UFV-ADEN INTERNATIONAL BUSINESS SCHOOL

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Kdo jsme International Business School, Business School a Francisco de Vitoria University ADEN je mezinárodní akademická instituce s přítomností ve více než 17 zemích prostřednictvím svých 27 kanceláří.

Naším hlavním cílem je vyškolit novou generaci manažerů a pomáhají našim studentům "objevovat" a podpořit tolik potřebnou změnu na zítřek ve firmách, které vedou.

Velkou výzvou naší vzdělávacího modelu je tvorba odborníků zaměřených na osobu a povolání se změnit sebe, aby se stal agenty změny ve společnosti a přispět k tomu, vytvořili jsme rozsáhlý program stipendií pro studenty s talent, že nedostatek ekonomických prostředků, aby se tvořit.

Srdce velké školní skládání, tedy jeho studenti, a ADEN International Business School se snaží přispět k pokračující růst osobní a profesní dokonalosti našich studentů.

Máme senior fakulty ve všech akademického obsahu, složený z učiteli na plný úvazek s zkušenostmi v oblasti aplikovaného výzkumu a poradenství ve světě podnikání, výzkumu a sadu mimořádným fakulty, která zahrnuje špičkové odborníky. Dále jsme hrdí mezi naší fakultě přijímat hostujících profesorů našich 27 mezinárodních lokalitách.

Stručně řečeno, jsme se zavázali a oddaný komunita učitelů, odborníků a studentů, sjednocených, aby naši studenti získat potřebné dovednosti, aby se stal agenty změny v organizacích, v nichž pracují, nebo běží, zodpovědně, dovednosti otevřené a interdisciplinární.

Místa

Madrid

Adresa, 1. řádek
Calle Orense 69 (Eurobuilding II)
28020 Madrid, Madridské společenství, Španělsko

Madrid

Adresa, 1. řádek
Ctra. Pozuelo-Majadahonda (M-515) Km. 1.800
28223 Madrid, Madridské společenství, Španělsko

Programy