Sydney Business School, University of Wollongong

Úvod

Read the Official Description

University of Wollongong

&nbsp

Univerzita mezinárodního postavení se záviděníhodnou rekord úspěchu ve výuce a výzkumu, UOW se nachází v jedné z nejkrásnějších nastavení Austrálie, hodiny jízdy na jih od Sydney.

UOW má kované rozlišovací identity mezi australské a zahraničními vysokými školami, stojící mimo sektoru kategorií. Podnikavý instituce s osobní styl, UOW je zároveň sebejistě vytvářejí mezinárodní pověst pro kvalitní výzkum a vzdělávání.

&nbsp

Sydney Business School (SBS)

&nbsp

Sydney Business School (SBS) má 2 areálech. Jeden z Wollongong, razil město inovací, ostatní v centru města Sydney.

Škola nabízí řadu postgraduálních kurzů a obchodu poskytuje odborně zaměřené vzdělávání vedoucích programů a speciálně přizpůsobené krátkých kurzů na externí klienty. Jeho tituly jsou také nabízeny na University of Wollongong, Dubaj.

Naše charakteristickým znakem je naše silné zaměření na vedení a náš závazek k rozvoji v našich studentů schopnost vyjednávat složitých podnikových prostředích. Škola má studijní programy jsou náročné a akademicky přísné. Očekáváme, že našim studentům myslet strategicky a předložit soudržný, dobře prozkoumány myšlenky a argumenty.

Škola má silnou a dynamickou fakulty zavázala k dokonalosti ve výuce a výzkumu, a na posílení našich vazeb s průmyslem, obchodem a vládou.

SBS vybudovala silné zaměření výzkumu s různými zájmy napříč obory související s podnikáním. Škola má také tři hlavní výzkumná centra, centra pro rozvoj zdravotnictví, Centrum pro řízení dodavatelského řetězce a Australský institut pohody.

&nbsp

Vize a mise

Vize


Chcete-li být poskytovatel vynikající vzdělání postgraduální podnikání v regionu Asie a Tichomoří.

&nbsp

Mise

Chcete-li vychovávat budoucí lídry, aby uspěly v celosvětové konkurenční prostředí.

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Master Of Business Administration (MBA)

Campus forma Denní studium Kombinované 12 - 24 měsíců May 2017 Austrálie Sydney Wollongong + 2 více

Získal maximální počet pěti hvězdiček správní Absolvent sdružení Austrálie SBS MBA je určen pro zkušené profesionály, kteří chtějí rozvíjet manažerské schopnosti ve stále více konkurenčním a měnící se globální podnikatelské prostředí. [+]

Získal maximální počet pěti hvězdiček správní Absolvent sdružení Austrálie, je náš program určený pro ty, kteří jsou kvalifikováni ve specializované oblasti a kteří chtějí rozvíjet své podnikatelské schopnosti a dovednosti. MBA studentům rozvinout portfolio klíčových manažerských kompetencí, které sahají od strategické analýzy a rozhodování dovedností až po zhodnocení globální podnikatelské výzvy doplněno lidé, financí, marketingu a systémové analýzy schopností.

 

 

Trvání

 

1,5 rok plný úvazek (s zrychlené k dispozici v 1,5). Na částečný úvazek k dispozici pouze pro australský obyvatel. ... [-]