Přečtěte si oficiální popis

Kdo jsme International Business School, Business School a Francisco de Vitoria University ADEN je mezinárodní akademická instituce s přítomností ve více než 17 zemích prostřednictvím svých 27 kanceláří.

Naším hlavním cílem je vyškolit novou generaci manažerů a pomáhají našim studentům "objevovat" a podpořit tolik potřebnou změnu na zítřek ve firmách, které vedou.

Velkou výzvou naší vzdělávacího modelu je tvorba odborníků zaměřených na osobu a povolání se změnit sebe, aby se stal agenty změny ve společnosti a přispět k tomu, vytvořili jsme rozsáhlý program stipendií pro studenty s talent, že nedostatek ekonomických prostředků, aby se tvořit.

Srdce velké školní skládání, tedy jeho studenti, a ADEN International Business School se snaží přispět k pokračující růst osobní a profesní dokonalosti našich studentů.

Máme senior fakulty ve všech akademického obsahu, složený z učiteli na plný úvazek s zkušenostmi v oblasti aplikovaného výzkumu a poradenství ve světě podnikání, výzkumu a sadu mimořádným fakulty, která zahrnuje špičkové odborníky. Dále jsme hrdí mezi naší fakultě přijímat hostujících profesorů našich 27 mezinárodních lokalitách.

Stručně řečeno, jsme se zavázali a oddaný komunita učitelů, odborníků a studentů, sjednocených, aby naši studenti získat potřebné dovednosti, aby se stal agenty změny v organizacích, v nichž pracují, nebo běží, zodpovědně, dovednosti otevřené a interdisciplinární.

Programy se vyučují na:
španělština

Tato škola dále nabízí:

MBA

UFV-ADEN INTERNATIONAL BUSINESS SCHOOL

Metodika vychází z experimentu, navrženy tak, aby se dozvědět, jak se rozhodovat v reálných životních situacích a tlaku prostředí nízké. ... [+]

"Učení vedení se provádí režii"

NA ZÁKLADĚ Metodika testování Navržen tak, aby učit se, aby se rozhodování v reálném životě scénáře a tlaku prostředí nízké. 32 simulátory + pedagogiku inovativních třídě experimentování založený. Osvědčený pro více než 12 let. Používá se pro výcvik více než 45.000 manažerů z předních firem ve Španělsku a Latinské Americe. Hravé, interaktivní, zaměřené na výsledky. Navržena tak, aby optimální rozhodnutí, které vám pomohou získat výsledky, které očekáváte.

"Úspěch je vědět, které jste vybrali MBA budete uspět jako profesionální"

TEĎ JSI NA ŘADĚ. Více ... [-]
Španělsko Madrid
Září 2019
Denní studium
9 měsíců
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Escuela de Negocios UFV