Přečtěte si oficiální popis

Kdo je BSL?

Založena v roce 1987, Business School Lausanne (BSL) je inovativní obchodní škola ve Švýcarsku. Poskytujeme vzdělávací platformu, která umožňuje jednotlivcům a organizacím prosperovat společným vytvářením životaschopných obchodních řešení pro naši planetu a její lid.

Dnes svět více než kdy jindy potřebuje novou generaci vůdců a podnikatelů. Ten, který se nezajímá o to, že je nejlepší na světě, ale spíše o dosažení toho nejlepšího pro svět. Umožnit našim studentům "být změnou" je to, co nás inspiruje.

Studenti šedesáti národností a různorodé prostředí se připojují k naší zkušené fakultě při společném průzkumu podnikání jako síle za dobro. V malých a personalizovaných třídách přinášejí naši profesoři každodenní každodenní poznatky z oblasti podnikání a podporují naše studenty při plném využití jejich potenciálu.

Jsme nad rámec tradičního vzdělávání. Doporučujeme našim studentům, aby spolupracovali, ne soutěživí. Organizujeme výuku a učíme se o společenských, environmentálních a ekonomických otázkách, a to jak globálně, tak lokálně. Vytváříme otevřený prostor, kde se všichni, studenti, profesoři, zaměstnanci, výzkumní pracovníci a zainteresované strany setkávají, aby se zeptali odvážných otázek a maximalizovali hodnoty, které jsou důležité.

Ve Švýcarsku se BSL řadí do pozice 2 v oboru Master in International

Vítejte v naší škole a těšíme se na spojení s vámi!

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

EMBA

Business School Lausanne

BSL E / MBA ve Švýcarsku je transformační, ne transakční, zkušenost, která usnadňuje vaše učení a osobní růst jako sebevědomý, adaptivní a odpovědný vůdce pro lepší svět. ... [+]

přehled programu

BSL E / MBA je transformační, ne transakční, zkušenost, která usnadňuje vaše učení a osobní růst jako sebevědomý, adaptivní a odpovědný vůdce.

Vyjedete se do osobní transformační cesty, která vám umožní poznat sebe sama lépe, znovu objevit svůj osobní účel a vyzdvihnout své vedoucí schopnosti pro uskutečnění smysluplné změny ve světě. Budete ponořeni do učebního prostoru, který podporuje váš osobní růst prostřednictvím kurzů měkkých dovedností, individuálního poradenství a možností koučování ostatních.Budete podnikat na hlavu a budete vystaveni nekonvenčnímu myšlení mimo rámec běžného podnikání. Prostřednictvím našeho trojrozměrného učebního přístupu "já", "my" a "my všichni" budete kultivovat dovednosti a perspektivy, které vám umožní posoudit a reagovat na globální obchodní výzvy z individuální, kolektivní a systémové perspektivy.Investujete do svého profesního růstu a prozkoumáte možnosti, jak spojit své předchozí zkušenosti, silné stránky a vášně do naplňující kariérní dráhy. Budete se protáhnout a aplikovat to, co se naučíte, okamžitě prostřednictvím projektu MBA: Vy si vyberete mezi projektem obchodního plánu pro začínající podnik, rodinný podnik nebo společnost dle svého výběru.Funkce BSL SignatureMalé třídy až 20 účastníků s personalizovanou pozorností a podporou profesorůProfesoři, kteří jsou zkušení a v současné době aktivní obchodní praktici a odborníci ve svém oboruMezinárodní a rozmanité prostředí se studenty z 60 národnostíMožnosti programu... [-]
Švýcarsko Lausanne
September 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Business School Lausanne

EMBA v oblasti udržitelného podnikání je jedinečný program ve Švýcarsku, který kombinuje vzdělávání MBA s hlubokým ponorem do udržitelnosti podnikání. ... [+]

Přehled programu

E / MBA v Sustainable Business je jedinečný program ve Švýcarsku, který kombinuje vzdělávání E / MBA s hlubokým ponorem do udržitelnosti podnikání. Je ideální pro účastníky a profesionály, kteří chtějí stavět na svých stávajících zkušenostech, aby měli skutečný dopad na podnikání.

Tento program spojuje dva programy do jednoho, E / MBA a diplom v oboru udržitelného podnikání, což má za následek holistickou studijní zkušenost, která změní způsob, jakým definujete podnik a sami sebe ve vedoucích změnách a inovacích pro lepší svět. Prakticky budete mít všechny nadační kurzy z programu E / MBA a pokračovat ve specializaci na udržitelnost. Výsledkem je program, který vás formuje do sebe-vědomého, informovaného a udržitelného podnikatele.... [-]

Švýcarsko Lausanne
September 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině

Business School Lausanne: School of the 21st Century

Business School Lausanne