ESDEN Business School

Úvod

Read the Official Description

Esden Business School byla založena v roce 1996 s posláním nabídnout kvalitní tréninkový post-absolvent, s nejvyšší akademické přísnost a z pojetí člověka a společnosti hlubokých etických kořenů. S inovativním akademické metodiky, a to vždy v blízkosti obchodního světa, mají více než 7000 studentů byl vyškolen v našich učebnách osvojování dovedností potřebných pro získání vůdci budoucích schopností.

HODNOTY Sdílíme hodnoty obchodních škol mezinárodní standard pro špičkové vzdělávání, rozvoj talentů, rozvoj kritického a tvořivého myšlení, a zejména podnikatelský duch, máme v úmyslu být styl řízení, který učíme naše studenty ,

V blízkosti světově BUSINESS Naším cílem je plně profesionální rozvoj našich studentů, a to buď prostřednictvím svého podniku, a to buď jako základní součást růstu jiných organizací. Tento aspekt vyžaduje, aby puls s lídry na trhu, protože věděl, že představuje potřeby a požadavky existují, pokud jde o dovednosti, znalosti a schopnosti. My usnadnit rozvoj odborných praxí pro studenty, kteří začínají svou kariéru nebo změnit jejich činnost, jakož i úlohy v neustálém pohybu pro naše studenty a absolventy.

FAKULTA Není pochyb, že skupina odborníků, kteří tvoří fakultu Esden Business School je jedním z hlavních pilířů, které jsou základem našeho úspěchu a naše studenty. Všichni učitelé jsou velcí odborníci v předmětech, které vyučují, jejich znalosti pochází z jeho odborné praxe nejsou spojeny s obchodním světě, a nakonec k jejich každodenním životě, skutečných případů, které přenášejí s vášní a prokázali pedagogických dovedností pro studenty ve třídě.

MEZINÁRODNÍ DOHODY Mezinárodní charakter je jedním z charakteristických znaků našeho obchodního škole od svého vzniku. Toto chápání výuky zahrnuje podporu mobility a internacionalizace, a to jak studentů a pedagogů. Esden Business School má smlouvy se dvěma předními institucemi nejvyšších kontrolních které existují dnes ve světě: London School of Economics (LSE) (Londýn) a Istituto Marangoni průmyslovou školu oděvní (Milan). Prostřednictvím dohody mezi Esden Business School a těmito dvěma renomovanými institucemi, naši studenti mohou přistupovat trénink na nejvyšší úrovni uznávané po celém světě, učil jejich učitelé a vyvinut v sídle které mají v Anglii a Itálii, respektive, a jistě je jedinečný zážitek ve své kariéře. Kromě toho, s cílem rozšíření akademických příležitostí Esden Business School podepsala dohody s mezinárodně uznávanými vysokými školami, jako jsou Anahuac University a University Tec de Monterrey v Mexiku nebo univerzity Externado a Jorge Tadeo Lozano univerzitě v Kolumbii.

ACADEMIC METODIKA Od svého narození, Esden Business School se etabloval jako Business School s inovativním akademické metodiky. My založené na metodě zpětného Aulas investované do Esden Business School, využíváme nové technologie tak, aby naši studenti mohou maximalizovat svůj čas a obětavost, používáme on-line médií, videa, technické poznámky a literatury pro samostatnou práci studentů a přidělit kontaktních hodin na přednášky, týmové práce, případové diskusi a master classes našich učitelů. Student získá potřebné dovednosti a schopnosti v rámci své působnosti, dosahování svých cílů vedeni akademických pracovníků školy.

NADNÁRODNÍ obchodní škola

Esden Business School v současné době působí ve 4 zemích s 6 kampusu.

Máme kampusy v Madridu (Španělsko), Barcelona (Španělsko), Bilbao (Španělsko), Mexico City (Mexiko) a Bogotě (Kolumbie).

Globální síť ABSOLVENTSKÁ V síti Alumni, EsdenAlumni z Esden Business School najdete nejnovější zprávy, užitečné informace, školení ... a co je nejdůležitější: dostat do kontaktu se všemi studenty, kteří projdou našich učebnách, absolventy a samozřejmě, odborníci ze všech odvětví.

Lidé, kteří procházejí našich učebnách získat status absolventů a po dokončení jejich Masters nebo MBA, Esden Business School, doprovází všechny absolventy během celé své kariéry tím, že nabídne semináře, specializace programy, síťování a usnadnit vztahy mezi nimi se všemi. Kromě Esden Business School spravuje dynamické pracovní tašku s klíčovými partnerskými společnostmi a přímo souvisí s akademickým nabídky.

SDRUŽENÍ Esden Business School patří mezi hlavní asociací obchodních škol v různých oblastech, ve kterých působí.

Esden Business School je členem: Rady latinskoamerického managementu škol (CLADEA) španělské Asociace obchodních škol (AEEN)

This school offers programs in:
  • španělština

Vidět Global MBAs » Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Global MBA

Globální MBA

Online & Campus forma Kombinované 9 měsíců November 2018 Španělsko Madrid Bilbao Barcelona + 2 více

V tomto programu se zaměřujeme na přidanou hodnotu pro vaši kariéru (komunikace, týmová práce, podávání zpráv, analytický přístup, veřejných prezentací, profesionální splatnosti, atd.) A máme v úmyslu rozvíjet své podnikatelské nadání, jak ji aplikovat na startu zakládání nových podnikatelských projektů, takže se stane váš jedinečný styl vedení ... [+]

V tomto programu se zaměřujeme na přidanou hodnotu pro vaši kariéru (komunikace, týmová práce, podávání zpráv, analytický přístup, veřejných prezentací, profesionální splatnosti, atd.) A máme v úmyslu rozvíjet své podnikatelské nadání, jak ji aplikovat na startu zakládání nových podnikatelských projektů, takže se stane váš jedinečný styl řízení.

AUDIENCE

MBA je zaměřen na odborníky s prokazatelným zkušenostmi, kteří chtějí zlepšit své habilididades mimo vaší oblasti odborných znalostí, rozšiřování pracovních příležitostí a získat uznání v podnikatelském prostředí stále více konkurenčním.

Program se přizpůsobuje charakteristikám této veřejnosti prostřednictvím režimu MBA Global.... [-]