UNSW Australia Business School

Úvod

Read the Official Description

AACSB Accredited

Jsme vytvářet novou generaci podnikových myslitelů, změny tvůrců a podnikatelů. Proč ne se k nim?

Vedoucí obchodní škola v asijsko-pacifické oblasti

Umístil v Sydney, ale hluboce spojení se světem. Naše partnerství pro spolupráci v oblasti vzdělávání a výzkumu rozšířit v celém asijsko-pacifickém regionu i mimo něj s cílem zajistit našim absolventi jsou kulturně univerzální a pochopit jejich roli ve světových obchodních a sociálních problémů. Podívejte se na naše pověření.

Ambiciózní, výjimečné studenty

Naši studenti jsou Australan nejjasnější, a oni jsou naše budoucnost. Ať už se snažíte řídit organizaci, spustit svůj vlastní úspěšné podnikání nebo jeho výkon průkopnický výzkum, budeme otevřete dveře k úspěchu, s bakalářském, magisterském, výzkumu a MBA programy pokrývající veškeré aspekty podnikání. Tam, kde by naše programy vás?

Dynamické, hands-on výuku

Lídři v jejich akademické oblasti, naši lektoři a výzkumníci také přinést real-svět znalosti k naší aktivní komunitě. Inovačních center a high-tech překlápět učebny přimět studenty, aby být aktivnější ve svém učení zkušenosti s aktivitami na pracovišti a průmyslem poradenských nedílnou součástí našeho reálného světa přístupu. Seznamte se s naší akademické obce.

Výzkum s real-svět aplikací

Naše originální, podnikatelská průzkum utváří hospodářskou politiku a ovlivňuje způsob podnikání se provádí po celém světě. Naše výzkumné studenti a zaměstnanci pracují na některé z velkých sociálních a ekonomických problémů naší doby, vytváří publikovanou práci s real-svět dopadu a výsledky. Podívejte se na náš výzkum v práci.

Zaměřeno na budoucnost podnikání

Způsob, jakým žijeme a pracujeme v budoucnu nebude nic jako dnes. Takže jsme se mění způsob, jakým jsme se učit a výzkum - zajistit naši budoucí obchodní lídři jsou přizpůsobivé, kreativní problém-řešitelů.

Dědictví vedení

V roce 2007, Austrálie je top žebříčku MBA School, australský Graduate School of Management (AGSM), se spojil s jedním z předních regionu obchodu fakult tvoří UNSW Business School. Dnes naše silná globální obchodní síť více než 75.000 absolventů mluví samo za sebe, a my povzbudit je, aby se součástí našeho programu celoživotního vzdělávání. Spojte se s našimi absolventy.

Jaké to je opravdu chtěla studovat na UNSW Business School?

Objevte náš nový state-of-the-art budovu na UNSW je Kensington akademické půdě - jen 6 km od Sydney CBD.

UNSW Business School - na první pohled

Jsme přední australský obchodní škola, a můžeme to dokázat. Přečtěte si něco více o počtech za naší vynikající výuky a výzkumu.

Č.1 pro ...

Excellence ve výuce a učení (australská federální vláda) Výzkum ve škole účetnictví (celosvětově) Výzkum v oblasti obchodu, řízení a cestovní ruch (rovné jako první, australská federální vláda) Nejvyšší střední škola vstupní skóre pro obchodní bakalářského programu v Austrálii Full-time MBA program v Austrálii - 7 let po sobě (Financial Times (UK))

5 hvězdičky pro ...

Absolvent nástupní plat Získání zaměstnání Pozitivní absolvent výsledky

(Dobré univerzity Guide 2.014)

Inspirující budoucí vedoucí

Další tech podnikatelé než kterýkoli jiný australské univerzity Více Generální ředitelé v Austrálii top 50 společností, než nějaká jiná univerzita

Více příležitostí

8 školy: Účetnictví, Finance & Bankovnictví, ekonomie, informační systémy, technologie a management, marketing, management, rizik a pojistně-matematické studie, daně a obchodní právo 6 AGSM programy 242 stipendia v hodnotě $ 3087752 udělené v roce 2014

Velké a rozmanité

14,519 studentů 30% studentů jsou mezinárodní 300 akademici a výzkumní pracovníci 245 odborných a technický personál

Výzkum s dopadem a vlivem

9 výzkumných center 3.200.000 $ v konkurenčním financováním výzkumu

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Agsm MBA (na Plný úvazek)

Campus forma Denní studium 16 měsíců January 2018 Austrálie Sydney

Dosažení horní úrovně globálního podnikání dnes vyžaduje dokonalost, kritické myšlení, výjimečné znalosti, komunikační dovednosti a kulturní povědomí. Z nichž všechny je program AGSM MBA je navržen tak, aby živit. [+]

Dosažení horní úrovně globálního podnikání dnes vyžaduje dokonalost, kritické myšlení, výjimečné znalosti, komunikační dovednosti a kulturní povědomí. Z nichž všechny je program AGSM MBA je navržen tak, aby živit.

Proč si vybrat tento MBA? Jeden z top 100 programů MBA, jak seřazených podle Financial Times (UK) První MBA, které mají být akreditovány sdružení Advance Collegiate školy Business (AACSB) v Austrálii Dosáhnout svého plného potenciálu kariéry a rychle sledovat váš úspěch Rozvíjet kritické myšlení, výjimečné manažerské znalosti, komunikační dovednosti a kulturní povědomí Zkušenosti prezenční studium na naší účelu postavené AGSM @ UNSW Business School kampusu v UNSW, Sydney - finanční kapitál Austrálie a brána do světa nejrychleji rostoucí hospodářský region jihovýchodní Asie Být součástí elitní kohorty talentovaných obchodních studentů, a vytvořit hodnotný a vlivnou globální síť Přizpůsobit své MBA specializace s širokou škálou volitelných možností Studium některé kurzy na jiné vedoucí obchodní škole, a to prostřednictvím naší mezinárodní výměnného programu Kdo je tento program určen? Úspěšní manažeři, manažeři a odborníci, kteří chtějí, aby svou kariéru na novou úroveň Ambiciózní lidé, kteří chtějí rychle sledovat jejich zvolené kariéru, nebo začít nový podnik Pracovní a kariérní vyhlídky Obchodní vůdce Vláda leader Senior Ne-pro-zisk manažer podnikatel Poradce Venture kapitalista Executive role v oblasti účetnictví, financí, marketingu, prodeje a komunikace, mj Vstupní požadavky ... [-]