School of Business, Economics and Law at the University of Gothenburg

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

Vítejte na School of Business, ekonomie a práva!

Švédsko a švédská obchodní svět měl velkou mezinárodní úspěch za posledních 100 let. Pár důležitých faktorů úspěchu patří porozumění a respektu k jiným kulturám a lidského kontextu, což má za následek zjištění, že neexistují žádné obecné řešení místních problémů. Specifickým typem vedení a jedinečný přístup k komerční podnik a převzetí odpovědnosti byly vyvinuty, které oba získaly mezinárodní respekt. Výzkum na School of Business, ekonomika a právo pomáhá objasnit tento vedení a přístup k převzetí odpovědnosti, a umožňuje převoz studentům, našich vůdců zítřka, je to možné. "Title =" "/> Naše kořeny jsou uvedeny v lokálním podnikání, který má mezinárodní zaměření a uznává význam výzkumu a vzdělávání na vysoké úrovni - stejně jako tomu bylo v případě, kdy škola byla založena. To vytváří jedinečnou spolupráci a vytváří předpoklady pro budoucí konkurenceschopnost ve Švédsku. Naše obchodní spolupráce se odráží také v mezinárodním práci School, který byl vyvinut v těsném dialogu s našimi partnery. Jak jsme se vytvořit strategická partnerství s předními univerzitami v Číně a Indii, jsme se ujistit, že jsme tak učinit v oblastech, kde naše partnerské společnosti zvyšují svou přítomnost.

School of Business, ekonomie a práva stanovila vznešené cíle. Naším cílem je vzdělávat mezinárodně atraktivní studenty, kteří přijali odpovědný postoj k společenského vývoje a provádět vysoce kvalitní výzkum, který pomáhá identifikovat řešení složitých globálních problémů. Již existují předpoklady; Některé příklady jsou šíři oborů, motivované a angažované výzkumných pracovníků, úzkou spolupráci a trvalý dialog s obchodními a veřejného sektoru, ambiciózních a kreativních studentů a mezinárodním zaměřením, která existuje již 85 let.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět EMBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

EMBA

Gothenburg Executive MBA

Campus forma Kombinované 21 měsíců October 2017 Švédsko Göteborg

Náš program Executive MBA je jediný AMBA-akreditované MBA program ve Švédsku. Je to na částečný úvazek [+]

Náš program Executive MBA je jediný AMBA-akreditované MBA program ve Švédsku. Jedná se o program pro správu částečný úvazek veden v angličtině více než 21 měsíců, že: -Inspires vám umožní přístup k nejnovějším myšlení v rámci řízení -Challenges Můžete použít tyto nové poznatky do své každodenní práci -Gives vám náskok v uspět v globalizovaném světě -Provides znalosti a dovednosti rozvíjet nové obchodní Vytváří cenné osobních a profesních sítí -Focuses na severské a asijské řízení Pokud aspirují postupovat svůj profesní rozvoj, a pokud jste připraveni provést investici, pak náš program Executive MBA je vaše ideální volba! Termíny Program Executive MBA je součástí-time program probíhá v angličtině více než 21 měsíců. Je tam jeden příjem za rok, počínaje první čtvrtek v říjnu. Upozorňujeme, že budeme používat postupové přijímací a procesní aplikace na první přijde ten dřív mele. Plánovaná třídenní třídních zasedání ve čtvrtek, pátek a sobotu uskuteční v třítýdenním intervalem s vánoční a letní přestávky. Všichni ve všech, budete mít zhruba 1103-ti denní třídě zasedání ročně. Dva samostatné týdenní pobyty v Asii Program Gothenburg Executive MBA zahrnuje dvě samostatné týdenní pobyty na partnerských univerzitách; Zhejiang University v Hangzhou, Čína a Indický institut vedení v Bangalore, Indie. Pobyt v Hangzhou, Čína se koná v dubnu v průběhu semestru 2. Pobyt v Bangalore v Indii se koná v lednu během funkčního 4. Účastníci našeho programu bude cestovat do Asie s intenzivními plány na plný úvazek. Během pobytu se třída obvykle tráví dopoledne na akademické půdě s akademickými dílen vedených místního profesorského sboru. Odpoledne jsou... [-]

Videos

Student life at the School of Business, Economics and Law, University of Gothenburg

A day in my life as a student at the School of Business, Economics and Law, University of Gothenburg

Unlimited - School of Business Economics and Law, University of Gothenburg, Sweden

Warm at heart. Four students and the University of Gothenburg, Sweden

Just Another Day at the School - Lunch Break

Triple Crown Celebration

Contact

School of Business

Adresa, 1. řádek Vasagatan 1
40530 Sweden
Website http://www.handels.gu.se/
Telefonní číslo +46 31 786 10 00