Institute For Advanced Management (IAM)

Úvod

Read the Official Description

AACSB Accredited

Výkonný učiliště CEU Group, největší vzdělávací skupina španělsky. Kde odborníci a manažeři, kteří usilují, aby vedl jejich prostředí zanechává trvalý dojem o etice a nakonec vytvořil.

Vůdcovství

Více než 80 let vzdělávající odpovědné vůdce

Společným jmenovatelem programů AMI je vedení. Důsledku čehož zůstává jedinečné partnerství ve Španělsku s Centrem pro Creative Leadership. V současné době vyučuje výkonné kurzy všeho jeden z nejlepších programů po celém světě vedení.

AMI chápe, že je zde velká potřeba pro přípravu odborníků schopných vést své organizace v měnícím se, digitální a mezinárodní prostředí. Je třeba manažeři ochotni vést změny uvnitř i vně svých hranic, a vytvářet pozitivní a hluboký dopad na lidi a organizace.

klášter

Ambit IAM je jedním z hlavních atributů, se skládá z více než 100 učitelů z různých zemí, vyškolené v nejlepších obchodních škol na světě a spojit výuku s jejich profesionální práci. Internacionalizace kláštera umožňuje sdílet globální vizi se studenty a poskytují mezinárodní perspektivu společnosti.

profesní rozvoj

Studium na profesní růst

IAM poskytuje vše potřebné pro pokrok ve své kariéře. Má kariéru služba, která pomáhá studentům v průběhu celého procesu studia a po maturitní studium. To také nabízí možnost přístupu k CEU Vydejte se na konkrétní program na podporu podnikání, kde se vyskytují narození nových a trvalých podnikatelských iniciativ.

Department of Career skupin CEU vztahy s mnoha společností, které hledají řešení, která splňují potřeby náboru a aspirace profesní rozvoj absolventů. Více než 4500 dohody podepsané s různými společnostmi na celém světě.

mezinárodní dohody

IAM spojuje akademické kvality na mezinárodní profil studentů rozšiřuje svoji nabídku do mezinárodních programů. Cílem je udržet globální vizi díky multikulturalismu a obohacení, které přinášejí různé pohledy.

CEU nabízí mezinárodní programy na Babson Business School (Boston, USA), Columbia University (New York, USA), Boston University (Boston, USA), Výzkumného ústavu pro pokročilé řízení (Kobe, Japonsko), Berkeley University (Kalifornie, USA), Fordham University (New York, USA) a The University of Chicago (Chicago, USA)

skupina CEU

CEU je vzdělávací instituce s více než 80 let podporovat integrální rozvoj na všech úrovních vzdělávání.

To bylo založeno katolické asociace propagandisté ​​ACDP v roce 1933 tím, že vypustí tři soukromé univerzity a 10 škol v 11 městech ve Španělsku. Tyto tři univerzity San Pablo CEU v Madridu, Cardenal Herrera ve Valencii a Barceloně Abat Oliba v sázení na konkurenčním výzkumnou činnost jako strategické osy vzdělávacího návrhu v souvislosti s R + D + I národního systému.

Více než 210.000 studentů CEU

Více než 80 let zkušeností

3 univerzity, 25 škol

95% Zaměstnatelnost

This school offers programs in:
  • španělština
  • Angličtina

Vidět MBA » Vidět Online Kurzy » Vidět Kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Globální MBA

Campus forma Denní studium 10 měsíců October 2019 Španělsko Madrid

Vedení a etika pro digitální i mezinárodním prostředí. Program zahrnuje prestižní certifikační program ‚Leadership Essentials‘ jako výsledek dohody mezi CEU a CCL, jedinečný ve Španělsku. Je v Top 4 poskytovatele vzdělávání vedoucích pracovníků po celém světě Financial Times pořadí. [+]

Vedení a etika pro digitální i mezinárodním prostředí.

boston USA

Barcelona, ​​Španělsko

Kobe, Japonsko

Globální MBA CEU

Osoby žijící nových obchodních projektů v digitální a globální životní prostředí, v neustálém pohybu, s hlubokým etickým obchodní smysl.

rysy

Certifikované MBA jen tři univerzity + Diploma of Essential vedení CCL

Abat Oliba CEU University (Barcelona). San Pablo CEU University (Madrid). CEU Cardenal Herrera Univerzita (Valencia). Center for Creative Leadership (Chicago)

Program zahrnuje prestižní certifikační program ‚Leadership Essentials‘ jako výsledek dohody mezi CEU a CCL, jedinečný ve Španělsku. Je v Top 4 poskytovatele vzdělávání vedoucích pracovníků po celém světě Financial Times pořadí.... [-]


Videos

CEU Institute for Advanced Management