University of Lausanne UNIL - Executive MBA

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited

The University of Lausanne Je vyšší vzdělávací a výzkumná instituce složená ze sedmi fakult, kde pracuje a studuje přibližně 14 300 studentů a 3000 výzkumníků.

UNIL Se zaměřuje na několik akademických oborů, zejména medicíny, vědy o živé přírodě, geovedy, životního prostředí, obchodu, humanitních věd a společenských věd.

Důraz je kladen na interdisciplinární přístup, s úzkou spoluprací studentů, učitelů a profesorů.

UNIL představuje:

 • Mezinárodní atmosféra . Jedna pětina studentské populace a jedna třetina učitelů pocházejí ze zahraničí.
 • Nejmodernější zařízení a technologie . Nejmodernější laboratoře pro výzkumné pracovníky: prostorné, dobře vybavené přednáškové sály pro učitele a studenty.
 • Tři jedinečné fakulty ve Švýcarsku . Právo, trestní soudnictví a veřejná správa; Biologie a medicína (FBM); Geologické vědy a životní prostředí (GSE). Nové inovace vyžadují nové synergie.
 • Úzká spolupráce s Fakultní nemocnicí kantonu Vaud (CHUV), aby zůstala v čele pokroku ve zdravotnických znalostech.
 • Univerzita a kantonální knihovna - Lausanne (BCUL) se svými dvěma miliony dokumentů, moderními výzkumnými nástroji a ideálním pracovním prostředím s výhledem na Ženevské jezero.
 • Filozofie a pracovní etika vyjádřené v Chartě hodnot a pravidel.
 • Výjimečně zelené a prostorné prostředí u jezera . Během několika minut spojuje vynikající síť veřejné dopravy univerzitní kampus s Lausanne, hlavním městem Vaud, známým pro své pestré kulturní aktivity.
 • Široká škála dalšího vzdělávání a interdisciplinárních kurzů , stejně jako nesčetných sportovních a kulturních aktivit v různých oblastech: jazykové a IT kurzy, fotbal (fotbal), capoeira, fitness nebo potápění pod vodou v Sportovním centru; Společnosti, kino, výstavy nebo divadlo v Grange de Dorigny.
Port-2468503_960_720

Univerzita v Lausanne (UNIL) se skládá ze sedmi fakult:

 • Teologická fakulta a náboženské vědy;
 • Filozofická fakulta a škola francouzštiny jako cizího jazyka;
 • Fakulta sociálních a politických věd;
 • Obchodní a ekonomická fakulta;
 • Právnická fakulta, Trestní soudnictví a veřejná správa;
 • Fakulta biologie a lékařství;
 • Fakulta geoscience a životního prostředí.

S 14 475 studenty v roce 2016 University of Lausanne Využívá také synergie s areálem EPFL, který se nachází těsně vedle jeho areálu. V roce 2016 bylo vyučováno 467 odborných asistentů a 78 asistentů UNIL, Pomáhalo ve svých každodenních úkonech 1 355 asistentů a 470 dalších učitelů. K zajištění hladkého fungování subjektu byl učitelům podpořeno 1 033 osob pracujících jako administrativní a technický personál, stejně jako 48 praktikantů.

V Evropě, pokud jde o význam publikací, se v Evropě řadí číslo páté, výzkum je klíčovým tématem pro univerzitu v Lausanne.

This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět EMBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

EMBA

Executive MBA

Campus forma Kombinované 16 měsíců August 2019 Švýcarsko Lausanne

HEC Lausanne Executive MBA pomáhá profesionálům středního věku transformovat svou kariéru, využívat nové příležitosti a zamyslet se nad svou osobností, výkonem a perspektivami. Nicméně děláme mnohem víc než posílení vašich pracovních vyhlídek. Náš 16měsíční program pomáhá jednotlivcům zásadně se přeměňovat. Účastníci jsou inspirováni, aby se stali agenty změn ve svých společnostech, komunitách, průmyslu ... a někdy i ve světě. [+]

Je čas, abyste se změnili?

Moderní život zřídka nám dává čas dýchat, ustupovat a skutečně zvážit, co chceme dosáhnout. Rozhodnutí o studiu MBA poskytuje čas a prostor pro změnu.

HEC Lausanne Executive MBA pomáhá profesionálům středního věku Změnit svou kariéru, Chopit se nových příležitostí a zamyslet se nad jejich osobností, výkonem a perspektivami. Nicméně děláme mnohem víc než posílení vašich pracovních vyhlídek. Náš 16měsíční program Pomáhá jednotlivcům zásadně se transformovat. Účastníci jsou inspirováni, aby se stali agenty změn ve svých společnostech, komunitách, průmyslu ... a někdy i ve světě. Akreditováno EQUIS a AMBA, Program byl konzistentně zařazen mezi nejlepší 100 nejlepších MBA na celém světě The Financial Times. Kromě vysoké kvality výuky a bohatství komunity HEC Lausanne jsme uznáváni pro náš průkopnický přístup k Osobního a profesního rozvoje. Navrhovali jsme naše učební osnovy, abychom přidali tuto mocnou dimenzi do základních modulů koncepce podnikání, a tak doprovázet naše účastníky v jejich transformaci. ... [-]


Contact
Adresa destinace
CH-1015 Lausanne
Lausanne, Vaud, CH