ESIC Business & Marketing School

Úvod

Read the Official Description

ESIC je přední obchodní skupina ve Španělsku se zkušenostmi z více než padesátileté odborné přípravy v oboru obchodu a marketingu. Snažíme se stimulovat, podporovat a udržovat přímý vztah s podnikatelským prostředím, abychom vám poskytli praktickou akademickou přípravu zaměřenou na potřeby trhu práce. Nabízíme školení s hodnotami, úspěšně se angažovat jako vysoce kvalifikovaní odborníci s vynikajícím vědomím a znalostmi nejnovějších trendů.

ESIC byla první obchodní škola, která byla založena ve Španělsku, z potřeby profesionálních podnikatelů dokončit své vzdělání v oblasti marketingu. Dnes je společnost ESIC považována za vedoucí firmu a marketingovou školící školu, proslavenou na národní i mezinárodní úrovni jako jedna z nejlepších škol v této oblasti. S více než 50 000 absolventy je ESIC referenčním centrem pro firmy a odborníky.


Má deset kampusů po celém Španělsku a dalších dvou v Brazílii, což dává této obchodní škole největší vnitrostátní územní implementaci.

ESIC je také spojen s univerzitami Rey Juan Carlos, Miguel Hernández, San Jorge a Rovira i Virgili v Madridu, Valencii, Zaragoze a Tarragoně a jeho Campus Curitiba je oficiálním centrem Ministerstva školství v Brazílii.


ESIC se zaměřuje na pět oblastí/>

Vysokoškolské studium
ESIC uděluje pokročilý stupeň, oficiální tituly a kombinace jak v oblasti marketingu, řízení obchodu a správy, mezinárodního obchodu, komunikace, reklamy a vztahů s veřejností, obchodní správy a digitálního podnikání. Všechny tyto kariéry jsou praktické a orientované na zaměstnání.

Absolvent studia
Nabídka školení je založena na MBA, University Masters, Specialized Masters (ve funkčních oblastech společnosti) a Vyšší programy zaměřené na odborné vzdělávání, aby mohli vést obchodní problémy.

Výkonné vzdělávání
V oblasti Executive Education nabízíme širokou škálu otevřených programů a školení pro firmy.

Jazyková škola ESIC
Jazyková škola ESIC je školicí středisko a autorizované zkušební centrum Cambridge. Nabízí kurzy angličtiny, němčiny, francouzštiny a čínštiny se zkušenými učiteli a poskytuje vám možnost ověřit si tyto znalosti. Jeho vzdělávací nabídka zahrnuje otevřené skupiny, školy, profesionály a firmy na všech úrovních.
Navíc nabízí kurzy ve španělštině jako cizí jazyk: všeobecné španělštiny, oficiální testovací příprava, přijímací zkoušky na univerzitě, obchodní španělština, krátké programy a studijní cesty.

ESIC Editorial
Toto představuje projekci ESIC ve světě publikování, kde přispívá k výzkumu a populárním článkům v oblasti ekonomiky, obchodu, marketingu a manažerských dovedností. Naším cílem je nabídnout knihy, příručky a publikace pro studenty a profesionály od několika renomovaných autorů, kteří se hlouběji zabývají všemi oblastmi spojenými s firmami a podniky.

RANKING


ESIC se systematicky objevuje ve většině známých mezinárodních žebříčcích podnikatelského vzdělávání. To poskytuje externí a objektivní uznání kvality výcviku školy za posledních 50 let./>
Nejnovější pozice v žebříčku:

Bloomberg Business Week pořadí nejlepších obchodních škol 2017.
Mezinárodní MBA ESIC (IMBA) se nachází na 27. pozici mezi mezinárodními MBA.

QS návratnost investic 2015./>
MBICs ESIC vystupují mezi 46 evropskými programy MBA v tomto pořadí; se nacházejí v horní pozici ve dvou ze šesti kategorií: "zaměstnání do 3 měsíců od ukončení studia" a "nejkratší doba návratnosti". Většina kategorií se také objevuje ve špičce 15 a nejprve ve Španělsku ve všech oblastech, s výjimkou dvou, ve kterých se objevuje druhá a třetí. Podrobné informace o klíčových kategoriích:

  • Zaměstnaný do 3 měsíců od ukončení studia, pozice 1,
  • Nejkratší doba návratnosti, pozice 1,
  • 10-letá návratnost investic, pozice 8,
  • 20 let návratnosti investic, pozice 8,
  • Podpora podnikání, pozice 11,
  • Zvýšení platů, pozice 15.

QS Global 250 Business School 2017./>
ESIC se řadí mezi 250 nejvýznamnějších obchodních škol na světě a především jednu ze sedmi evropských obchodních škol "Top-Tier Employability".


QS Global 100 EMBA Ranking 2017.
ESCO EMBA se objeví v tomto žebříčku prvních 100 EMBA na světě, které zaujímají 29. místo v Evropě.


U-Multirank 2017/18.
ESIC se nachází na 29. místě mezi 492 vysokoškolskými institucemi pro postgraduální studium podnikání ve světě.


Básníci
ESIC Business


Mládež začlenila globální hodnocení B-školství 2017.
ESIC se řadí mezi 100 nejlepších MBA na světě, a to je nejdůležitější v rámci 50 nejlepších titulů pro marketing (Master in Marketing Management, MIM), Finance (Master in Finance, MDF) a pro Executive MBA (EMBA).


Americká ekonomie MBA Global 2017.
MBA v ESIC se objevují na 18. místě v žebříčku nejlepších 49 programů pro latinskoamerické studenty.


CNN Expansion Ranking nejlepších mezinárodních programů MBA 2017.
MBA z ESIC jsou zahrnuty do elity 77 mezinárodních programů, které zaujímají 52. pozici v tomto pořadí.


Merco Talent
ESIC je uznáván jako druhá obchodní škola ve Španělsku, která má největší kapacitu pro získávání a udržení talentu, a jako 51. z prvních 100 nejtalentovanějších společností v naší zemi.
ESIC se řadí na 7. místo mezi nejtalentovanější společnosti ve Španělsku s méně než 1000 zaměstnanci.


El Mundo 2017 pořadí absolventských programů.
Master of Business Administration v ESIC, magisterský titul v oblasti reklamy a veřejných vztahů, magisterský studijní program v oblasti lidských zdrojů a organizačního rozvoje a magisterský titul v oboru mezinárodního obchodu
This school offers programs in:
  • Angličtina
  • španělština

Vidět Global MBAs » Vidět EMBA » Vidět MBA » Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

EMBA

Výkonný Master in Business Administration

Campus forma Kombinované 18 měsíců October 2019 Španělsko Madrid Barcelona Valencia Seville Zaragoza Marbella Pamplona Bilbao Granada + 8 více

Master in Business Administration (EMBA) reaguje na zvyšující se úroveň poptávky, aby manažeři a podnikatelé v jejich den. [+]

Master in Business Administration (EMBA) reaguje na zvyšující se úroveň poptávky, aby manažeři a podnikatelé v jejich den.

Aspekty, jako je vytváření přidané hodnoty, reakce na globální životní prostředí, diferenciace prostřednictvím podnikové kultury, sociální odpovědnost podniků, řízení znalostí, ohnisko zainteresovaných stran (stakeholders) a strategického hlediska vedení lidí, mezi mnoho jiní, jsme nuceni k celoživotnímu učení, chceme-li být efektivní a účinná při plnění našich povinností.

rysy

Výkonná moc MBA:

Strategická vize.Efektivní rozhodování.řízení lidí.Mezinárodní perspektiva.Podnikání.diferenciály faktoryObsah upravený k realitě podnikání a aplikovat okamžitě přenášen fakulty neobyčejně manažerské a profesní profil.Rozvoj manažerských dovedností, zkušeností a přizpůsobit kariéry každého účastníka.Dynamická výměna zkušeností, a to jak mezi účastníky a schopnosti.Podpora týmové práce, dělá většina posouzení v pracovních skupinách na základě vývoje reálných případů. Je rozdělena šestkrát tým mít příležitost spolupracovat se všemi účastníky.Dokončení finální projekt zahrnující realizaci podnikatelské iniciativy, vytváří společnost k tomuto účelu ak rozvoji jejich příslušné obchodní plán.... [-]

Global MBA

Globální MBA

Campus forma Denní studium 18 měsíců October 2019 Španělsko Madrid

ESIC Business [+]

ESIC Business

Sítě

mezikulturní zkušenosti

hluboké mezinárodní ponoření

Globální zkušenosti s MBA

[IMBA ESIC MBA SISU MIB FIU]

Skutečně mezinárodní výcvik poskytovaný předními obchodními školami v Evropě, Asii a Americe. Po dokončení získávají účastníci tři samostatné stupně.

Mezinárodní rozměr pro profesní kariéru

Účastníci se mohou těšit ze služeb profesní kariéry ze všech tří institucí. ESIC, SISU a FIU poskytují účastníkům kariérové ​​služby a zdroje a pomáhají jim při plnění jejich profesních cílů; to nabízí zlatou příležitost k přístupu na světový trh práce. Účastníci mají zejména přístup k volitelnému praktickému výcviku FIUIU (zaměstnání, které je přímo spojeno s hlavním studentem nebo studijním oborem), aby byli způsobilí studenti na platném statusu F-1 po dobu nejméně dvou po sobě jdoucích semestry před podáním žádosti o praktickou výuku).... [-]


MBA

Magistr v oboru Business Administration

Campus forma Denní studium 12 měsíců October 2019 Španělsko Madrid

MBA pokrývá všechny funkční oblasti společnosti a současně nabízí zvláštní a odlišné zaměření na nejnovější trendy v oblasti marketingu a digitální ekonomiky. Účastníci získají dovednosti, nástroje a potřebný přístup k rozvoji úspěšné a globální profesionální kariéry. [+]

MBA pokrývá všechny funkční oblasti společnosti a současně nabízí zvláštní a odlišné zaměření na nejnovější trendy v oblasti marketingu a digitální ekonomiky. Účastníci získají dovednosti, nástroje a potřebný přístup k rozvoji úspěšné a globální profesionální kariéry.

CharakteristikyRozsáhlá kombinace tříd, projektů, workshopů, obchodních situací v reálném světě a mezinárodních zkušeností.MBA s jiným zaměřením na nejnovější trendy v oblasti marketingu a digitální ekonomiky.Rozvoj a aplikace klíčových manažerských dovedností s cílem efektivně fungovat v dnešním stále složitějším a multikulturním prostředí.... [-]

Mezinárodní mistr v obchodní administrativě

Campus forma Denní studium 19 měsíců October 2019 Španělsko Madrid

ESIC obchodní a marketingová škola (ESIC) a Šanghajská univerzita mezinárodních studií (SISU) spojily své síly, aby vytvořily jedinečnou průkopnickou mezinárodní MBA pro podnikatelky / muže, jejichž cílem je zlepšit jejich manažerské a vedoucí schopnosti a poskytnout jim odborné znalosti k řešení komplexních problémů globalizovaného prostředí. Toto silné partnerství mezi dvěma předními čínskými a evropskými institucemi je majákem pro globálně zaměřené profesionály, kteří získají znalosti, odborné znalosti, sítě a myšlení, aby se stali úspěšnými manažery a manažery v budoucím podnikatelském prostředí. [+]

ESIC obchodní a marketingová škola (ESIC) a Šanghajská univerzita mezinárodních studií (SISU) spojily své síly, aby vytvořily jedinečnou průkopnickou mezinárodní MBA pro podnikatelky / muže, jejichž cílem je zlepšit jejich manažerské a vedoucí schopnosti a poskytnout jim odborné znalosti k řešení komplexních problémů globalizovaného prostředí.

Toto silné partnerství mezi dvěma předními čínskými a evropskými institucemi je majákem pro globálně zaměřené profesionály, kteří získají znalosti, odborné znalosti, sítě a myšlení, aby se stali úspěšnými manažery a manažery v budoucím podnikatelském prostředí.

Pilíře... [-]

Contact

Adresa, 1. řádek Camino Valdenigriales
28223 Madrid, Community of Madrid, Španělsko

Adresa, 1. řádek C/ Marià Cubí, 124
08021 Barcelona, Catalonia, Španělsko

Adresa, 1. řádek Avda. de Blasco Ibáñez, 55
46021 Valencia, Valencian Community, Španělsko

Adresa, 1. řádek Edificio de la Prensa Avda. de Carlos III, s/n Isla de la Cartuja
41092 Seville, Andalusia, Španělsko

Adresa, 1. řádek Vía Ibérica, 28-34
50012 Zaragoza, Aragon, Španělsko

Adresa, 1. řádek C/ Severo Ochoa, 49 Parque Tecnológico de Andalucía Campanillas
29590 Marbella, Andalusia, Španělsko

Adresa, 1. řádek Ronda de Nelle, 31
15007 A Coruña, Galicia, Španělsko

Adresa, 1. řádek Avda. de Anaitasuna, 31 Mutilva (Navarra)
31192 Pamplona, Navarre, Španělsko

Adresa, 1. řádek C/ Alameda Recalde, 50
48008 Bilbao, Basque Country, Španělsko

Adresa, 1. řádek C/ Eduardo Molina Fajardo, 38
18014 Granada, Andalusia, Španělsko

Adresa, 1. řádek Avenida de Madrid, 60
36204 Vigo, Galicia, Španělsko

Adresa, 1. řádek Spain Online, Španělsko