Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v . Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzitách v . Klikněte na "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat na vysokých školách v a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a obraťte se na vysokých školách v přímo: vyplnit "Žádost o bezplatné informace o " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

1 Výsledky v Afghánistán

American University of Afghanistan

MBA Afghánistán Kabul January 2019

Americká univerzita v Afghánistánu Afghánistán je pouze soukromý, ne-pro-zisk, non-přívrženec a koedukační univerzita. To se otevřelo své dveře v roce 2006 s počáteční zápisu 50 studentů, a dnes zapíše více než 1.700 plný a částečný úvazek studentů. To produkovalo 11 stipendistů a udržuje partnerství s nejprestižnější světové univerzity, včetně Stanfordovy univerzity, Georgetown University a University of California sítě. MISSION Americká univerzita v Afghánistánu, se zaměřuje na po… [+] skytování světové třídy vysokoškolské vzdělání, které připraví vůdce, aby vyhovovaly potřebám Afghánistánu a regionu. VISION Americká univerzita v Afghánistánu bude patřit mezi vynikajícími americkými zahraničními vysokými školami, které slouží jako model pro soukromý ne-pro-zisk vysokoškolského vzdělávání v zemi a regionu. Univerzita bude znám pro akademické a profesní programy, které stavějí na liberálních studií a poskytovat osvícené poučení v klíčových oblastech, které slouží rozvoj země a podporovat aspirace svých studentů. AUAF bude fungovat od prostorné, atraktivní školní areál, který je vybaven vynikající, up-to-date zařízení a technické kapacity. Univerzita bude zaměstnávat rozmanitý, vysoce vzdělané mezinárodní fakulty přilákat a instruovat nejlepší mužské a ženské studenty v zemi v prosperující prostředí společenského a vědeckého bádání. Absolventi budou schopni kriticky myslet, čelit výzvám rychle se měnícím světě, být konkurenceschopní s absolventy jiných vysokých škol na celém světě, dosáhnout technické a elektronické znalosti, vývoj nových podniků a pracovních příležitostí, a převzít vedoucí postavení v oblasti obchodu, vzdělávání, sociálních služeb , vláda, právo, mezinárodní vztahy, a další odvětví. Společně, bude univerzita a její složky přispívají k pokroku a prosperity země a regionu. HODNOTY Americká univerzita v Afghánistánu, se zavázala k přísnému transparentnosti ve všech oblastech, protože zálohy akademickou svobodu a neomezený výkon znalostí. Respektuje zásady rovnosti a spravedlnosti bez ohledu na pohlaví, etnický původ, náboženství nebo příbuzenství, a sám se bude provádět podle toho. To váží původní stipendium, akademickou poctivost, záslužnou instrukci, a veřejné služby ve své fakulty, zaměstnanců a studentů. AUAF obejme rozmanitost a komunitu, porozumění, že osobní odpovědnost a etické chování zlepšit kolektivní úspěchy studentů a dalších složek univerzity. Domnívá se, že odpovědnost univerzitní přesahuje kampusu a včasným promoce studentů, aby přijali budoucí zaměstnávání a vzdělávací úspěchy absolventů univerzity. Univerzita je odhodlán hrát aktivní roli v rozšíření vzdělávacích služeb k lidem, agentury, podniky a organizacemi Afghánistánu. [-]