Swiss School of Business and Management

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O SSBM

134569_Artboard1-100.jpg

SSBM je globální , inovativní a jedinečná škola se studenty z celého světa. Naše programy byly navrženy s více než 30 průmyslovými partnery . Zaručujeme švýcarské vzdělávání kvality a dokonalost.

SSBM má hlavní sídlo v Ženevě ve Švýcarsku a je registrována v kantonu Ženeva pod registračním číslem CHE-131,073,981.

SBM Ženeva je akreditována společností EduQua. Značka kvality pro další vzdělávací instituce (EduQua) (německy: Schweizerisches Qualitätszertifikat für Weiterbildungsinstitutionen „EduQua“), je švýcarský národní orgán zajišťující kvalitu a první švýcarská značka kvality zaměřená na další vzdělávání dospělých. EduQua je akreditační orgán uznávaný a podporovaný švýcarskou konfederační vládou ; je to první certifikace kvality pro veřejné a soukromé vzdělávací instituce ve Švýcarsku. EduQua je prvotřídní akreditační schéma orgánu zajišťujícího kvalitu dalšího vzdělávání. Švýcarská konference kantonálních ministrů školství (EDK) schvaluje eduQua jako oficiálně uznávaný systém zajišťování kvality.

Kvalitní značku EduQua může získat pouze uznávaný inspekční orgán Švýcarského úřadu pro akreditaci SAS (Schweizerischen Akkreditierungsstelle SAS) pod švýcarským státním sekretariátem pro hospodářské záležitosti SECO, který je součástí federálního ministerstva hospodářství, vzdělávání a výzkumu.

134561_eduqua_logo_notxt_mit_Schutzraum_cmyk.jpg

Naše vize

Naší vizí je být jedinečnou, inovativní a mezinárodní obchodní a manažerskou školou nabízející špičkový výzkum, praxi a vzdělávání.

Naše mise

Zavázali jsme se neustále poskytovat excelenci v oblasti vzdělávání a naše odborné znalosti v oblasti podnikatelského vzdělávání prostřednictvím naší inovativní špičkové technologie a našich vysoce kvalitních zkušeností s učením. Podporujeme rozmanitost a globální propojení mezi našimi studenty, učiteli a obchodními partnery.

Relevantní vzdělávání

SSBM vám pomůže získat návyky reflexe a kritického myšlení, které jsou zásadní pro porozumění dnešní společnosti. Vzhledem k tomu, že individuální úspěch je propojen s větším světem, vybízíme studenty, aby se zapojili do zlepšování jejich kritického myšlení.

Proč zvolit SSBM?

  • SSBM je skutečně inovativní a vedoucí obchodní a manažerská škola, jejímž cílem je přivést vzdělání na novou úroveň!
  • Naším cílem je poskytovat vynikající zkušenost s učením, která bude mít přímý dopad na váš profesní rozvoj.
  • Díky našim jedinečným programům posílíte svou strategickou vizi, efektivitu a vedení při řízení dnešních organizací.

134557_Promo5.png

Naše programy

Naše programy byly vytvořeny ve spolupráci s více než 30 mezinárodními společnostmi !

Věříme, že znalosti pocházejí ze silných vazeb s vedoucími pracovníky v oboru. Proto jsme se spojili s některými předními mezinárodními společnostmi při navrhování programů, které jsou přizpůsobeny obchodní realitě.

134549_DSC_0272-Small.jpg

Naše fakulta

Naše fakulta je světově proslulá a v průměru většina z nich pracovala více než 15 let v různých mezinárodních společnostech. Tato skutečnost nám pomáhá v našem cíli poskytovat vynikající studijní zkušenost, která bude mít přímý dopad na váš profesní rozvoj .

Umístěný v Ženevě, Švýcarsko

Swiss School of Business and Management nachází přímo v srdci podnikání v pulzujícím městě Ženeva ve Švýcarsku. Ženeva se rozkládá na břehu Ženevského jezera na úpatí Alp a jako jedno z nejkrásnějších měst Evropy.

Ženeva je globálním městem, finančním centrem a celosvětovým střediskem diplomacie díky přítomnosti mnoha mezinárodních organizací, včetně ředitelství mnoha společností a mezinárodních agentur.

Naše kampusy

SSBM Ženeva nabízí vzdělávací programy na 4 místech: Ženeva (Švýcarsko), Záhřeb (Chorvatsko), Šanghaj (Čína) a Moskva (Rusko).

134554_DSC_0283-Small.jpg 134546_2.jpg 134546_2.jpg
134548_DSC_0281-Small.jpg 134547_DSC_0267-Small.jpg 134551_DSC_0284-Small.jpg

Business Díln ERS

Fakulty a spolupracovníci SSBM poskytovali konzultační, výukové a projektové služby více než 70 mezinárodním a národním společnostem.

Věříme, že akademické znalosti musí být v těsném spojení s průmyslem, který je hybnou silou pro lepší znalosti v dnešním rychle se měnícím prostředí.

134567_20-1-10_SSBM_1200x628px_facebook-4.jpg

Silní absolventi

Klíčové je vytváření sítí. Naši absolventi jsou složeni z lidí zastávajících různé manažerské pozice od manažerů, vedoucích pracovníků až po úroveň CxO.

Čím více lidí znáte, tím silnější je vaše sociální a profesionální síť. Náš klub absolventů je efektivní a poutavý způsob, jak vybudovat potřebnou síť.

134560_Promo14.png

Místa

Ženeva

Adresa, 1. řádek
Rue de Chantepoulet 10
1201 Ženeva, Ženeva, Švýcarsko

Záhřeb

Adresa, 1. řádek
Savska cesta 106
10000 Záhřeb, Chorvatsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium