University of Rochester & Universität Bern

Úvod

Read the Official Description

Rochester-Bern Executive Programs

Budeme-li změnit způsob, jakým si myslíte.

Ve Švýcarsku od roku 1995.

Rochester-Bern Executive Programs je dceřinou společností Simon School na University of Rochester (NY, USA). Byla založena v roce 1994 a je umístěna na Universität Bern. Rochester-Bern vyvíjí, organizuje a realizuje vysoce kvalitní další vzdělávání. Hlavním produktem je Rochester-Bern Executive MBA, jeden z předních programů EMBA ve Švýcarsku. Od začátku roku 2007 nabízí Rochester-Bern také programy a semináře zaměřené na společnost. Mezi klienty patří například SBB, Berner Kantonalbank, Fresenius a UBS. Titulní kurzy, jako je CAS v generálním managementu pro správní radu nebo další vzdělávání v bankovnictví a finance ve spolupráci se Švýcarským finančním institutem (SFI), uzavírají všestrannou, vysoce kvalitní nabídku výkonných programů Rochester-Bern.

Simon Business School, University of Rochester

University of Rochester, nezávislý, soukromě dotoval a řízené univerzitou založenou v roce 1850, patří mezi předních soukromých vysokých škol ve Spojených státech. Rochester schopnost a absoloventky zahrnovaly osm nositelů Nobelovy ceny a dvanáct Pulitzer Nobelovy ceny.

Simon Business School je jednou ze sedmi škol, které tvoří University of Rochester. Vyhlíží zpět více než 50 let zkušeností na trhu s MBA na vysoké úrovni. V roce 2017 se Financial Times umístil na druhém místě ve finančním sektoru Simon Business School číslo 2 ve světě a v ekonomice číslo 5 na světě.

Institut für Finanzmanagement, Universität Bern

Universität Bern byl založen v roce 1834 a je jedním z deseti univerzit ve Švýcarsku. Skládá se z osmi fakult a má význačnou pověst v ekonomii. Institut für Finanzmanagement (IFM) je součástí vedení fakulty. IFM se zaměřuje na výuku, výzkum a poradenství v oblasti podnikových financí, správy a řízení společnosti, řízení rizik, měření výkonnosti, a behavioral finance. Role IFM v programu je poskytnout logistickou podporu a backoffice služby.

Spolupráce s University of Rochester sahá až do známého monetaristický Karl Brunner, který pracoval na obou univerzitách v počátku sedmdesátých let. Skutečný zakladatel Rochester-Bern Executive MBA je Claudio Loderer, ředitel Institut für Finanzmanagement a oba bývalým studentem Karla je a PhD z Rochesteru.

O nadaci

Program Rochester-Bern Executive MBA byla zahájena v roce 1994. To je běh přes nadace a je finančně samonosná. Členové rady nadace jsou manažeři nebo akademici; nemají žádné finanční podíl v programu. Aktivity nadace jsou monitorovány poradní rady absolventů, která poskytuje poradenství a podporu.

AKREDITACE

Program Rochester-Bern Executive MBA, jako součást Simon Business School, s sebou nese pověst jednoho z nejlepších světových absolvent obchodní školy. Simon Business School byl od roku 1966 plně akreditován AACSB (Association to Advance Collegiate Schools of Business).

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět EMBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

EMBA

Rochester-Bern Executive MBA

Campus forma Kombinované 17 měsíců January 2019 Švýcarsko Bern

Program EMBA v Rochester-Bern nabízí řadu výhod pro vedoucí pracovníky, kteří hledají další vzdělávání zaměřené na budoucnost: mezinárodní zaměření, systematické praktické uplatnění a duální stupeň. [+]

Rochester-Bern Executive MBA program nabízí řadu výhod pro vedoucí pracovníky, kteří hledají budoucí mezinárodní vzdělání zaměřené na budoucnost. Zde jsou některé z klíčových charakteristik programu:

Mezinárodní přístup

Program je nabízen univerzitou Rochester (NY, USA) ve spolupráci s Universität Bern (Švýcarsko). Účastníci pocházejí z celého světa a studují ve Švýcarsku, Spojených státech a Číně. Během studií mají příležitost pracovat se studenty paralelního výkonného programu ve Spojených státech.

Duální stupeň

Absolventi získají mezinárodní titul MBA z University of Rochester (Simon Business School) a také titul bakalářského titulu Executive Master of Business Administration (EMBA) z Universität Bern. Simon Business School je od roku 1966 akreditována AACSB International.... [-]


Videos

About Rochester-Bern Executive Programs

Contact
Adresa destinace
Rochester-Bern Executive Programs
Hochschulstrasse 4

Bern, Canton of Bern, 3012 CH
Social Media