University of Canberra

Úvod

Read the Official Description

University of Canberra pyšní se uznávanou jedničkou v poskytování vysoce kvalitních pregraduální a postgraduální vzdělání základě spolehlivé výzkumu profil. Máme v posledních dvou letech byl uznáván pro své silné učení a vyučování výkon v sobě všech-australské univerzity hodnocení.

&nbsp

University of Canberra se odehrává v unikátním prostředí. Campus je útočištěm čistého vzduchu, vysoké stromy a přirozená vegetace, s mnoha různými ptáky, včetně bílých kakadu, a bydliště klokani, ale je to užitečné lidové zábavy a nákupních místech, včetně Westfield Shoppingtown v nedalekých Belconnen, a Canberra centrum v Občanské , City Centre.

&nbsp

Akademické standardy jsou vysoké a kariéra výsledky jsou vynikající. Univerzita vyrobila více než šedesát tisíc absolventů. Mnozí nyní zaujímají vedoucí pozice v profesích, podnikovém světě a veřejné služby, Austrálie a několika dalších zemích. Jiní se stali přední spisovatelé, novináři, umělci a sportu mužů a žen. Univerzita se pyšní profesionální přípravě studentů pro profesní život.

&nbsp

Existuje více než devět tisíc studentů na plný úvazek, práci na vysokoškolské bakalářské tituly a diplomy, a doktorské certifikáty, diplomy, Masters stupňů nebo doktoráty. Studenti jsou přitahovány k univerzitě z ACT a okolních oblastí, z každého státu, v Austrálii a od některých 80 zemí po celém světě. 1100 studentů bydlet na koleji, a tento počet bude zvyšovat v budoucích letech.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Mba V Strategického Nákupu

Online & Campus forma Denní studium Kombinované January 2018 Austrálie Canberra

Master of Business Administration v strategického nákupu je určen na rozvoj profesních kompetencí managementu současných a budoucích vůdců v strategického nákupu. [+]

Master of Business Administration v strategického nákupu je určen na rozvoj profesních kompetencí managementu současných a budoucích vůdců v strategického nákupu, kteří se snaží zlepšit své kariérní vyhlídky v obchodních a vládních organizací, na místní, národní i mezinárodní úrovni. Kurz je zaměřen na celkové životního cyklu přístupy ke strategickému zadávání veřejných zakázek.

Masters studie zahrnují základní zadávání veřejných zakázek a řízení předměty jako obchodní právo, podnikových financí a účetnictví, řízení projektů, řízení lidí a organizační výkon, a také kritických oblastí rostoucí strategický význam pro průmysl, vlády a společnosti, jako je udržitelný zadávání veřejných zakázek a řízení rizik ,... [-]