Kaplan Business School Australia

Úvod

Read the Official Description

Proč nás

Tam je důvod, proč 1 milion studenti zapisují se Kaplan každý rok.

Kaplan Business School

Kaplan Business School poskytuje na částečný úvazek a na plný úvazek vyšší vzdělávací kurzy v oblasti obchodu a účetnictví, a má artikulační a převodů smlouvy s mnoha australských univerzit.

Stovky tisíc odborníků použili Kaplan kurzy jako odrazový můstek pro jejich kariéry. Kaplan Business School jsou specialisté v obchodních a účetních kurzů pro místní i zahraniční studenty.

Všechny kurzy jsou uznávány příslušnými orgány státní správy a vzdělávacích institucí v Austrálii.

Kdo je Kaplan?

Kaplan, je jedním z předních světových poskytovatelů služeb v oblasti celoživotního vzdělávání, pomáhá více než jeden milion studentů po celém světě dosáhnout jejich vzdělávací a profesní cíle každý rok. Spuštění jako malý zkušební prep společnosti v roce 1938, Kaplan je průkopníkem nové území v on-line vysokoškolského vzdělávání a odborné přípravy s inovacemi a představivosti.

Díky novým technologiím a individuální přístup k učení, Kaplan otevírá dveře k vzdělávacím příležitostem a inspirativních lidí se snaží pro své osobní maximum. S více než 600 místech ve více než 30 zemích, Kaplan zaměstnává více než 31.000 lidí po celém světě.

Kaplan v Austrálii

V Austrálii, Kaplan umožnit studentům z celého světa, aby:

učí angličtinu v zábavné a poutavé ještě akademicky náročné prostředí, které jim umožní sledovat jejich vybrané akademické nebo kariérní dráhu; Nabízíme vyšší vzdělávací cesty na univerzitu a navíc programů v oblasti obchodu, managementu a financí na pomoc obě australské a mezinárodní studenti a absolventi dosáhnout svých profesních cílů; realizovat programy, které zajišťují studenti získají průmysl-relevantní, práce hotová odborné dovednosti v řadě odvětví z pohostinství a služeb zákazníkům na péči o životní prostředí; poskytovat na míru firemní řešení pro malé i velké organizace, které jim pomohou rozvíjet talent, znalosti a dovednosti jejich zaměstnanců; a vychovávat odborníky v oblasti finančních služeb na jejich podporu na jejich cestě k budování úspěšné kariéry.
This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Master Of Business Administration

Campus forma Denní studium Kombinované 2 let January 2018 Austrálie Adelaide Brisbane Melbourne Sydney + 4 více

MBA je navržen tak, aby studentům cenné praktické manažerské dovednosti, které jim umožní rozvíjet jejich schopnost vést a inspirovat ostatní v globálním podnikatelském prostředí. [+]

Master of Business Administration Master of Business Administration (MBA) je navržen tak, aby studentům cenné praktické manažerské dovednosti, které jim umožní rozvíjet jejich schopnost vést a inspirovat ostatní v globálním podnikatelském prostředí. Master of Business Administration přehled Naše MBA kurz je ideální pro studenty, kteří chtějí prohloubit své kariéry a zvýšit své vyhlídky na zaměstnání a vydělávat potenciál v širokém rozsahu pracovních oblastech a průmyslových odvětvích. Po dokončení Master of Business Administration, studenti jsou schopni: Aplikovat znalosti týkající se základních podnikových procesů, aby se efektivní a dobře odůvodněné obchodní rozhodnutí v globálním kontextu Zavést strategické myšlení k řešení obchodních problémů a příležitostí v dynamickém prostředí Prokázat vedení nezbytné pro splnění obchodních cílů a maximalizovat výkonnost organizace Vyhodnotit etické a sociální důsledky podnikatelských rozhodnutí z mezinárodního hlediska ZÁKLADNÍ FAKTA Příjem Březen, červenec, listopad DOBA 2 roky, na plný úvazek (6 trimestr) nebo na částečný úvazek ekvivalentní Struktura 15 povinné předměty Vstupní požadavky International Student Vstupní požadavky Akademické Požadavky Dokončení související bakalářský titul nebo diplom absolventa Nebo Dokončení nesouvisející bakalářský titul nebo diplom absolventa a 2 roky zkušeností v oboru Nebo Ekvivalentní akademické a / nebo odborné kvalifikace * Mezinárodní akademický požadavek V zámoří kvalifikace považuje Národní Úřadu Overseas Skills uznávání (NOOSR) jako srovnatelné. Angličtina Vstupní požadavky Musíte prokázat znalosti angličtiny pomocí jednoho z následujících způsobů. 1) English Test skóre s minimálním požadavkům: IELTS 6.0 Celkové (s ne méně než 6.0 pro mluvení a psaní a 5.5 pro poslech a čtení), nebo PTE Academic Score 50 - 57, NEBO TOEFL (Computer) -... [-]

Videos

This is Kaplan Business School