Přečtěte si oficiální popis

Univerzita

Universidad San Jorge, který se nachází ve městě Villanueva de Gallego na okraji města Zaragoza, vznikl v roce 2005 a je součástí Grupo San Valero, vzdělávací skupiny vytvořené Fundación San Valero, diecézní práci neziskových přes 60 let zkušeností na různých úrovních a způsobů v rámci formálního vzdělávání a odborné přípravy.

Posláním všech institucí, které jsou součástí Grupo San Valero je přispět k trvale udržitelnému rozvoji společnosti prostřednictvím komplexního vzdělávání založené na křesťanských hodnotách, které umožňují lidem vyrovnat se s profesionálním výzvám v souladu s potřebami životního prostředí. Dnes San Jorge Univerzita má přes 2000 studentů v oficiálních bakalářské tituly, magisterské a doktorské, distribuované v pěti střediscích: Fakulta zdravotnických věd, School of Communication školy architektury, Polytechnické škole a škole Vláda a vedení.

Výuka model univerzitě v San Jorge je založen na šesti pilířích:

Integrální formace osoby přítomné v učebních osnovách každého stupně (návrh osobě profesní projektu). Povolání služba druhým prostřednictvím kurikulární integrace služby učení a podporovat účast studentů v dobrovolnického programu. Osobní pozornost studentů z odhodlání učitelů dosáhnout dobrých výsledků při realizaci Akčního plánu tutoriálu. Výuka inovací a integraci technologií zaměřených na zlepšení učení žáků. Internacionalizace vzdělávacích programů s cílem připravit studenty pro stále mezinárodní a globalizovaného trhu práce. Sbližování s průmyslovým a obchodním sektorem, podporu účasti odborníků na rozvoj výuky, vedení projektů, které mají skutečné míry a Mistr ve spolupráci s firmami a institucemi.

Univerzita Areál Villanueva de Gallego má zařízení a zdroje z poslední generace a sportovní areál, kde mohou univerzitní studenti procvičit různé sporty.

Programy se vyučují na:
Angličtina
španělština

Tato škola dále nabízí:

1-year MBA

San Jorge University / Fundacion Universidad San Jorge

Master in Business Administration (MBA) míra je zaměřen na celkový rozvoj člověka v trojí dimenzi: manažerské dovednosti, analytické schopnosti a sociální povědomí o orga ... [+]

Master in Business Administration (MBA) míra je zaměřen na celkový rozvoj člověka v trojí dimenzi: manažerské dovednosti, analytické schopnosti a sociální povědomí o organizací, v nichž pracují.

V MBA jsme podporovat rozvoj manažerských dovedností nezbytných pro rozhodování, vedení týmu a dosažení cílů.

Také jsme se ponořit do analytické dovednosti, které studenti potřebují rozvíjet v různých oblastech organizací: finance, marketing, logistika, lidské zdroje, a inovací. S mnoha případech ke studiu, a velký význam týmové práce, jsme prohloubit znalosti nezbytné k provedení řádné řízení ve firmách, kterým se stanoví po celou dobu u studentů kritické myšlení, což způsobuje další formy akčního přehodnocení znát a hodnotit všechny klíčové aspekty.... [-]

Španělsko Zaragoza
October 2019
Denní studium
1 rok
Campus forma
Přečtěte si více v češtině