Přečtěte si oficiální popis

Graduální škola řízení je ambiciózní, kosmopolitní inovační projekt, který odráží klíčové výzvy a základní hodnoty spojené s dnešním světem.

GSM Barcelona je založena jako celoevropská instituce s partnerskými vysokými školami v celé východní a západní Evropě, svázaná společně s neúnavným úsilím o dokonalost v oblasti vysokoškolského vzdělávání a špičkové kvality v oblasti výzkumu a je řízena světovou třídou akademických pracovníků v oblasti ekonomiky a financí .

Cílem školy je nabídnout širokou škálu profesionálních a akademických titulů v řízení a podnikání absolventům studentů, kteří se zavázali porozumět komplexním sociálně ekonomickým a finančním procesům stále více globální společnosti.

Kromě nabídky náročných magisterských programů podporuje škola vynikající výsledky v oblasti podnikového a organizačního výzkumu v úzké spolupráci se svými třemi zakládajícími akademickými institucemi a širší sítí mezinárodních partnerů.

Mise

Základním prvkem Graduate School of Management v Barceloně je umístění předního a nejlepších postupů v rámci vysokoškolského vzdělávání tím, že spojuje inovativní dokonalost akademického světa s praktickými zkušenostmi podnikatelského světa a společenským závazkem státních organizací.

Přístup

Student je "hnací silou" na Graduate School of Management v Barceloně.

To znamená, že jsme odhodláni uspokojit potřeby studentů optimalizací procesu učení a vytvářením chápání toho, co je vhodné v prostředí celoživotního učení, abychom čelili měnícím se výzvám života v rámci stále více integrovaného světového trhu.

Náš přístup k učení je pragmatický, spojuje jak intelektuální, tak zkušenostní učení, rozvíjí znalosti a dovednosti a znalostní základnu prostřednictvím individuálního a týmové práce.

Proč zvolit Graduate School of Management v Barceloně?

GSM Barcelona má mnoho funkcí, které ji odlišují od jiných obchodních škol
Akademická excelenceFakulta vybraná z nejprestižnějších světových organizací.
Evropské zkušenosti
2000 společností hledá GSM Barcelona pro vysoce kvalitní stážisty.
Mezinárodní zaměření
GSMB vám dává schopnosti uspět ve stále globalizovanějším světě.
Studentský život
Máme zkušenosti, které vám pomohou naplnit doma v Evropě.
Buďte součástí 100 univerzit, které se účastní našeho ambiciózního projektu.
Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MBA

Graduate School of Management in Barcelona (GSMB)

Naše MBA programy jsou určeny pro dynamické mladé profesionály, kteří chtějí prozkoumat evropský trh, najít nové profesionální příležitosti a obchodní partnery, získat je ... [+]

MBA programy

Studenti budou mít příležitost rozvinout potřebné znalosti o řízení a technikách internacionalizace podnikatelských subjektů a analýze mezinárodní ekonomiky se zaměřením na evropskou ekonomiku. Program kombinuje akademickou přísnost obchodních a marketingových principů s praktickými zkušenostmi během praxe ve španělských / nadnárodních společnostech.

Specializuje se na:

MBA. Obchodní administrativa a marketing. Digitální éraMBA ve veřejném zdraví a zdravotní péči. Digitální éra

Všechny kurzy jsou vyučovány v anglickém jazyce a zahrnují kurz odborné praxe a kurz španělštiny

Obecná informace

Získaná kvalifikace: magisterský titulPočet kreditů: 60,00 ECTSDélka kurzu (v akademických letech): 1,5 nebo 1 (rychlá)Způsob dodání (tváří v tvář / směs / vzdálenost): BlendedZodpovědné středisko: GSM BarcelonaStáž: ANO, Volitelné... [-]
Španělsko Barcelona
Únor 2020
Denní studium
1 - 1.5 let
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině
GSM Barcelona
Adresa, 1. řádek
GSM Barcelona Plaça d'Adria, 1 Bis
08021 Barcelona, Catalonia, Španělsko
Website
Telefonní číslo
+34 932 05 18 68
GSM Barcelona
Adresa, 1. řádek
Plaza Adriano, 1 bis
08017 Barcelona, Catalonia, Španělsko
Website
Telefonní číslo
+34 932 05 18 68