UFV-ADEN INTERNATIONAL BUSINESS SCHOOL

Úvod

Read the Official Description

Kdo jsme International Business School, Business School a Francisco de Vitoria University ADEN je mezinárodní akademická instituce s přítomností ve více než 17 zemích prostřednictvím svých 27 kanceláří.

Naším hlavním cílem je vyškolit novou generaci manažerů a pomáhají našim studentům "objevovat" a podpořit tolik potřebnou změnu na zítřek ve firmách, které vedou.

Velkou výzvou naší vzdělávacího modelu je tvorba odborníků zaměřených na osobu a povolání se změnit sebe, aby se stal agenty změny ve společnosti a přispět k tomu, vytvořili jsme rozsáhlý program stipendií pro studenty s talent, že nedostatek ekonomických prostředků, aby se tvořit.

Srdce velké školní skládání, tedy jeho studenti, a ADEN International Business School se snaží přispět k pokračující růst osobní a profesní dokonalosti našich studentů.

Máme senior fakulty ve všech akademického obsahu, složený z učiteli na plný úvazek s zkušenostmi v oblasti aplikovaného výzkumu a poradenství ve světě podnikání, výzkumu a sadu mimořádným fakulty, která zahrnuje špičkové odborníky. Dále jsme hrdí mezi naší fakultě přijímat hostujících profesorů našich 27 mezinárodních lokalitách.

Stručně řečeno, jsme se zavázali a oddaný komunita učitelů, odborníků a studentů, sjednocených, aby naši studenti získat potřebné dovednosti, aby se stal agenty změny v organizacích, v nichž pracují, nebo běží, zodpovědně, dovednosti otevřené a interdisciplinární.

This school offers programs in:
  • španělština

Vidět MBA » Vidět Kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Mezinárodní MBA

Campus forma Denní studium 9 měsíců September 2019 Španělsko Madrid

Metodika vychází z experimentu, navrženy tak, aby se dozvědět, jak se rozhodovat v reálných životních situacích a tlaku prostředí nízké. [+]

"Učení vedení se provádí režii"

NA ZÁKLADĚ Metodika testování Navržen tak, aby učit se, aby se rozhodování v reálném životě scénáře a tlaku prostředí nízké. 32 simulátory + pedagogiku inovativních třídě experimentování založený. Osvědčený pro více než 12 let. Používá se pro výcvik více než 45.000 manažerů z předních firem ve Španělsku a Latinské Americe. Hravé, interaktivní, zaměřené na výsledky. Navržena tak, aby optimální rozhodnutí, které vám pomohou získat výsledky, které očekáváte.

"Úspěch je vědět, které jste vybrali MBA budete uspět jako profesionální"

TEĎ JSI NA ŘADĚ. Více než 45.000 studentů vést naše velké společnosti ve Španělsku a Latinské Americe. Networking se sítí v 17 zemích + mezinárodní platformu pro zákazníky. Naše jedinečná a inovativní metoda učení, aby se skutečná rozhodnutí. Kvalita Učitel: 1. v kvalitě výuky v Madridu. Mezinárodní: Můžete studovat na některé z našich mezinárodních kanceláří. Mezinárodní postupy síť více než 1.800 partnerských společností. Akreditované v Evropě, USA a Latinské Ameriky titulu. Jediný pojistné MBA, jejíž cena je o 20% nižší, než ostatní. [-]

Videos

Escuela de Negocios UFV