Rushford Business School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

136117_RUSHFORD0-logo.png

Rushford Business School je oficiální název Business School of James Lind Institute, Gevena, Švýcarsko. Škola nabízí vysokoškolské studijní programy v oboru podnikání a managementu. Jsme také jedineční v nabídce několika programů MBA s technickými specializacemi a pokračujeme v rozšiřování technických specializací.

Naše 100% online programy se dobře hodí pro studenty z celého světa, kteří by chtěli získat kvalitní vzdělání od přední evropské obchodní školy za přijatelnou školnou. V rámci globální instituce JLI využíváme sítě, znalosti, zkušenosti a geografické šíření ve prospěch našich studentů.

136118_JLI-Logo-1-300x300.png

JLI je mezinárodní vzdělávací instituce s hlavním kampusem ve Švýcarsku. Připravujeme studenty na kariéru v oblasti veřejného zdraví, zdravotnictví, farmaceutických věd, klinického výzkumu, klinických věd, zemědělství a podnikového managementu.

Se studenty z více než 80 zemí a více než 5000 absolventů po celém světě je naše rostoucí globální komunita důkazem vynikajícího vzdělání a dovedností studentů na JLI. Našim studentům nabízíme flexibilní výukové prostředí s vlastním tempem, které lze přizpůsobit individuálním potřebám každého studenta. Naše fakulta je směsicí odborníků z akademické a průmyslové sféry, takže studenti jsou vystaveni jak teoretickým, tak praktickým aspektům svého studijního oboru.

134186_pexels-photo-1595391.jpeg

Naše mise

Jako instituce zaměřená na výzkum provádíme inovativní a mezinárodně uznávané obchodní programy s pozitivním dopadem na růst podnikání a společenský rozvoj.

I nadále využíváme obchodní chování a výzkum prostřednictvím:

 • Vývoj a rozšiřování mezinárodní sítě předních akademických a výměnných partnerů s cílem poskytnout globální výzkumné a výukové prostředí.
 • Rozvíjet obchodní dovednosti specifické pro dané odvětví zapojením klíčových vedoucích osobností veřejného mínění.
 • Rozvíjení vůdců v oblasti sociální odpovědnosti a řešení jedinečných intelektuálních a osobních výzev.
 • Rozvíjení zralých a samostatných osobností s mezikulturní kompetencí a kritickým myšlením.

Naše vize

Naší vizí je být mezi nejlepšími obchodními školami v Evropě a být mezinárodně uznáván pro inovativní obchodní programy, které podnikům a institucím pomáhají udržovat příznivou růstovou křivku. Náš výzkum bude mít prosperující dopad na obchodní praktiky, vedení a akademickou literaturu. Budeme rozvíjet vůdce s globálním dosahem, kteří využijí svého potenciálu pro spolupráci s podniky a společností, aby vytvořili hodnotný, konstruktivní a etický rozdíl.

Naše hodnoty

 • Při plnění našeho poslání a naší vize nás ovládají následující hodnoty:
  • Akademická excelence, speciální dovednosti a zaměření na výzkum.
  • Myšlenkové vedení a inovace.
  • Kritické myšlení, spravedlnost a integrita.
  • Etika, sociální odpovědnost, dobročinnost, odpovědnost, odpovědnost a transparentnost.
 • Máme nekonečný přístup k překonání očekávání kvality a služeb ve všem, co děláme. Formování kariéry našich studentů je v centru všeho, co děláme. Pro dosažení tohoto cíle jsou prozkoumány všechny potenciální prostředky od mentoringu po prezentaci a odkazování před příslušným odvětvím.
 • Vážíme si všech našich studentů a investujeme do jejich osobního a profesního růstu a rozvoje a pomáháme jim v jejich profesní dráze od základních potřeb k seberealizaci.
 • Našim studentům plánujeme obezřetné plánování sledováním klíčových změn v oboru a přijímáním vhodných opatření, která je připraví v předstihu k řešení budoucích výzev.

134159_pexels-photo-1438072.jpeg

Online výukový přístup

Cvičný přístup, který implementujeme, má za cíl identifikovat specifické potřeby školení a profesní ambice každého jednotlivce. Na základě tohoto porozumění je zavedeno nejefektivnější personalizované řešení mentoringu, aby jedinec mohl ze vzdělávacího programu vytěžit maximum.

Pevně věříme v představu, že každý člověk má své silné stránky a že je lze využít prostřednictvím správné vzdělávací platformy a přístupu. Studenti JLI si plně uvědomují, že sebepoznání má stejný význam jako akademické znalosti.

Věříme, že internet je nejúčinnějším výukovým nástrojem na světě, a proto jej využíváme k tomu, abychom našim studentům poskytli znalosti.

Statistiky nám říkají, že v současné době je na internetu dnes celkem 1668 870 408 uživatelů a toto číslo neustále roste.

Dnešní generace chce okamžitý přístup ke všemu, kdykoli to chtějí a kdekoli to chtějí. Totéž platí pro školení a vzdělávání. Studenti a pracující profesionálové chtějí školení na cestách a JLI využívá sílu internetu, aby jim to umožnilo efektivně a odstranilo všechny překážky na cestě.

V JLI využíváme internet k maximalizaci efektivity učení v moderním prostředí a zároveň poskytujeme studentům veškeré znalosti, které potřebují k tomu, aby se dostali do farmaceutického / klinického výzkumu / zdravotnictví.

JLI zaměstnává velké množství vysoce kvalifikovaných odborníků z oboru jako mentorky pro studenty, aby jim poskytli reálné průmyslové perspektivy. To pomáhá našim začínajícím profesionálům dosáhnout rozhraní se samotným odvětvím. Mentorship poskytuje řadu rad ohledně školení a plánování kariéry.

Studenti JLI jsou vyzváni, aby se zapojili do nejmodernějšího doučovacího centra online kampusu nebo OCTC, které bylo vytvořeno pro efektivní sdílení informací mezi studenty a fakultou.

Věříme v přípravu našich studentů na reálné situace prostřednictvím zkušeností z první ruky, implementací falešných lekcí prostřednictvím našich účinných online vzdělávacích platforem.

Naše akreditace

138943_EduQua_LogoPhone.png

EduQua Certified Swiss Institution

Rushford Business School prostřednictvím své mateřské školy (James Lind Institute) je certifikována švýcarskou značkou kvality kvality pro další vzdělávací instituce EduQua. EduQua je akreditační orgán uznávaný a podporovaný švýcarskou konfederační vládou.

EduQua je první certifikace kvality pro veřejné a soukromé vzdělávací instituce ve Švýcarsku a je uznávána, podporována a podporována následujícími organizacemi:

• Švýcarská federální vláda
• Švýcarská konference kantonálních ministrů školství (EDK)
• Státní sekretariát pro hospodářské záležitosti (SECO)
• Švýcarská konference pro odborný výcvik (SBBK)
• Švýcarská asociace pracovišť (VSAA)
• Švýcarská federace pro vzdělávání dospělých (SVEB)

138941_ACBSP_ColorPhone.png

Akreditační rada pro obchodní školy a programy

Rushford Business School prostřednictvím své mateřské školy (James Lind Institute) je členem „Akreditační rady pro obchodní školy a programy (ACBSP)“

ACBSP je jediným globálním akreditačním orgánem, který akredituje obchodní programy na úrovni přidružených, bakalářských a postgraduálních studentů po celém světě od roku 1988. Rushford Business School je součástí členství, které zahrnuje více než 60 zemí. Členové ACBSP patří mezi nejlepší pedagogy ve svých oborech, kteří se zajímají o inovativní metody výuky, zlepšují poskytování obchodních vzdělávacích programů a kreativní hodnotu pro své studenty.

136121_logo1.png

Švýcarská vysokoškolská vzdělávací instituce

Institut James Lind je schválená postsekundární vysokoškolská instituce s oprávněním udělovat soukromé tituly ve Švýcarsku. Institut je registrován v Ženevském kantonu pod UID CHE-255,747,977.

136122_2logo.jpg

Mezinárodní rada pro otevřené a distanční vzdělávání (ICDE), Norsko

James Lind Institute je hrdým členem prestižní Mezinárodní rady pro otevřené a distanční vzdělávání. ICDE má statut poradního partnera s organizací UNESCO a sdílí klíčovou hodnotu UNESCO - univerzální právo na vzdělání pro všechny. ICDE dále odvozuje své postavení z jedinečných znalostí a zkušeností svých členů po celém světě při vývoji a používání nových metodik a vznikajících technologií.

136123_3logo.png

Mezinárodní organizace pro standardizaci (ISO) 9001: 2015 Certified

James Lind Institute (JLI) je plně akreditován AMERICKÝMI RADAMI AKREDITAČNÍCH SLUŽEB (ABAS) podle norem ISO 9001: 2015 pro poskytování vzdělávacích a vzdělávacích programů týkajících se zdravotnictví a příbuzných odvětví.

Místa

Ženeva

Adresa, 1. řádek
James lind Institute Rue de la Cité 1, 1204 Genève, Switzerland
1204 Ženeva, Ženeva, Švýcarsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: