Stockholm University - Stockholm Business School

Úvod

Read the Official Description

Stockholm Business School patří Stockholmské univerzitě.

The University, který se datuje do roku 1878, je regionální centrum pro výzkum a vzdělávání, v nádherné kulturního a přírodního prostředí v první na světě národní městského parku.

SBS je zodpovědný za vzdělávání vedoucích pracovníků a manažerů budoucnosti v soukromém i veřejném sektoru. Škola si klade za cíl vyvinout proces učení takovým způsobem, že kreativní myšlení a kritické uvažování jsou hlavními zásadami pro celý studijní program. Naše kurzy jsou založeny na nejnovějších výzkumů. Úzké kontakty s světem podnikání a výzkumu, a to jak na národní i mezinárodní úrovni, nám umožňují nabídnout mezinárodní vzdělání. Máme více než 3500 studentů, asi sedmdesát lektory / výzkumníky, některé čtyřicet doktorandů a asi třicet administrativních pracovníků. Úzce spolupracují s vysokými školami ve Švédsku iv zahraničí.

SBS se nachází v obnovené budovy se datuje do roku 1912 v tradičním Kräftriket školního areálu, krásně se nachází v blízkosti malebného jezera Brunnsviken. Tato oblast je v docházkové vzdálenosti od centra Stockholmu, je snadno dostupný městskou hromadnou dopravou.

Více informací najdete na www.sbs.su.se/en

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět EMBA » Vidět BBA programy » Vidět MSc » Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

EMBA

EMBA

Campus forma Kombinované 4 semestry August 2018 Švédsko Stockholm

Executive MBA program nabízí unikátní vzdělávací zkušenost se zaměřením na mezinárodní vedení a řízení postupů platných pro současné i budoucí organizační vůdců jak v soukromém i veřejném sektoru. [+]

Executive MBA program nabízí unikátní vzdělávací zkušenost se zaměřením na mezinárodní vedení a řízení postupů platných pro současné i budoucí organizační vůdců jak v soukromém i veřejném sektoru. Výuka je prodchnuta názoru, že jedinec je nejdůležitějším aktivem v každém podnikání; proto budete vyškoleni jako odborníka, který odborně spravuje a zvyšuje lidský kapitál ve vaší organizaci. Program se koná ve Stockholmu Business School v Kräftriket, který se nachází v Brunnsviken v centru Stockholmu. Program EMBA představuje devět kurzů a závěrečné práce, které v kombinaci se rovnaly 60 ECTS kreditů. Každý semestr se skládá ze tří povinných předmětů (5 ECTS), z nichž každý během prvních tří semestrů. Čtvrtý semestr se skládá z práce (15 kreditů) prováděné s podporou poradců. V případě potřeby je povoleno přerušení studia na jeden nebo dva semestry. Vyučovacím jazykem je angličtina, ale podpora může být poskytnuta ve švédštině v případě potřeby. Program se v současné době není mezinárodní cesty nebo víkend / večerní kurzy, které umožní vám sledovat své vzdělání bez vážnějších narušení do svého pracovního a soukromého života.... [-]


Videos

Study business in Stockholm

Contact

Stockholm University

Adresa, 1. řádek Roslagsvägen 101, Kräftriket
Stockholm, Švédsko
Website http://www.sbs.su.se/en/
Telefonní číslo +46 8 16 20 00