Přečtěte si oficiální popis

AACSB Accredited

EAE Business School se specializuje na vysokoškolské vzdělání s vyučovacími programy včetně Executive MBA, magisterských a bakalářských titulů, se 60letými zkušenostmi v oblasti výcviku úspěšných profesionálů. Více než 73 000 ředitelů a vedoucích pracovníků absolvovalo školení na EAE.

Naším hlavním posláním v oblasti odborné přípravy a vůdců národních a mezinárodních společností s programy a mistry, které jsou charakterizovány velkou dávkou praktického a studentsky orientovaného obsahu. Úspěch EAE Business School je založen na neustálé komunikaci se studenty, učiteli a partnery po celém světě, což škola umožňuje zajistit vysokou úroveň vzdělání.106806_4.jpg

EAE Business School: Kvalita v magisterském a postgraduálním programu

Vysoké standardy kvality, které provádíme na EAE Business School, nám přinesly ocenění v nejprestižnějších národních a mezinárodních žebříčcích. EAE je členem nejuznávanějších národních a mezinárodních žebříčkových organizací, jako je AACSB (Evropská nadace pro rozvoj managementu), EFAD (Evropská nadace pro rozvoj managementu), CLADEA (Latinská rada administrativních škol) EBEN (Evropská síť pro podnikovou etiku) a EMBAC (výkonná rada MBA). Navíc naše programy jsou certifikovány PMI (Project Management Institute) a CSCMP (Rada odborníků pro řízení dodavatelského řetězce), stejně jako ANECA a AQU.

Naším nejdůležitějším a nejmoctivějším úkolem je pokračovat v mezinárodní obchodní škole schopné odborné přípravy profesionálů vybavených tak, aby vedly organizace udržitelným způsobem. EAE přijala svůj sociální závazek pokračovat v překonávání problémů v oblasti osobního a výkonného vzdělávání.


Národní a mezinárodní EAE

EAE má dohodu o akademickém a institucionálním partnerství se 65 obchodními školami a univerzitami. Naši partneři jsou rozděleni do 22 zemí. Kromě toho má škola více než 3 500 partnerských smluv se španělskými a mezinárodními společnostmi, což umožňuje studentům využívat po prestižní práci prestižní výměnu zaměstnání. Po dokončení bakalářského nebo magisterského studijního programu je mimořádně vhodné absolvovat interní stáž pro uplatnění získaných poznatků. S ohledem na tuto skutečnost poskytuje EAE svým studentům přístup k možnostem stáží po studiu.

V roce 2016 škola přivítala studenty z 102 různých zemí ze všech 5 kontinentů. Kromě toho je 37% akademické fakulty EAE mezinárodních. Vzhledem k celosvětové povaze obchodních studií probíhá neustále rostoucí počet EAE Masters v angličtině. Naše dohody s univerzitami, jako je univerzita Pace New York, Amsterdamová univerzita aplikovaných věd a Universidad Anáhuac Mayab de México, nám dávají ještě užší vztahy s mezinárodními studenty.

V letošním roce EAE potvrdila svůj pevný závazek v oblasti výzkumu. Naši učitelé vytvořili vysoký výstup z akademického výzkumu, příspěvků, případových studií, knih a článků o šíření informací, které přispívají ke znalostem řízení společnosti. Navíc jsme se účastnili několika mezinárodních konferencí, kde jsme tyto znalosti sdíleli.106807_6.jpg

Programy se vyučují na:
Angličtina
španělština

Tato škola dále nabízí:

EMBA

EAE Global

Globální výkonná MBA se vyučuje na kampusu v Madridu a má také hybridní způsob studia. Zvyšuje možnosti rozšíření hranic působících na globalizovaném trhu zákazníků, konk ... [+]

Neustálé procesy změn, globalizace, rozvíjející se trhy a zvýšená konkurence jsou několik charakteristik, které charakterizují současné chování ekonomiky. Na druhé straně současná hospodářská krize představuje pro mnohé společnosti příležitost se znovu objevit. Společnost budoucnosti bude působit na globalizovaném trhu zákazníků, konkurence a dodavatelů, kde příležitosti mohou být v jiné části planety.

V tomto kontextu si manažeři a generální ředitelé musí neustále aktualizovat své znalosti a dovednosti, aby mohli spojit své solidní obchodní znalosti s globální vizí podnikání, protože pouze tak budou schopni úspěšně řešit výzvy, které dnes představují trhy, a navrhnout globální obchodní strategie, která se adaptuje na měnící se podmínky prostředí.... [-]

Španělsko Madrid
Říjen 2019
Denní studium
12 měsíců
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině

EAE in figures | Graduation 2016 EAE Business School

EAE en cifras 2017 | EAE Business School