IMPACT Business School - Universidad Europea

Úvod

Read the Official Description

Náš svět se rychle mění a jen nejvhodnější mají co říci v této změně. Generace dát přednost lidem, kteří jsou připraveni po tréninku intenzivně po celý život. Maverick vůdců, kteří chtějí plnit své sny žít jedinečný zážitek, se zaměřil na vliv ve společnosti.

Povolání školení odborníků s názvem proměnit náš svět, nám umožnila identifikovat relevantní faktory pro regeneraci vzdělávacích přístupů, takže jsme se prosazovat:

Znalosti a praktické zkušenosti k tomu, aby, vlak, inspirovat a zlepšit schopnosti budoucích agenti změny. Vzdělání se zaměřením na inovace, s cílem vypořádat se s novými globálními výzvami. Výcviku motivován vášní pro změnu a neustálým růstem. Sdílené zkušenosti, které inspirují a zvýšit změnu postoje. Přístup k reálným projektům se společnostmi, aby mohly být začleněny do pracovních skupin vytvořených zkušenými odborníky. Free Form význační hlasy proudu obecně založena na znalostech, úsilí a nadšení pro změnu.

Jaký dopad? Pro nás, IMPACT je dosáhnout globálních řešení pro obchodní a společenské situace, za použití získaných znalostí nezbytný vliv Business School.

Zavázala k přenosu programů čelit výzvám budoucího poznání, našich pánů a nabízejí potřebné kurzy pro naše studenty k rozvíjení jejich talentu a stát agenty pozitivních nástrojů změny.

This school offers programs in:
  • španělština

Vidět MBA » Vidět Kurzy » Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

MBA Pro Dopad V Oblasti řízení: Připravit Se Na Budoucnost

Campus forma Denní studium 4 semestry November 2018 Španělsko Madrid

Chcete říct, že svět je složitý a nejistý místo není nic nového. Co je nového je rychlost, při které rostou i složitost a nejistotu a potenciál pro změnu - a zničit - sektory a průmyslová odvětví na dokončení a podniky, bez ohledu na velikost nebo sílu. [+]

MBA v managementu na náraz: připravit se na budoucnost

Chcete říct, že svět je složitý a nejistý místo není nic nového. Co je nového je rychlost, při které rostou i složitost a nejistotu a potenciál pro změnu - a zničit - sektory a průmyslová odvětví na dokončení a podniky, bez ohledu na velikost nebo sílu.

Organizace, veřejné nebo soukromé, potřebujeme lidi, kteří mohou provádět na své nejlepší v těkavých a nejednoznačných prostředí. Lidé jsou schopni předvídat změny, organizační transformace disk a podporovat udržitelný růst podniků, institucí a společností, kterým slouží. Bez nich, zastarávání delší riziko, aby se stal fakt, spolu s poklesem a nakonec vyhynutí.... [-]