Graduate School of Management in Barcelona (GSMB)

Úvod

Read the Official Description

Graduate School of Management je ambiciózní, kosmopolitní, inovativní projekt, odrážejí klíčové výzvy a základní hodnoty spojené s dnešním světem.

Business School je založen jako celoevropské instituce, která má partnerských univerzitách po celé východní a západní Evropy sdílejí ideál neúnavné snaze vysokoškolského vzdělávání a excelenci ve výzkumu, a je poháněn world-class fakulty akademiků v ekonomii a finance. Škola si klade za cíl nabídnout širokou škálu profesionálně a akademicky orientované tituly v managementu a podnikání na postgraduální studenty usilují o pochopení komplexní sociální ekonomické a finanční procesy stále více globální společnosti. Kromě nabídky náročných magisterských programech, škola podporuje vynikající výsledky v oblasti podnikání a organizační výzkumu v úzké spolupráci se svými třemi zakládajícími akademických institucí a jeho širší sítě mezinárodních partnerů.

Mise

Jádro rysem Graduate School of Management v Barceloně umístí jej v čele nejnovějších a nejlepších postupů v rámci vysokoškolského vzdělávání prostřednictvím sdružuje inovativní excelence akademickém světě s praktickými zkušenostmi z podnikatelského světa a sociální zapojení státních organizací.

Přístup

Student je "hnací síla" na Graduate School of Management v Barceloně. To znamená, že jsme se zavázali k plnění potřeb studentů prostřednictvím optimalizace proces učení a vytváření chápání toho, co je vhodné v prostředí celoživotního učení, aby splňovaly měnící se životní výzvy je ve stále více integrovaném světě market.Our učení přístup je střízlivý, kombinující jak intelektuální a zkušenostní učení, rozvoj znalostí a dovedností a znalostní základnu prostřednictvím individuálního a týmová práce rozvoj.

Naše historie

Graduate School of Management je ambiciózní, kosmopolitní, inovativní projekt, odrážejí klíčové výzvy a základní hodnoty spojené s dnešním světem. GSM Barcelona je založena jako celoevropské instituce, která má partnerských univerzit po celé východní a západní Evropě, svázaných v neúnavné snaze o dokonalost v oblasti vysokoškolského vzdělávání a excelenci ve výzkumu, a je poháněn world-class fakulty akademiků v ekonomii a finance , Škola si klade za cíl nabídnout širokou škálu profesionálně a akademické tituly v managementu a podnikání na postgraduální studenty usilují o pochopení komplexní sociální ekonomické a finanční procesy stále více globální společnosti. Kromě nabídky náročných magisterských programech, škola podporuje vynikající výsledky v oblasti podnikání a organizační výzkumu v úzké spolupráci se svými třemi zakládajícími akademických institucí a jeho širší sítě mezinárodních partnerů.

GSMB Campus: navržen tak, aby nejnovější trendy v oblasti postgraduálního vzdělávání

Koncepce kampusu se dramaticky změnila v posledních letech, a koncept bude i nadále vyvíjet v příštích letech. V reakci na Graduate School of Management v Barceloně vyvinula proprietární model, jehož prostřednictvím asimilovat mnoho síly. Hlavním cílem tohoto modelu je poskytnout studentům GSMB s vysoce kvalitních zdrojů a zkušeností, které je připraví na vedoucí role v řízení. Tento model spočívá na čtyřech pilířích:

Bezprostřední fyzické prostředí - Barcelona, ​​Španělsko, Evropa Nepřímý Virtuální prostředí - Špičková technologie a on-line modulů Koncepční rámec a výuka modelu - praktická metodika případ Kombinovaná Zkušenosti z těchto tří prvků shora

Tento model má významné důsledky pro všechny aspekty výuky a učení, ale co je možná nejdůležitější to mění vztah mezi institucí a studenty. GSMB reakce na tyto změny je hnacím motorem poptávky po více a více studijních programů šíří po celý školní rok a léta.

S samotné povahy vzdělávání střídání, je jasné, že jsou zapotřebí nové způsoby myšlení, nových forem spolupráce a nových přístupů k akademický život. GSMB uznává tuto skutečnost a odpověděl v jedinečně cenné způsobem. Udělali jsme evropská postgraduální vzdělání přístupné milionům studentů ze všech koutů planety.

Proč GSM Barcelona

GSM Barcelona má vlastnosti, které jej odlišují od ostatních obchodních škol tím, že přidá další hodnotu pro studenty: - širokou síť kontaktů po celém světě.

Účast 96 univerzit při tvorbě tohoto ambiciózního projektu.

  • Získání odborné zkušenosti a pracovní budoucnost v Barceloně.

2000 Společností, které poskytují stáž do GSM Barcelona studentů.

  • Kvalitní Masters s mezinárodní zaměřit naše MBA zvyšuje pravděpodobnost úspěchu ve stále více globalizovaném světě.

  • Fakulta se na vysoké úrovni vzdělávání a velkým množstvím mezinárodních zkušeností
This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět 1-year MBAs »

Programs

Tato škola dále nabízí:

1-year MBA

Mba

Online & Campus forma Denní studium 1 rok February 2019 Španělsko Barcelona

Studenti, kteří nejsou absolventi vysokých škol mohou být přijaty na tyto kurzy. Tito studenti budou mít nárok na osvědčení o univerzitní prodloužení kurzu. Informace o vstupních požadavků v tomto případě mohou být získány z kurzu koordinátorů. [+]

Mistr v oboru Business Administration a marketingu. Digitální éra

Obecná informace Získaný titul: Master (stupeň GSMB) Management: Kompaniets Tatiana, Jaume Juni Počet kreditů: 60,00 Délka kurzu (v akademických letech): 1 Způsob dodání (face-to-face / smíchán / čarou): Blended Centrum zodpovědný: GSMB Ve firmách umístění (y): ANO Poplatek Zápis: 5.800,00 € (+ 200 € příplatky) Registrační poplatek - 350 € Bankovní poplatky - 50 € Expres pošta - 50 € Přívody začíná: únor 2017, září 2017 Specializující se na: Global Business, Mezinárodní marketing, International Finance, Praxe v oblastech: Marketing a PR, Ekonomika / Finance, Medical / Pharmaceuticals, mezinárodní právo, Cestovního ruchu a pohostinství, Management, Administrativa, přírodní zdroje - olej / plyn, IT, Mass Media, filologie a lingvistiky, Lidské zdroje, Design / Architecture. Cíle a vstupné Vstupné pro žadatele, kteří nejsou držiteli stupně kvalifikace: žáci, kteří nejsou absolventi vysokých škol mohou být přijati na těchto kurzech. Tito studenti budou mít nárok na osvědčení o univerzitní prodloužení kurzu. Informace o vstupních požadavků v tomto případě mohou být získány z kurzu koordinátorů. [-]