ITAE Business School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

128671_rsz_austin-distel-wd1lrb9oeeo-unsplash.jpg

ITAE Business School je obchodní škola s jedinečným a zvláštním původem. Dědic staré ITAE je ideologicky a finančně nezávislý orgán, který získává svou značku a know-how. Jeho raison d'etre a jeho existence odpovídají vůli některých odborníků poskytovat společnosti špičkové vzdělání.

Samotná historie a život instituce znamená, že lidé, kteří ji integrují v každém okamžiku, se mění, ale během své existence byly hodnoty akademické dokonalosti a globální vize, které ji charakterizovaly, zachovány. Týmy odborné práce, které se vyznačují vysokou kvalifikací, profesionální trajektorií, kvalitou lidí a závazkem při rozvoji schopností našich studentů . Profesionálové ITAE jsou ti, kteří skutečně označují kvalitativní rozdíly našich projektů.

ITAE Business School je vytvořena tak, aby nabízely řešení podle potřeb firem ve všech oblastech podnikového řízení prostřednictvím specializovaných školení a poradenství .

V průběhu let jsme spolupracovali s firmami a odborníky s velmi odlišnými charakteristikami a sektory, které nám umožnily vyvinout jedinečné pracovní postupy, které se přizpůsobí každému případu a které nemají nic společného s modely nebo statickými modely jednání .

Naše metodologie

 • Dynamika: jsme schopni aplikovat své zdroje na různé projekty a obchodní situace.
 • Cvičení: veškerý obsah programu se vyučuje přísně, prakticky a plně aplikovatelným způsobem. Sázíme na metodu učení, v níž se učíte.
 • Cercanía: Chcete-li, aby student mohl získat to nejlepší profesionál, který má uvnitř, musí se cítit pohodlně a uvolněně, a to díky personalizované a pečlivé léčbě, kterou nabízíme po celou dobu.
 • Flexibilní: Jsme malá společnost, která nám umožňuje přizpůsobit se každé situaci zvláštním způsobem. Využíváme optimálních dovedností, kompetencí, nástrojů a zdrojů ve správný čas a nabízíme individuální odpovědi.128678_rsz_selective-focus-photo-of-man-in-official-shirt-sitting-in-2451645.jpg

Naše síla

 • # Naše zkušenosti
 • # Naši absolventi se rozšířili po celém světě.
 • # Naše reproduktory a reproduktory
 • # Tým profesionálů se svými klienty zavázal.
 • # Naše dohody o spolupráci s univerzitami a institucemi.
 • # 96% umístění našich studentů.

Naším cílem

 • Předáním znalostí a rozvíjení dovedností pro školení nejlepších odborníků a současných a budoucích manažerů. Orientujte vývoj našeho prostředí, na cestě organizační inovace k vytváření myšlenek, příležitostí a vedení.
 • Poskytněte kvalitní služby, vytvářejte postoje a chování ve svobodě, vytváříte nezapomenutelné zážitky.

ITAE Business School zaměřuje na poskytování vysoce kvalitních služeb, které usnadňují řízení a řízení organizací, lidí a pracovních týmů. A tak se přestěhoval, jeho Veličenstvo král Španělska, když považoval za vhodné přijmout ITAE v Zarzuela v roce 2009.

V dnešní době musí organizace více než kdy jindy převzít složitý úkol řídit podnikání a lidi, což je hlavní prvky pro dosažení jejich strategických cílů.

Globální organizace

Mezinárodizace ITAE Business School vznikla od svého založení jako zásadní cíl pro rozlišující postavení.

Naše zeměpisná poloha, hraničící s Portugalskem, nám nabízí strategickou enklávu, která se v mezinárodním měřítku považuje za referenční škola Hispano-Lusa. Toto mezinárodní povolání, které nás posunuje, bylo základním kamenem rozvoje školy v posledních desetiletích. Stejná tendence je to, co nás přivedlo k plavbě oceánů, abychom změnili naši mezinárodní strategii na nový a úzký vztah s Latinskou Amerikou.

Místa

Badajoz

Adresa, 1. řádek
C/ Virgen de la Soledad, 6 06004 BADAJOZ (España)
06002 Badajoz, Extremadura, Španělsko