Geneva School of Economics and Management - University of Geneva

Úvod

Read the Official Description

Poskytující komplexní akademické vzdělání

Z bakalářského studia na doktorát, přes Masters, Ženeva škola ekonomie a managementu (GSEM) poskytuje komplexní vysokoškolské vzdělání zahrnuje všechny oblasti řízení a obchodní administrativa. Jeho studijní programy jsou rozděleny do dvou po sobě jdoucích cyklů: bakalářských více než tři roky, za nímž následuje magisterského přes tři nebo čtyři semestry. První poskytuje obecný, multidisciplinární školení zatímco druhá umožňuje specializace, které mají být získány v určitém oboru.

Navíc k bakalářský titul v oboru obchodní administrativa, GSEM nabízí pět Masters s různými specializacemi. To znamená, studenti mohou rozšířit své znalosti v disciplínách managementu (mezinárodní management nebo marketing), účetnictví a kontroly, finance, statistiky a mezinárodního obchodu.

Kompatibilní s univerzitními systémy 45 evropských zemích, tyto programy začlenit nejnovější vývoj akademické, s přihlédnutím k ekonomické realitě a očekávání profesionálních prostředí.

Nabízení dalšího vzdělávání

Se dvěma MBA a některých dvacet výkonných programů, GSEM Ženeva nabízí širokou škálu průběžných vzdělávacích kurzů musí umožnit každému pracovníkovi zvýšit jeho / její schopnosti v různých oblastech řízení a obchodní administrativa.

Výkonné programy jsou výsledkem úzké spolupráce mezi akademické a profesní sféře. Různorodost zúčastněných stran, kteří jsou oba čerpaných z Univerzity a z různých odvětví podnikání, umožňuje vysokou úroveň odborných znalostí, které mají být dosaženy, a programy, které budou přizpůsobeny požadavkům trhu.

Pro udržení výzkumné centrum

Výzkum představuje hlavní aktivitu GSEM. Pokrývá všechny oblasti řízení a vede každý rok v publikaci četných děl, článků, příspěvků do kolektivního programů a papíry pro vědecké konference.

Výzkumné projekty realizované v GSEM mít prospěch z významných finančních dotací z FNRS, NCCR FinRisk, švýcarského finančního ústavu CNRS a různých mezinárodních orgánů.

Profesoři také poskytovat akademické kontinuitu přes jejich dohledem disertačních prací, z nichž jsou v současné době více než čtyřicet.

Chcete-li podpořit mobilitu studentů

V souladu s duchem smluv Bologna, GSEM podporuje mobilitu studentů a spolupráci mezi vysokými školami. Na základě zvláštních vztahů, kterými disponuje s jinými univerzitami po celém světě, Fakulta se neustále rozšiřuje rozsah možných výměn k dispozici studentům.

Tyto výměnné programy GSEM nabídnout studentům jedinečnou příležitost absolvovat část svého studia v partnerské instituci, ve Švýcarsku nebo v zahraničí. Tyto pobyty tvoří důležitou etapu vzdělávání pro studenty toužící po kariéře s mezinárodním rozměrem. Poskytují také možnost poznat jinou kulturu, rozvíjet znalosti cizího jazyka, zažít různé metody výuky a někdy získat specializaci neposkytla svým programem.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět EMBA » Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

EMBA

Executive MBA

Online forma Campus forma Denní studium 2 let February 2019 Švýcarsko Geneva + 1 více

Program Executive MBA (EMBA) na univerzitě v Ženevě (UNIGE) poskytuje vedení s vzdělání všeobecné správy prvotřídním bez přerušení jejich kariéry. [+]

Exekutivní MBA

Program Executive MBA (EMBA) na univerzitě v Ženevě (UNIGE) poskytuje vedení s vzdělání všeobecné správy prvotřídním bez přerušení jejich kariéry. Je navržen tak, aby vyrovnat teorii a praxi, a analytické myšlení a jednání, a je strukturována tak, aby zajistila, že účastníci získají trénink vedení prostřednictvím aktivní účasti a korporátní výkonných perspektivu. Učí účastníky stavět foundational dovednosti a sebedůvěru rozšířit svou schopnost vést a čelit cross-funkční problémy. UNIGE EMBA pečlivě vybírá se účastník mix Díky přísnému procesu výběru 4 krocích s cílem zajistit vysoce kvalitní peer-to-peer výměnu. Jeho pedagogický sbor je velmi dobře vědoma potřeby manažerů a vedoucích pracovníků na vývoji a realizaci efektivního provozu řešení složitých situací. UNIGE EMBA je akreditována asociace MBA (AMBA).... [-]


MBA

Mezinárodními Organizacemi Mba

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let February 2019 Švýcarsko Geneva + 1 více

Nabízen jako jednoroční intenzivní MBA stejně part-time programu (2 až 3 roky) se IOMBA nabízí multidisciplinární učební plán učil mezinárodní fakulty z předních světových univerzit, stejně jako uznávaní odborníci z mezinárodní organizace International (iOS) a nevládní organizace (NGO). Nachází se v samém srdci Ženevy v co by kamenem dohodil od mnoha organizací OSN a dalšími mezinárodními výzkumnými institucemi, program poskytuje příležitost pro studenty vykonávat svou kariéru v IO, nevládní organizace nebo nadnárodní korporace. [+]

mezinárodními organizacemi mba

Na plný úvazek (1 rok) nebo na částečný úvazek (2-3 roky) Program

Jako jeden rok intenzivní MBA stejně part-time programu (2 až 3 roky), IO-MBA nabízí multidisciplinární učební plán učil mezinárodní fakulty z předních světových univerzit, stejně jako uznávaní odborníci z mezinárodní organizace International (iOS ) a nevládních organizací (NGO).

Tento dlouholetý programu (13. ročník) nabízí 24 špičkových modulů, pokrývajících politické a ekonomické prostředí multilaterálních organizací, jakož i nároky na řízení existující v mezinárodním non-neziskové organizace.

Nachází se v samém srdci Ženevy v co by kamenem dohodil od mnoha organizací OSN a dalšími mezinárodními výzkumnými institucemi, program poskytuje příležitost pro studenty vykonávat svou kariéru v IO, nevládní organizace nebo sociální podniky. ... [-]