ESEM

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Seznamte se s ESEM

ESEM se jedná o obchodní škola mezinárodních obchodních programů. To bylo založeno v Madridu v roce 1968 za účelem vytvoření akademicky v oblasti marketingu, managementu, ekonomiky a managementu, odborníci schopni vyhovět současným i budoucím potřebám společnosti a trhu.

Máme následující vzdělávací program:

  • Mistr v Sportovní management a mistr ve sportovním koučování
  • MBA v managementu, ekonomiky a managementu (DAGE)
  • Mistr v marketingu a obchodního managementu (MM)
  • Vysokoškolský diplom v oboru marketingu a řízení prodeje
  • Executive MBA v oboru Business Management (EXE)
  • MBA v oboru Management specializace ve zdravotnictví průmyslu a Pharmaceutical (FARMA)

centrum

Od roku 1968, ESEM úspěšně poskytuje odborné vedení s příslušnými kariéru a mladých lidí, kteří začali své pracovní školení. Více než 40.000 mezinárodních profesionálů prošla našich učebnách, kde se kromě jejich výcviku, které dosáhly k výměně praktických znalostí a tudíž splní naše filozofie ... „learning by doing“

Cílem těchto programů je výuka ve všech praktických nástrojů a prvků potřebných pro obchodní Marketing Management, řízení prodeje, finančního řízení, řízení lidských zdrojů a generálního managementu nadnárodní společnosti. Programy a jejich obsah je nesmírně praktické.

Spát a vyzvat všechny profesionální, budete úspěšně dokončen se všemi těmito programy, protože jako profilu studenta a poradí, proč zvolit program.

Neváhejte, zvu všechny předměty ESEM a programů a jejich profesionalitu a naše školení, můžeme sdílet zkušenosti dohromady a schopnost naplánovat MBA vám bude vyhovovat.

Čekáme.

Přijďte Francisca Aliaga

Místa

Madrid

Ex'pression College

Adresa, 1. řádek
Avd. de los Madroños, 55 (Parque Conde Orgaz)
28043 Madrid, Madridské společenství, Španělsko
Telefonní číslo
+1 510-654-2934