Přečtěte si oficiální popis

Od roku 1911 připravuje HEC Lausanne budoucí manažery a vedoucí pracovníky, aby se stali aktivními hráči ve světě podnikání a ekonomiky. HEC Lausanne také připravuje studenty, kteří chtějí pokračovat v akademické kariéře.

Uznávaný jako jedna z vrcholových manažerských a ekonomických škol , HEC Lausanne se vyznačuje špičkovým vzděláním a vynikajícím výzkumem. V rámci svého poslání zajišťuje tato synergie mezi výukou a výzkumem úspěch školy již více než 100 let. HEC Lausanne využívá výzkum zaměřený na školení kompetentních a zodpovědných vedoucích pracovníků a podnikatelů a také poradenství organizacím, firmám a tvůrcům politik.

Místo, kde se Škola a její programy zabývají v mezinárodních žebříčcích a publikacích vědeckých časopisů, svědčí o kvalitě výcviku a výzkumu, stejně jako o akreditace, které jí udělila prestižní organizace EQUIS a AMBA.

Díky silné mezinárodní pověsti chce dynamická společnost HEC Lausanne pokračovat ve svém vývoji jako přední veřejné instituce v oblasti integrovaného řízení a ekonomického vzdělávání na evropské a globální úrovni.

HEC Lausanne stručně

. Výkonnost ve výuce, která poskytuje pevný základ pro budoucí kariéru. Výzkum na vysoké úrovni s 350 výzkumníky
. Silný mezinárodní vliv: více než 130 mezinárodních akademických partnerství a 400 výměnných studentů každý rok
. Pevně ukotvená v podnikatelském světě prostřednictvím sítě 13 000 absolventů a úzké vazby na firmy, organizace a veřejné orgány ve Švýcarsku a v zahraničí
. Více než patnáct studentských asociací, z nichž všechny jsou velmi aktivní v areálu
. Kariérové centrum, které slouží jako kontaktní místo mezi studenty a společnostmi
. Platforma pro další vzdělávání s Executive MBA a Výkonným vzděláváním

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

EMBA

University of Lausanne UNIL - Executive MBA

HEC Lausanne Executive MBA pomáhá profesionálům středního věku transformovat svou kariéru, využívat nové příležitosti a zamyslet se nad svou osobností, výkonem a perspekt ... [+]

Je čas, abyste se změnili?

Moderní život zřídka nám dává čas dýchat, ustupovat a skutečně zvážit, co chceme dosáhnout. Rozhodnutí o studiu MBA poskytuje čas a prostor pro změnu.

HEC Lausanne Executive MBA pomáhá profesionálům středního věku Změnit svou kariéru, Chopit se nových příležitostí a zamyslet se nad jejich osobností, výkonem a perspektivami. Nicméně děláme mnohem víc než posílení vašich pracovních vyhlídek. Náš 16měsíční program Pomáhá jednotlivcům zásadně se transformovat. Účastníci jsou inspirováni, aby se stali agenty změn ve svých společnostech, komunitách, průmyslu ... a někdy i ve světě. Akreditováno EQUIS a AMBA, Program byl konzistentně zařazen mezi nejlepší 100 nejlepších MBA na celém světě The Financial Times. Kromě vysoké kvality výuky a bohatství komunity HEC Lausanne jsme uznáváni pro náš průkopnický přístup k Osobního a profesního rozvoje. Navrhovali jsme naše učební osnovy, abychom přidali tuto mocnou dimenzi do základních modulů koncepce podnikání, a tak doprovázet naše účastníky v jejich transformaci. ... [-]

Švýcarsko Lausanne
Srpen 2019
Kombinované
16 měsíců
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Why choose HEC Lausanne for your Executive MBA?

Our Vision. Your Experience.

Adresa destinace
Extranef
Lausanne, Vaud, 1015 CH
Sociální média