Přečtěte si oficiální popis

Vítejte v IBMS ...

IBMS vám poskytuje nástroje, znalosti a zkušenosti, budete muset definovat úspěch na svých vlastních podmínek a pak ho dosáhnout. Zavázali jsme se poskytnout vám dobře-obešel a vyvážený, ale soustředěné vzdělávání, které vám bude do vaší budoucnosti potenciálních zaměstnavatelů velmi atraktivní. Budete mít dostatek příležitostí k posílení své znalosti prostřednictvím našich akademických programů a mimoškolních aktivit podporovaných state-of-the-art zdrojů.

O IBMS

IBMS, budete mít dostatek příležitostí k posílení své znalosti prostřednictvím našich akademických programů a mimoškolních aktivit podporovaných state-of-the-art zdrojů.

Zkombinujte tyto vlastnosti se zkušenostmi, fakulty a zaměstnance, které jsou pozorní k vašich individuálních potřeb, a v mezinárodní město Ženeva máte recept na úspěch. IBMS vám poskytuje nástroje, znalosti a zkušenosti, budete muset definovat úspěch na svých vlastních podmínek a pak ho dosáhnout. Zavázali jsme se poskytnout vám dobře-obešel a vyvážený, ale soustředěné vzdělávání, které vám bude do vaší budoucnosti potenciálních zaměstnavatelů velmi atraktivní.

V IBMS, MBA je založen na filozofii, která najde své kořeny ve Spojených státech vzdělávacího systému. Se zaměřuje na vývoj skutečný potenciál jedince MBA nabízí hodnoty-vedl učební plán zaměřený na vedení, inovací a osvědčených postupů.

Tyto IBMS, MBA mohou být studovány v mnoha různými způsoby:

12 měsíční Full-time MBA program 18 měsíců na částečný úvazek EMBA učil ve večerních hodinách a Víkendový tříd až na 24 měsíců třídy Flexi Modulární MBA Weekend

Budoucnost každého podnikání závisí na úspěšném rozvoji jejích obyvatel. To je důvod, proč náš Executive Education práce je tak důležitá. Naše Business School poskytuje příznivé prostředí a výborné zázemí pro poskytování vzdělávání vedoucích pracovníků. V úzké spolupráci s podniky, se podíváme na vývoj nové generace manažerů a vedoucích pracovníků. Lidé, kteří se nejen vybudování silné, úspěšnou kariéru, ale kdo bude také znamenat skutečný rozdíl k výkonnosti organizací, které pracují. Konkrétně nabízíme:

BBA na 4 roky programy TTH na jeden rok program TTH po dobu 6 měsíců programu Profesní účetní program

Každý z těchto odborných oblastí bude nabízet šířku a hloubku jak pro jednotlivé profese a podniků, které ovlivňují. Dejte dohromady, však představují silný program pro změny ve firmách. Každý program je určen pro náročné, talentované úspěšní. Naše cíle jsou, k přípravě jednotlivců s vysokým stupněm vůdčích schopností ve svých oborech.

Cíle a cíle

Program IBMS je navržen tak, aby kultivovat vedení a účinnost potřebnou k řešení problémů vrcholového vedení na mezinárodní úrovni. Je založen na americkém stylu osnov jsou řady vysoce interaktivní a intenzivní. Profesoři na IBMS jsou pečlivě vybrána mezi nejlepších poradců a odborníků ve svých oborech s mnoha, kteří zastávají pozice v evropských špičkových obchodních škol.

Nový školní rok přináší nové výzvy a příležitosti. Uvědomujeme si, každý student má své a její vlastní sny, někdy, ne vždy součástí tohoto obrovského veřejnosti, propojeném světě, ale IBMS je zde, aby vám pomohl s unikátním objevu osudu, který je velmi osobní a drahé pro každého z nás.

Naše práce zde společně bude základem pro život naplněný globální služby a vedení. Jsme výsadbu semen, která bude vytvářet sny, cíle a vášně pro vás a vaše rodiny. Náš tým je odhodlána pomoci kultuře, růst, krmiva a dohlíží na ty, hýčkané sny, které začnou kvést během svého působení v IBMS. To malé semínko ze snu, který je v každém z nás je stejně jako IBMS pro nás bylo před více než 20 lety. Tento sen pro nás stal skutečný ... a my jsme tak hrdý na to, dnes, vítejte na tomto světě, který se stal IBMS, jeden ze skutečně nezávislých, globálně zaměřených a kvalitních institucí společnosti Swiss.

Proč IBMS?

Vydělávat Masters of Business Administration (MBA) míra, vám může poskytnout manažerských dovedností a obchodních zkušeností, které otevírají nové pracovní příležitosti pro vás. Pokud pracujete v podnikání a hledají pro pohyb nahoru po žebříku, nebo přesunout z aktuálního oblasti odborných znalostí na nový, může program MBA vám pomůže dosáhnout vašich cílů. Program MBA také zahájí vás do mnohem vyšší platové rozmezí, které manažeři a vedoucí horní úroveň těšit. Kromě toho, v polohách na vysoké úrovni, titul MBA vám umožní držet, vaše práce bude často zajímavější a přínosnější.

MBA s Specializace!

Nyní, více a více MBA programy poskytují odbornou přípravu, která jde nad rámec obecného řízení podniku, aby předmětem odborné oblasti. Tak například, pokud vaše kariéra zájmy jsou v oblasti e-commerce, můžete najít naše programy MBA s výrazným zaměřením v této oblasti. Kromě toho, mnoho MBA programy vám umožní získat specializace titul, takže můžete kombinovat obchodní administrativa školení s vzdělávání v jiném oboru, jako jsou lidské zdroje, účetnictví a financí atd

MBA Koncentrace a specializace v následujících Majors:

Účetnictví a finance Podnikání & Provozní řízení Obecný management lidských zdrojů Marketing a Brand Marketing Management Projektové řízení Cestovní ruch a Travel Management

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MBA

Institute of Business & Management Sciences

IBMS`s MBA v mezinárodním obchodě míře poskytuje rámec pro profesionály pochopit tuto vzrušující a komplexní globální podnikatelské prostředí a specifické znalosti k tomu ... [+]

MBA v oboru Business Administration nebo mezinárodní podnikání:

Globalizace podnikání je realita zkušený každé zemi na světě, ale především v USA a Evropě, kde společnosti zdroj suroviny, vyrábět a prodávat po celém světě. Totéž platí pro sektor služeb, kde všechny hlavní finanční a služby instituce mají operace ve velkých městech po celém světě.

Profesionálové Obchodně podnikatelská fakulta v této nové a vzrušující éry mají obrovské příležitosti pro celosvětový kariéry, která je náročná a obohacující zároveň. IBMS`s MBA v mezinárodním obchodě míře poskytuje rámec pro profesionály pochopit tuto vzrušující a komplexní globální podnikatelské prostředí a specifické znalosti k tomu, aby efektivně fungovat ve zvolené oblasti zájmu.... [-]

Švýcarsko Geneva
February 2020
Denní studium
18 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa destinace
Rue Voltaire 16
1201 Genève

Geneva, Geneva, 1201 CH
Sociální média