UNSW Australia Business School

Úvod

Read the Official Description

AACSB Accredited

Jsme vytvářet novou generaci podnikových myslitelů, změny tvůrců a podnikatelů. Proč ne se k nim?

Vedoucí obchodní škola v asijsko-pacifické oblasti

Umístil v Sydney, ale hluboce spojení se světem. Naše partnerství pro spolupráci v oblasti vzdělávání a výzkumu rozšířit v celém asijsko-pacifickém regionu i mimo něj s cílem zajistit našim absolventi jsou kulturně univerzální a pochopit jejich roli ve světových obchodních a sociálních problémů. Podívejte se na naše pověření.

Ambiciózní, výjimečné studenty

Naši studenti jsou Australan nejjasnější, a oni jsou naše budoucnost. Ať už se snažíte řídit organizaci, spustit svůj vlastní úspěšné podnikání nebo jeho výkon průkopnický výzkum, budeme otevřete dveře k úspěchu, s bakalářském, magisterském, výzkumu a MBA programy pokrývající veškeré aspekty podnikání. Tam, kde by naše programy vás?

Dynamické, hands-on výuku

Lídři v jejich akademické oblasti, naši lektoři a výzkumníci také přinést real-svět znalosti k naší aktivní komunitě. Inovačních center a high-tech překlápět učebny přimět studenty, aby být aktivnější ve svém učení zkušenosti s aktivitami na pracovišti a průmyslem poradenských nedílnou součástí našeho reálného světa přístupu. Seznamte se s naší akademické obce.

Výzkum s real-svět aplikací

Naše originální, podnikatelská průzkum utváří hospodářskou politiku a ovlivňuje způsob podnikání se provádí po celém světě. Naše výzkumné studenti a zaměstnanci pracují na některé z velkých sociálních a ekonomických problémů naší doby, vytváří publikovanou práci s real-svět dopadu a výsledky. Podívejte se na náš výzkum v práci.

Zaměřeno na budoucnost podnikání

Způsob, jakým žijeme a pracujeme v budoucnu nebude nic jako dnes. Takže jsme se mění způsob, jakým jsme se učit a výzkum - zajistit naši budoucí obchodní lídři jsou přizpůsobivé, kreativní problém-řešitelů.

Dědictví vedení

V roce 2007, Austrálie je top žebříčku MBA School, australský Graduate School of Management (AGSM), se spojil s jedním z předních regionu obchodu fakult tvoří UNSW Business School. Dnes naše silná globální obchodní síť více než 75.000 absolventů mluví samo za sebe, a my povzbudit je, aby se součástí našeho programu celoživotního vzdělávání. Spojte se s našimi absolventy.

Jaké to je opravdu chtěla studovat na UNSW Business School?

Objevte náš nový state-of-the-art budovu na UNSW je Kensington akademické půdě - jen 6 km od Sydney CBD.

UNSW Business School - na první pohled

Jsme přední australský obchodní škola, a můžeme to dokázat. Přečtěte si něco více o počtech za naší vynikající výuky a výzkumu.

Č.1 pro ...

Excellence ve výuce a učení (australská federální vláda) Výzkum ve škole účetnictví (celosvětově) Výzkum v oblasti obchodu, řízení a cestovní ruch (rovné jako první, australská federální vláda) Nejvyšší střední škola vstupní skóre pro obchodní bakalářského programu v Austrálii Full-time MBA program v Austrálii - 7 let po sobě (Financial Times (UK))

5 hvězdičky pro ...

Absolvent nástupní plat Získání zaměstnání Pozitivní absolvent výsledky

(Dobré univerzity Guide 2.014)

Inspirující budoucí vedoucí

Další tech podnikatelé než kterýkoli jiný australské univerzity Více Generální ředitelé v Austrálii top 50 společností, než nějaká jiná univerzita

Více příležitostí

8 školy: Účetnictví, Finance & Bankovnictví, ekonomie, informační systémy, technologie a management, marketing, management, rizik a pojistně-matematické studie, daně a obchodní právo 6 AGSM programy 242 stipendia v hodnotě $ 3087752 udělené v roce 2014

Velké a rozmanité

14,519 studentů 30% studentů jsou mezinárodní 300 akademici a výzkumní pracovníci 245 odborných a technický personál

Výzkum s dopadem a vlivem

9 výzkumných center 3.200.000 $ v konkurenčním financováním výzkumu
This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Agsm MBA (na Plný úvazek)

Campus forma Denní studium 16 měsíců January 2018 Austrálie Sydney

Dosažení horní úrovně globálního podnikání dnes vyžaduje dokonalost, kritické myšlení, výjimečné znalosti, komunikační dovednosti a kulturní povědomí. Z nichž všechny je program AGSM MBA je navržen tak, aby živit. [+]

Dosažení horní úrovně globálního podnikání dnes vyžaduje dokonalost, kritické myšlení, výjimečné znalosti, komunikační dovednosti a kulturní povědomí. Z nichž všechny je program AGSM MBA je navržen tak, aby živit. Proč si vybrat tento MBA? Jeden z top 100 programů MBA, jak seřazených podle Financial Times (UK) První MBA, které mají být akreditovány sdružení Advance Collegiate školy Business (AACSB) v Austrálii Dosáhnout svého plného potenciálu kariéry a rychle sledovat váš úspěch Rozvíjet kritické myšlení, výjimečné manažerské znalosti, komunikační dovednosti a kulturní povědomí Zkušenosti prezenční studium na naší účelu postavené AGSM @ UNSW Business School kampusu v UNSW, Sydney - finanční kapitál Austrálie a brána do světa nejrychleji rostoucí hospodářský region jihovýchodní Asie Být součástí elitní kohorty talentovaných obchodních studentů, a vytvořit hodnotný a vlivnou globální síť Přizpůsobit své MBA specializace s širokou škálou volitelných možností Studium některé kurzy na jiné vedoucí obchodní škole, a to prostřednictvím naší mezinárodní výměnného programu Kdo je tento program určen? Úspěšní manažeři, manažeři a odborníci, kteří chtějí, aby svou kariéru na novou úroveň Ambiciózní lidé, kteří chtějí rychle sledovat jejich zvolené kariéru, nebo začít nový podnik Pracovní a kariérní vyhlídky Obchodní vůdce Vláda leader Senior Ne-pro-zisk manažer podnikatel Poradce Venture kapitalista Executive role v oblasti účetnictví, financí, marketingu, prodeje a komunikace, mj Vstupní požadavky AGSM MBA je celosvětově uznávaný MBA, který je vysoce konkurenční pro vstup. Budete muset prokázat vynikající výsledky ve své aplikaci, stejně jako splnění požadavků na níže uvedené položky. Chcete-li použít pro AGSM MBA (plný úvazek), budete potřebovat buď: Silný bakalářský titul (nebo... [-]