Holmes Institute

Úvod

Read the Official Description

Dnes Holmes Institut působí jako integrovaný multi sektoru soukromého poskytovatele vzdělávání. Institut se skládá z fakulty odborného vzdělávání a odborné přípravy, fakulty vysokých školách, škola středního vzdělání a anglického jazyka centra. &nbsp Holmes Institute v provozu od areály v Melbourne, Sydney, Brisbane, Gold Coast, Cairns a Hong Kong, který nabízí celou řadu ocenění od odborné úrovně až po mistry "mír v obchodní administrativy a účetnictví. Jako multi-odvětví poskytovatele, je Holmes Institute v dobré pozici jako alternativní cesta k vyššímu vzdělání. &nbsp Holmes ústav je řízen kultury neustálého zlepšování kvality a v této souvislosti, instituce, neustále hledá cesty, jak sladit své vzdělávací produkty s požadavky trhu práce.Tento cíl také informuje studijního plánu rozvoje na Holmese, který obsahuje závazek podpory celoživotního vzdělávání, mezinárodních perspektiv a prohloubení znalostí a porozumění mezi svými studenty. &nbsp Jako součást svého závazku k neustálému zlepšování kvality, Holmes kritéria jeho vnitřní systémy, struktury, procesy a postupy proti osvědčených postupů v oblasti univerzit a vysokých škol. Institut zahrnuje také nové technologie se na studenty výukových a studijních strategiích, které doplňují do digitálního věku. &nbsp Holmes Institute se snaží postupy zaměřené na jakost, která poskytuje stimulující a relevantní vzdělání svým studentům a šíří představy o vzdělávání, komunitní a občanství příslušného k čím dál složitější a technologicky řízena světě.

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Master Of Business Administration

Campus forma Denní studium 2 let January 2018 Austrálie Melbourne Sydney Brisbane Hongkong Kowloon + 4 více

Holmes MBA má jasný cíl výuky, jak myslet jako podniku a jak naplánovat pomocí pokročilého strategického myšlení. [+]

Master of Business Administration

Holmes MBA má jasný cíl výuky, jak myslet jako podniku a jak naplánovat pomocí pokročilého strategického myšlení. Holmes MBA vám umožní kriticky zkoumat problémy a příležitosti. Tím, že poskytuje analytické rámce, jako je hodnocení rizik, analýzy nákladů a přínosů a strategických plánů, budete moci použít na jakýkoliv problém nebo příležitost narazíte. S MBA z Holmese budete získali široké podnikatelské myšlení.

 

Holmes MBA vám poskytne porozumění, znalosti a dovednosti potřebné k vysvětlení a diskutovat základní principy a postupy pro podnikání, ve studii o zásadních témat v oblasti obchodu a managementu.... [-]