University of St. Gallen EMBA FSI

Úvod

Read the Official Description

Úvod do University of St.Gallen

Jako jeden z předních evropských obchodních škol ve Švýcarsku, nabízíme stupňů a vzdělávání vedoucích pracovníků na nejvyšší mezinárodní úrovni. Praktický přístup a integrativní pohled charakterizovat naše vzdělání a podporovat HSG je jedinečný koncept.

Obchodní univerzita s více než 100 let zkušeností

Jsme rádi, že uvažujete o studium na University of St.Gallen (HSG). Jako jeden z předních evropských obchodních škol s 7666 studenty a více než 100 let zkušeností, nabízíme tituly v oboru Business Administration, ekonomie, práva, společenských věd a mezinárodních vztahů, jakož i dobře zavedené vzdělávací programy výkonné.

Bereme praktický přístup a integrativní pohled

Hlavním zaměřením naší fakultě členská je systematicky předávat potřebné základní znalosti, aby vás váš bakalářské, magisterské a doktorské vzdělání nebo Ph.D. Přitom klademe zvláštní důraz na důsledné praktický přístup a integrativní pohled. Nabízíme vám schopnost myslet a jednat se zaměřením na vytváření sítí.

Osobní odpovědnost

Také doufám, že vám pomohou při rozvíjení smyslu pro iniciativu a odpovědnost. Naši studenti oceňují tento přístup. Ty vykazují vysoký stupeň osobní odpovědnosti a zapojení do komunity, stejně jako v jejich studiu. Studenti navrhnout své studijní obory jako podnikatelé, abych tak řekl.

Internacionalita je sjednocující faktor

Naše integrační studijní obory byly uděleny dvě mezinárodní pečetí kvality s EQUIS a AACSB akreditací. A díky programů uskutečňovaných v anglickém jazyce, HSG je také velmi populární se studenty z jiných zemí - jsme se spojit 80 národností pod naší střechou. Oslovte své vzdělávací cíle spolu s námi.

MBA-FSI: 15 let excelence ve vývoji vedení finanční služby

MBA-FSI zahájil svou první vydání v lednu 1999. Dvacet dva účastníků, pocházející z šesti různých zemí, zapsal pro tuto edici, která jednoznačně měla evropské zaměření. Do té doby, 6 více skupin dokončili program, který v průběhu let byla přijata stále globálního přístupu přidáním modulů v Severní Americe a Číně. V současné době, osmý MBA-FSI vydání je spuštěn. Dvacet čtyři účastníků z deseti různých zemí po celém světě začali svou cestu v listopadu 2012 a bude absolvovat v říjnu 2014.

Během 15 let své existence, program MBA-FSI vyvinula z evropské podnikatelské iniciativy na celosvětové, mezinárodní výkonný vzdělávacího programu. Spojení HEC Montréal jako organizační partnera a spolupráce s Bimba v Pekingu a ÚTAM v Mexiku, jsou vynikajícím příkladem toho, jak tento program zavedla spolupráce s vysoce uznávaných mezinárodních institucí a fakulty zlepšení programu a zvýšení jeho působnost na celém světě ..

Být v činnosti po dobu 15 let, MBA-FSI Vám nabízí všechny výhody zavedeného exekutivního programu MBA prostřednictvím své globální zavedenou síť a její zkušený schopnost a osazenstvo, které zaručují jedinečný vzdělávací zážitek, který budete milovat navždy!

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět EMBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

EMBA

EMBA V Oblasti Finančních Služeb A Pojištění

Campus forma Denní studium 22 měsíců November 2017 Belgie Gent Švýcarsko St.Gallen Kanada Toronto + 4 více

MBA v oblasti finančních služeb a pojištění (MBA-FSI) je Executive MBA program, určený pro s vysokým potenciálem, kteří pracují v odvětví finančních služeb. [+]

EMBA v oblasti finančních služeb a pojištění Mezinárodní Executive MBA pro vás? MBA v oblasti finančních služeb a pojištění (MBA-FSI) je Executive MBA program, určený pro s vysokým potenciálem, kteří pracují v odvětví finančních služeb. Pořádá tří špičkových obchodních škol s vynikající reputací v oblasti řízení finančních institucí, MBA-FSI poskytuje jedinečný pohled do tří subsektorů v odvětví finančních služeb (bankovnictví, pojišťovnictví, investice). Jeho modulární nastavení s mezinárodními modulů rozmístěných po dobu 18 měsíců, umožňuje pohodlnou kombinaci práce a studium ve skutečně mezinárodním prostředí, přináší bezkonkurenční přidanou hodnotu pro výkonné finančních služeb! Proč se k Executive MBA v oblasti finančních služeb a pojištění? MBA v oblasti finančních služeb a pojištění (MBA-FSI) je mezinárodní, výkonný MBA program, Určen pro účastníky s vysokým potenciálem pro dosažení špičkové výkonné funkce v oblasti finančních služeb firmy. Žádný jiný založena programu na výkonnou úroveň MBA lze tvrdit, že řešení bankovnictví, stejně jako (re) pojištění a investičního průmyslu z mezinárodního a holistické perspektivy. MBA-FSI poskytuje obrovskou přidanou hodnotu pro vás, jako finanční služby, profesionální, protože jeho: Inovativní program se zaměřením na témata s vysokou strategickou hodnotou Zabýváme se nejnovější vývoj v oblasti řízení a aplikovat na odvětví finančních služeb. Kromě toho jsme také řešit témata, které jsou specifické pro odvětví, jako je dopad nových právních předpisů v oblasti bankovnictví a pojišťovnictví a dopadu finanční krize. Unikátní sdružování excelence, k dispozici po celém světě Tento program je výsledkem dlouhodobá spolupráce mezi třemi vysokými školami s vynikající pověstí v řízení firem poskytujících finanční služby - Každý s jejich vlastní... [-]