Přečtěte si oficiální popis

Univerzita

Univerzita San Jorge, která se nachází v Villanueva de Gállego na okraji města Zaragoza, byla založena v roce 2005 a je součástí skupiny San Valero Group, skupiny vzdělávacích institucí pod vedením Fundación San Valero, neziskového diecézního centra. s více než 60letou historií pracuje na různých úrovních a typech sekundárního, dalšího a vysokoškolského vzdělávání a celoživotního vzdělávání.

Posláním všech institucí, které jsou součástí skupiny San Valero, je přispívat k udržitelnému rozvoji společnosti prostřednictvím integrovaného vzdělávání založeného na křesťanských hodnotách, které lidem umožňuje řešit profesní výzvy podle potřeb životního prostředí.

Univerzita San Jorge má v současné době více než 2100 vysokoškoláků, magisterských a doktorandských studentů v pěti různých centrech: Fakulta zdravotnických věd, Fakulta komunikace, Architektonická škola, Polytechnická škola a Škola správy a vedení.

Model výuky a učení univerzity v San Jorge je založen na šesti odlišných prvcích:

  • Integrální vzdělávání osoby přítomné v učebních osnovách každého programu (osobní projekt a profesionální projekt).
  • Kultura služeb pro ty kolem nás prostřednictvím integrace Service Learning do učebních osnov a podpory dobrovolnické práce s univerzitní komunitou.
  • Individuální pozornost studenta prostřednictvím závazku pedagogických pracovníků dosáhnout pozitivních výsledků při aplikaci akčního plánu výuky.
  • Výuka inovací a integrace nových technologií s cílem neustále zlepšovat vzdělávací zkušenosti našich studentů.
  • Internacionalizace studijních programů s cílem připravit studenta na stále více mezinárodní a globální trh práce.
  • Spojení s průmyslovou a podnikatelskou komunitou, povzbuzování účasti hostujících profesionálů v pedagogických aktivitách a ve vývoji reálných bakalářských a postgraduálních projektů ve spolupráci se společnostmi a institucemi.

Univerzitní kampus Villanueva de Gállego disponuje špičkovými instalacemi a zdroji výuky a výuky, stejně jako sportovním kampusem, kde se naši studenti mohou účastnit široké škály sportovních aktivit.

Programy se vyučují na:
španělština

Tato škola dále nabízí:

MBA

Universidad San Jorge

Magisterský titul v oboru Business Management (MBA) je titul s "výkonným" kalendářem a mimořádně praktickým výcvikem přizpůsobeným obchodnímu světu. ... [+]

Mistr V Obchodě - MBA

Magisterský titul v oboru Business Management (MBA) je titul s "výkonným" kalendářem a mimořádně praktickým výcvikem přizpůsobeným obchodnímu světu.

Naší výzvou je trénovat v trojím aspektu: manažerské dovednosti, analytické dovednosti a sociální povědomí organizací, ve kterých pracujeme. S MBA chceme, abyste měli prohlídku různých oddělení každé společnosti s cílem rozvíjet kritickou, konstruktivní a proaktivní mentalitu. Chceme zlepšit analytickou úroveň, školení pro zavádění nových trendů a získání „know-how“, jak je začlenit do vytváření nových příležitostí.

Kromě toho, MBA podporuje, prostřednictvím různých zasedání, workshopy a návštěvy, že studenti zvážit své vlastní iniciativy podnikání a podnikání generace, povzbuzující skok na stále aktivnější pozici, která přispívá k reaktivaci nebo převzít odpovědnost za řízení v různých organizacích.... [-]

Španělsko Zaragoza
Říjen 2019
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa destinace
Villanueva de Gállego
Autovía A-23
Zaragoza-Huesca Km 299

Zaragoza, Aragon, ES
Sociální média