Glion Institute of Higher Education

Úvod

Read the Official Description

Glion Institut vysokého školství - "náboru a výběru zaměstnanců manažeři patří Glion mezi top 3 vedení školy pohostinství ve světě pro mezinárodní kariéru."
Taylor Nelson Sofres (TNS) - 2007

&nbsp

Glion Institut vysokého školství: hotelová škola


Glion Institut vysokých škol je mezinárodní pohostinnost řízení univerzitě ve Švýcarsku. Otevřel na podzim roku 1962 v bývalém hotelu Bellevue, Glion Hotelová škola (jak to bylo pak jmenoval) byl prvním soukromým, univerzitní úrovni-švýcarského hotelového managementu školy.

Více než jednoduchý hotelová škola, Glion nabízí studijní programy, které kombinují znalosti odvětví s manažerské dovednosti a osobní rozvoj. Čtyři stupně skladby patří:

  • Mezinárodní Pohostinství stupňů řízení Bachelor
  • Událost, Sport a zábava stupňů řízení Bachelor
  • Postgraduální diplom v oboru mezinárodní hotelová
  • MBA v pohostinství, cestovního ruchu a služeb průmyslu

Každý rok, Glion poskytuje post-sekundárního vzdělávání pro cca 1500 studentů z 90 zemí celého světa. Úspěch našich absolventů lze přičíst čas-testovaných sloučení Glion je mezi univerzitní akademické obce s švýcarský model hotel školy, úzké vazby se pohostinství a mezinárodní univerzitní prostředí. Více než 40 let, tisíce absolventů prošlo "Glion zkušenost "a jsou přepravovány na slavný" Glion Spirit "reprezentovat naší instituci jako vedoucí v oblasti pohostinství.

&nbsp

&nbsp

Akreditace a uznávání


Institucionální kvality


Nová Anglie sdružení škol a vysokých škol


Glion institut vysokoškolského vzdělání je akreditován na univerzitní úrovni v New England Sdružení škol a vysokých škol, Inc prostřednictvím své komise o vysokých školách.


Akreditace New England Sdružení škol a vyšších odborných škol (NEASC) naznačuje, že Glion splňuje nebo překračuje normy pro institucionální zajištění kvality, která jsou pravidelně vyhodnocována pomocí procesu vzájemného hodnocení. Akreditované vysoké škole nebo vysoké škole má potřebné prostředky k dosažení uvedeného účelu prostřednictvím vhodných vzdělávacích programů, je v podstatě dělá tak, a dává přiměřené důkazy, že to bude tak činit i nadále v dohledné budoucnosti. Institucionální integrity je také řešena prostřednictvím akreditace.

&nbsp

Akreditace NEASC není stranický, se vztahuje na instituce jako celku. Jako takový, toto uznání není zárukou každého kurzu nebo program nabízí, nebo pravomoci jednotlivých absolventů. Nicméně, akreditace poskytuje přiměřenou jistotu o kvalitě služeb a příležitostí k dispozici studentům, kteří navštěvují instituci.

&nbsp

&nbsp

Život na Glion a Bulle areály

&nbsp

* Areálu Glion: Život na švýcarské riviéře

Školní areál Glion je výchozím bodem pro všechny bakalářské programy a místo, kde se studenti učí přes hands-na praxi. V tomto hotelu-školním prostředí, je osobní disciplína zdůraznit rozvoj odborných dovedností a postojů.

Glion areálu s výhledem na kouzelné Ženevského jezera a čelí jak švýcarské a francouzské Alpy. Nabízí jedinečný pohled na "švýcarské riviéry", které není tak snadno zapomenout. Tato oblast má nezvykle mírné mikro-klima, které umožňuje palem a dalších exotických rostlin rostou v regionu. Mnoho lidí považuje za jedno z nejkrásnějších míst na planetě.
Pohled na Glion Campus.


Glion se nachází přímo nad Montreux, svět-slavný letovisko. Dobře známý pro své jazzové a klasické hudby festivaly, Montreux je hostitel pro mezinárodní populace a mnoho kulturních aktivit. Oblast je bohatá na obou letních sportů (fotbal, tenis, cyklistika, plachtění, volejbal) a zimní sporty (lyžování, snowboarding, lední hokej). Pokud jde o večer, je zde velké množství možností, s kluby, bary, restaurace, kina, divadla a koncerty.

Glion je také jen 25 minut jízdy autem nebo vlakem z Lausanne, hlavního města kantonu Vaud, a jen jednu hodinu od mezinárodního města Ženevy.

&nbsp

&nbsp

* Bulle Campus: Mladé a dynamické

&nbsp

Titul studenti obvykle přesunout do areálu Bulle v druhém nebo třetím roce, kdy se do našich postgraduálních studentů. Bulle je moderní, akademický kampus, speciálně pro vyšší vzdělání. V tomto univerzitním prostředí, studenti jsou odpovědné za řízení jejich čas, organizovat svou práci a rozvíjet své analytické a kritické myšlení přes výzkum, skupinové a individuální projekty.

Bulle se nachází v samém srdci Gruyère, nádherný region známý pro své cestovní ruch, sýry a další potravinářské speciality. Bulle nabízí živý kulturní život a zábavu (kluby a bary), spolu s množstvím sportovních aktivit, včetně cross-country lyžování, jízda na horském kole, canyoning, rafting, horolezectví, paragliding a jízda na koni. Bulle areálu je jen pár minut chůze od centra tohoto malebného města, kde studenti naleznou širokou škálu denní i noční aktivity, jako jsou restaurace, bary, noční kluby a mnoho obchodů a butiků.

Student Výbor organizuje akce a tematické party na akademické půdě a v blízkém klubu "Globull", největší noční klub v regionu nabízí živou hudbu a DJs.

Vycházky a výlety jsou organizovány pravidelně a zahrnují jak kulturní a sportovní činnosti. Bulle je jen 30 minut jízdy od Montreux, a trochu víc než hodinu od Ženevy. Lyžařské svahy jsou jen na prahu školního areálu se resort Moléson a více prestižní středisku Gstaad méně než 45 minut.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Vedení Mezinárodní Pohostinství A Odvětví Služeb - MBA

Campus forma Denní studium 1 rok February 2018 Švýcarsko Montreux

Naše MBA v pohostinství bude posílit vaše strategické manažerské dovednosti a budovat svou profesionální síť pro přístup k vyšším manažerským pozicím v pohostinství, cestovním ruchu a službám. [+]

Fast-track na nové příležitosti Naše MBA v pohostinství bude posílit vaše strategické manažerské dovednosti a budovat svou profesionální síť pro přístup k vyšším manažerským pozicím v pohostinství, cestovním ruchu a službám. MBA v pohostinství je NEASC akreditovaný, průmyslu-schválený MBA, který rozvíjí dovednosti v kritickém myšlení, vedení, analýza obchodních dat a finanční řízení. Kromě toho třída prostředí MBA přispívá k profesnímu rozvoji prostřednictvím kontaktu s lídry, cross-kulturní pracovních skupin a podnikatelských projektů oborových. Základní údaje Délka a umístění: Na akademické půdě, MBA na plný úvazek = 1 rok, Švýcarsko nebo Londýn Příjmy: leden, duben, červenec a říjen [-]

Videos

About us!

Contact

Glion Institute of Higher Education

Adresa, 1. řádek Rue de l'Ondine 20
1630 Bulle, CH
Website http://www.glion.edu/
Telefonní číslo +41 26 919 78 78

Glion Institute of Higher Education

Adresa, 1. řádek Glion Rd 111
1823 Glion-sur-Montreux, Switzerland
Website http://www.glion.edu/
Telefonní číslo +41 21 966 35 35