Přečtěte si oficiální popis

Vítáme Vás na La Salle

Děkujeme Vám za Váš zájem o naše odborné přípravy nabízely stupňů, Masters a postgraduální vzdělávání vedoucích pracovníků, kurzy. Programy La Salle zaměřit na potřeby společnosti a jejích odborníků s praktickou vizi a cíl rychlého uplatnění znalostí obdržel. Programy mohou být přítomni osobně na Campus Barcelony a také prostřednictvím virtuální kampusy.

Vyberte si program, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

o

Ve svých třech stoletích existence, La Salle má jediný účel stálého a aktualizovaného vzdělání na všech úrovních. Tento závazek byl zachován v průběhu nepřetržitě na pěti kontinentech času. Počet studentů přesahuje jeden milion, distribuovaný v 1.600.- centrech, která poskytuje odbornou přípravu více než 70.000 učitelů.

Ve Španělsku, který byl představen před asi 125 lety, La Salle vyvinula studie přizpůsobené potřebám a požadavkům každého historický okamžik a byla schopna tisknout své osobní pečeť kvality vzdělávání, ve kterém celkový rozměr osoby převládal přes čistě akvizice kvantitativní znalosti.

V Katalánsku, La Salle má celkem 30 center a 23.000 studentů av Madridu má 17 škol s celkem 11,300 studentů.

IALU - Mezinárodní asociace univerzit Lasallian se skládá z 73 univerzit. Ve Spojených státech: La Salle University of Philadelphia, Manhattan College v New Yorku, Saint Mary College of California; La Salle College of Santa Fe, Lewi University of Chicago, Memphis College of Christian Brother. Na Filipínách; De La Salle University of Manila, University of La Salle z Bacolod City. V Izraeli: Bethleem univerzity. V Latinské Americe: La Salle University v Bogotě, Higher Education Center Canoe-Brazílie, Mexiko instituty terciárního a Obregon, Centrální Institute of Guatemale; IUTEMAR La Salle Caracasu, IUTEAGRO z Cojedes; IUTEIN de Guayana. Vysoké školy v Evropě zdůrazňují význam IInstitut Supérieur Agricole o Bauvais, ISAIP d'Angers, l'ECAM Lyon, Saint Lu School of Architecture Belgie, mimo jiné; ke kterému je třeba přičíst center v Africe a Asii.

Skrz historii a po celém světě, La Salle došlo k lidem po celou dobu jejich profesního života stejně; s organizacemi v jejich technologického rozvoje. Tento závazek je vyjádřen v sadě vzdělávání, poskytování informací, zprostředkování, přenosu a komunikace, které dělají La Salle schůzi Technology and Business World.

Ve Španělsku se školními areály v Barceloně a Madridu, La Salle nabízí kromě vyučovaných univerzitních kurzů, z následujících programů:

  • doktorský studijní program
  • Masters Program
  • Program světových pódiích
  • Professional Development Program (PDP)
  • specializační kurzy
  • Firemní školení

Master Program se zaměřuje na potřeby společnosti a jejích odborníků s praktickou vizi a cíl rychlého uplatnění znalostí obdržel. Toto rozšíření znalostí o oblasti odborné specializace či jiného sektoru, přispívá k osobnímu rozvoji a zlepšování přizpůsobivosti odborníků k neustálému vývoji ve světě práce a technologického prostředí.

Program Masters je zaměřena na odborníky s vysokoškolským vzděláním a odbornými zkušenostmi, kteří chtějí zlepšit své odborné dovednosti (v různých sektorech a oblastech pokrytých mistrů, které tvoří program), a kteří potřebují pochopit obchodní složitost a jak se přizpůsobit novým výzvám ; zdokonalit své profesionální dovednosti; rozvíjet a posilovat schopnosti analýzy, syntézy, komunikace, integrace a týmové spolupráce.

Programy se vyučují na:
Angličtina
španělština
Katalánština

Tato škola dále nabízí:

EMBA

laSalle Barcelona MBA programs

Executive MBA je zaměřen na vzdělávání profesionálních manažerů více než 30 let v současné výzvy, které představují hlavních světových týmů v programu globálním konkurenč ... [+]

El Executive MBA Je zaměřen na vzdělávání profesionálních manažerů více než 30 let v současné výzvy, které představují hlavních světových týmů v programu globálním konkurenčním prostředí. Velitel zahrnuje etapu 2 týdny v Silicon Valley, USA.

Doba trvání je 15 měsíců MBA programy víkend (pátek odpoledne av sobotu dopoledne) a je kompatibilní s prací. Během víkendu se intenzivní venkovních zasedání konat ve formátu, propagaci osobní kontakt, skupinovou práci a rozvoj studentských osobních a profesních dovedností.

Executive MBA z La Salle:

1.. Využívá unikátní a inovativní metodiku, prorůstají Experiences Metodika prorůstají Experiences si klade za cíl, že studenti mohou žádat skutečné a vedením prakticky situací, všechny učební související měkké dovednosti a consiguienteevolucionar profesionálně v úplnější formě ,... [-]

Španělsko Barcelona
Říjen 2019
Denní studium
15 měsíců
Kampus
Přečtěte si více v češtině

MBA

laSalle Barcelona MBA programs

Pokud jste univerzitní a profesionální absolvent méně než 30 let a budete muset čelit svou práci budoucnosti s jistotou a zárukou, budovat svou kariéru v éře digitální tr ... [+]

Pokud jste univerzitní a profesionální absolvent méně než 30 let a budete muset čelit svou práci budoucnosti s jistotou a zárukou, budovat svou kariéru v éře digitálního zpracování s Full Time MBA La Salle.

Dozvíte se, jak rozvíjet podnikatelské myšlení, naučit se využívat nových postupů a nástrojů, rámců a strategie pro identifikaci a hodnocení nových příležitostí v prostředí digitální ekonomiky.

Školíme naše studenty činit rozhodnutí v podnikatelské klima ve stavu neustálého vývoje; A přijmout globální a mezinárodní perspektivu.

Vstupné

Lidé jsou klíčovým faktorem pro náš rozvoj magisterských programů. Vybíráme naše žadatelů podle kritérií osnov, vážení své akademické, funkční, odvětvové a geografické rysy, s cílem obohatit jejich kolektivní vzdělávací zkušenost.... [-]

Španělsko Barcelona
Říjen 2019
Denní studium
15 měsíců
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Presentación de La Salle Campus Barcelona - Universidad Ramon Llull