Přečtěte si oficiální popis

Seznamte se s ESEM

ESEM se jedná o obchodní škola mezinárodních obchodních programů. To bylo založeno v Madridu v roce 1968 za účelem vytvoření akademicky v oblasti marketingu, managementu, ekonomiky a managementu, odborníci schopni vyhovět současným i budoucím potřebám společnosti a trhu.

Máme následující vzdělávací program:

  • Mistr v Sportovní management a mistr ve sportovním koučování
  • MBA v managementu, ekonomiky a managementu (DAGE)
  • Mistr v marketingu a obchodního managementu (MM)
  • Vysokoškolský diplom v oboru marketingu a řízení prodeje
  • Executive MBA v oboru Business Management (EXE)
  • MBA v oboru Management specializace ve zdravotnictví průmyslu a Pharmaceutical (FARMA)

centrum

Od roku 1968, ESEM úspěšně poskytuje odborné vedení s příslušnými kariéru a mladých lidí, kteří začali své pracovní školení. Více než 40.000 mezinárodních profesionálů prošla našich učebnách, kde se kromě jejich výcviku, které dosáhly k výměně praktických znalostí a tudíž splní naše filozofie ... „learning by doing“

Cílem těchto programů je výuka ve všech praktických nástrojů a prvků potřebných pro obchodní Marketing Management, řízení prodeje, finančního řízení, řízení lidských zdrojů a generálního managementu nadnárodní společnosti. Programy a jejich obsah je nesmírně praktické.

Spát a vyzvat všechny profesionální, budete úspěšně dokončen se všemi těmito programy, protože jako profilu studenta a poradí, proč zvolit program.

Neváhejte, zvu všechny předměty ESEM a programů a jejich profesionalitu a naše školení, můžeme sdílet zkušenosti dohromady a schopnost naplánovat MBA vám bude vyhovovat.

Čekáme.

Přijďte Francisca Aliaga

Programy se vyučují na:
španělština

Tato škola dále nabízí:

MBA

ESEM

Díky tomuto předmětu student získá pokročilý výcvik v Business Graduate manažer trénovat. Získáte potřebné znalosti k rozvíjení jejich profesní praxe a podporovat osobní ... [+]

Cíl předmětu

Cílem tohoto programu je:

Získat znalosti, dovednosti a schopnosti potřebné pro praxi koučování na podnikové úrovni Posílení výkonný a obchodní rozvoj prostřednictvím využívání technik v organizačním koučování a poradenské pole. Podporu rozvoje a obchodní vedení, k vyrovnanému stavu sebepoznání a praxe.

Díky tomuto předmětu student získá pokročilý výcvik v Business Graduate manažer trénovat. Získáte potřebné znalosti k rozvíjení jejich profesní praxe a podporovat osobní a profesní rozvoj manažerů, obchodních, středního managementu a vedoucích pracovníků.

Proto se od začátku International School of Business Management (ESEM), je velkou výzvou bylo vyvinout vzdělávací model pro naše programy, které kombinuje blízký vztah teorie, metodiky a praxe, které stojí na probíhajícím výzkumu ,... [-]

Španělsko Madrid
Září 2019
Denní studium
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
ESEM

S teoretickou metodikou - ESEM praxi bude student za předpokladu přizpůsobily novým technologiím, podle potřeby a požádal dnes na postu generálního ředitele. Praktická Ob ... [+]

Mezinárodní postgraduální profesionální úrovni. Zaměřen na lidi, kteří mají nebo se nazývají obsadit pozice a funkce obchodních a marketingových ředitelů či ředitelů.

ESEM, s 47 let činnosti a rozvoje, je obchodní škola specializující se na obchodních oblastech obchodu a marketingu, managementu a ekonomiky, s uznáním v národních i mezinárodních společností.

Podle našich učebnách a programů bylo více než 20.000 studentů na pěti kontinentech.

Cíl předmětu

Poskytne potřebné nástroje pro rozvoj managementu. Tyto nástroje hrají trojí roli: prodeje a marketingu, řízení a obchodní administrativa.

S teoretickou metodikou - ESEM praxi bude student za předpokladu přizpůsobily novým technologiím, podle potřeby a požádal dnes na postu generálního ředitele.... [-]

Španělsko Madrid
Září 2019
Denní studium
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině