Stockholm University - Stockholm Business School

Úvod

Read the Official Description

Stockholm University, který se nachází v hlavním městě Švédska, je v regionu centrum pro vysokoškolské vzdělávání a výzkum v humanitních oborech, právu, přírodních a společenských věd, a zaměřit se na práci předních mezinárodních výzkumných pracovníků.

&nbsp

Jeden z největších univerzit ve Švédsku

S více než 50.000 bakalářské a magisterské studenty, doktorandy a 1.800 6.000 zaměstnanců, Stockholm University je jedním z největších univerzit ve Švédsku a jeden z největších zaměstnavatelů v hlavním městě. Lidé mnoha různých národností, s kontakty po celém světě, přispívá k vytváření vysoce mezinárodní atmosféru na Stockholmské univerzitě.

První národní park město

Univerzita se nachází ve středu města první národní park na světě a je charakterizováno tím, přírodní krásy, unikátní architektura a současné umění a sochařství. Univerzita se nachází jen deset minut od městského ruch velkoměsta s lidmi, hudba, móda, architektura, kultura.

&nbsp

Historie

School of Business začal v malém měřítku na konci 1950 jako součást Stockholm School of Economics. V roce 1962 se stala nezávislou školu na Stockholmské univerzitě.

Do konce roku 1960, škola měla významně vzrostl ve velikosti a je nyní jednou z největších škol na univerzitě se kolem 3.500 studentů a asi sedmdesát lektorů / výzkumných pracovníků, dvacet doktorandů a asi třicet administrativních pracovníků.

V organizačního hlediska, School of Business patří k Fakulty sociálních věd na Stockholmské univerzitě.

&nbsp

Business Administration ve Švédsku

Předmětem podnikání správy byl poprvé představen, kdy byl Stockholm School of Economics založená v roce 1909. Marcus Wallenberg hrál důležitou roli v počátcích School of Economics. V té době bylo předmětem známý jako komerční studií, a to především na účetnictví. Vysoká škola ekonomická v Göteborgu byla založena v roce 1923, a do konce roku 1950 bylo také oddělení Business Administration na Uppsala a Lund univerzity.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět EMBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

EMBA

EMBA

Campus forma Kombinované 4 semestry August 2017 Švédsko Stockholm

Executive MBA program nabízí unikátní vzdělávací zkušenost se zaměřením na mezinárodní vedení a řízení postupů platných pro současné i budoucí organizační vůdců jak v soukromém i veřejném sektoru. [+]

Executive MBA program nabízí unikátní vzdělávací zkušenost se zaměřením na mezinárodní vedení a řízení postupů platných pro současné i budoucí organizační vůdců jak v soukromém i veřejném sektoru. Výuka je prodchnuta názoru, že jedinec je nejdůležitějším aktivem v každém podnikání; proto budete vyškoleni jako odborníka, který odborně spravuje a zvyšuje lidský kapitál ve vaší organizaci. Program se koná ve Stockholmu Business School v Kräftriket, který se nachází v Brunnsviken v centru Stockholmu. Program EMBA představuje devět kurzů a závěrečné práce, které v kombinaci se rovnaly 60 ECTS kreditů. Každý semestr se skládá ze tří povinných předmětů (5 ECTS), z nichž každý během prvních tří semestrů. Čtvrtý semestr se skládá z práce (15 kreditů) prováděné s podporou poradců. V případě potřeby je povoleno přerušení studia na jeden nebo dva semestry. Vyučovacím jazykem je angličtina, ale podpora může být poskytnuta ve švédštině v případě potřeby. Program se v současné době není mezinárodní cesty nebo víkend / večerní kurzy, které umožní vám sledovat své vzdělání bez vážnějších narušení do svého pracovního a soukromého života.... [-]


Videos

Study business in Stockholm

Contact

Stockholm University

Adresa, 1. řádek Universitetsvägen 10
11418 Stockholm, SE
Website http://www.sbs.su.se/en/
Telefonní číslo +46 8 16 20 00