základní studie ve všech hlavních oblastech podnikání - účetnictví a finance, rozhodování, ekonomika, organizační chování, marketing a strategické řízení - a poskytne vám dovednosti a znalosti potřebné k tomu, abyste mohli podniknout největší podnikání problémy.... [-]

Austrálie Perth
Přihlašování započato
Denní studium
Kombinované
1 - 5 let
Kampus
Online forma
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině