Edith Cowan University

Úvod

Read the Official Description

Edith Cowan University (ECU) je velký multi-školní areál instituce, která slouží společenství v západní Austrálii a významné kohorta zahraničních studentů.

Udělil stav univerzity v roce 1991, ECU h je od roku vyvinula inovativní a praktické kurzy v celé řadě oborů, založil výzkumné živé kultury a přitahoval stále řada partnerů kvality výzkumu a výzkumných pracovníků, mnozí pracují na špici svého oboru.

ECU má více než 20.000 studentů na bakalářské, magisterské a postgraduální úrovni. Přibližně 4000 z nich jsou zahraniční studenti pocházejí z více než 90 zemí.

Více než 400 kurzy jsou k dispozici prostřednictvím čtyř fakult:

  • Obchod a právo
  • Výpočetní techniky, zdravotnictví a vědy
  • Vzdělání a umění, která zahrnuje Západní Austrálie Akademie múzických umění (WAAPA)
  • Regionální profesionálních studií


ECU úzce spolupracuje s soukromého a veřejného sektoru organizace, místní a zahraniční, při tvorbě studijních programů.

Univerzita má dva školní areály v metropolitní hoře Lawley a Joondalup, a také slouží západní Austrálie 's Jihozápad region z areálu v Bunbury, 200 km na jih od Perthu.

ECU je odhodlána odstranit překážky na cestě ke vzdělání a je považován za průkopníka ve vývoji alternativních vstupních cest k vyššímu vzdělání, pomoc západní Australani dosáhnout jejich potenciálu.

Zapojení Společenství je jedním z cílů univerzity 's strategické a velké úsilí se investuje do zajištění produktivní a oboustranně výhodné partnerství jsou vytvářeny s různými skupinami.

Důraz na provádění výzkumu s průmyslovými partnery v oblastech, jako jsou e-commerce, mikro-elektroniky, policie studia, vzdělávání, péči o ekosystémy, paliativní péče, sociální spravedlnosti a sociální péče viděl ECU rozvíjet aplikovaný výzkum živé kultury. Jeho Vario zdravotní ústav, například sdružuje 60 vědců z různých oborů a vytvářet WA 's největší powerhouse preventivní zdravotní výzkum.

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Mba Mezinárodní

Campus forma Denní studium Kombinované 3 semestry January 2018 Austrálie Perth + 1 více

Tento kurz umožní absolventům a odborně neabsolventi dokončit všeobecný postgraduální stupeň, který poskytne širokou obchodní znalostní základny a manažerských dovedností a [+]

Mezinárodní MBA

 

Tento kurz umožní absolventům a odborně neabsolventi dokončit všeobecný postgraduální stupeň, který poskytne širokou obchodní znalostní základny a manažerské dovednosti a osobní schopnosti potřebné pro úspěch v provozování služeb mezinárodní firmy. Studenti si mohou vybrat specializaci z následujících disciplín:

 

- Reklama

- Enterprise Systems

- Finance

- Řízení lidských zdrojů

- Informační systémy

- International Business

- Marketing

- Profesionální účetnictví

- Projektový management

 

Pracovní příležitosti ... [-]