CESMA Business School

Úvod

Read the Official Description

CESMA je konsolidovaný obchodní škola s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti odborného vzdělávání vedoucích pracovníků a obchodní profesionály. Mezi její vzdělávací nabídku vysokých škol, magisterské a specializační kurzy a odborné semináře a všechny se nacházejí v širokém spektru odborných oblastí: řízení podniku, marketingu, komunikace, financí a řízení, lidských zdrojů a nových technologií , Kromě pečlivé přípravy a kvality učitelů, střed je znepokojen tím, že využití svých studentů s menšími zkušenostmi, které nabízejí postupy, služby a další pracovní příležitosti.

Centrum má dvě odlišné akademické oblasti, na vysokých školách lze studovat obchodní dvojích diplomů; v oblasti rozvoje manažerských a odborných zaměření programů na dlouho - období vzorů a mistrovské pokročilé kurzy a krátkých programů modernizace a aktualizace, které jsou k dispozici. Navíc, tyto programy jsou navrženy a přizpůsobeny specifickým potřebám podniků, a to prostřednictvím našeho vzdělávacího oddělení společnosti.

Důležitou hodnotou CESMA byla jeho schopnost uzavírat dohody o spolupráci se školami a evropských i amerických prestižních univerzit, které umožňují výměnu studentů, o ukončení studia v zahraničí a možnost získání dvojité tituly v některé z uvedené speciality.

Skutečný diferenciace CESMA je založen na dvou pilířích: za prvé, dokonale definované a známé po celém strategického řízení organizace a za druhé, velkou agility k nápravě chyb a rychle adaptovat na změny v poptávce výcvik.

Jednou z charakteristik společná pro všechny postgraduální programy, se snaží poskytnout studentům manažerského přístupu při řešení problémů řízení podniku. Cílem školy je, že studenti, kromě vědět, jak rozvíjet svou práci z provozního hlediska, za použití specifických metod v každé oblasti odborných znalostí, být schopen navrhnout strategie a vhodné politiky v každé funkční oblasti společnosti.

Kromě toho programy mají praktický návod, jakož i poskytování koncepční základ, zaměřit se na to - „případ metodiky“ volal Student prezentuje případy, ve kterých jste vyzváni k zamyšlení, k výběru klíčových faktorů ... a je doporučeno pracovat ve skupinách a to jak uvnitř i mimo třídu. Praktická strana učení také promítá do možností pro studenty CESMA stáže v různých společnostech. Za patnáct let CESMA věnuje výcviku byly podepsány kolem 2000 smluv se společnostmi, s cílem usnadnit zaměstnávání studentů prostřednictvím vysoce specializovaného oddělení.

Údaje z předchozích kurzů zaručit úspěch této služby. Tak, v oblasti vysokoškolských programů, statistiky ukazují, že 95% absolventů v době kratší než jeden rok po skončení svého funkčního období studia, najít práci. Toto procento se zvýší na 97% v případě postgraduálních studentů dosahuje dokonce 100% pro některé speciality.

Za účelem trénovat specialisty v různých oblastech, oblasti řízení Vývoj CESMA pořádá letos sérii seminářů pro manažery a odborníky a techniků, kteří potřebují neustále aktualizovat své znalosti v různých oblastech obou řízení obchodní činnosti. Bez ohledu na tyto semináře a workshopy, CESMA má rozlohu školení pro firmy, které je odpovědné za tvorbu a přizpůsobení vzdělávací programy šité na míru specifickým potřebám každé organizace.

This school offers programs in:
  • Spanish (Spain)

Vidět EMBA » Vidět MBA » Vidět Magistr - OnlineStudies » Vidět Kurzy » Vidět Magistr - Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

EMBA

Výkonný Master Of Business Administration (EMBA)

Campus forma Denní studium 1 rok November 2018 Španělsko Madrid

CESMA výkonný MBA Business School, je moderní a náročný program pro zkušené profesionály, kteří chtějí trénovat na nejvyšší úrovni, kombinující ve své práci se studiem. [+]

CESMA výkonný MBA Business School, je moderní a náročný program pro zkušené profesionály, kteří chtějí , aby trénovat na nejvyšší úrovni, kombinující ve své práci se studiem.

Podniky požadují profesionálové, které kombinují několik funkcí: oni musí mít znalosti, ale musí být doplněn úsilím postojů, spolupráce a odhodlání. To je důvod, proč v CESMA, dáváme velký důraz na rozvoj osobních dovedností, které pomáhají zvýšit sebevědomí, self-motivace a společenské vztahy našich studentů. Intenzivní týden, který se vyvíjí na začátku mistra, je vynikající příležitost, jak zlepšit třídě, budou tyto schopnosti být klíčovým faktorem pro profesionální činnosti a výkonnosti v samotném programu.... [-]


MBA

Double Degree V Oboru Business Administration A Management + MBA Nebo Masters Specializaci

Campus forma Denní studium 4 let September 2018 Španělsko Madrid

Double Degree v oboru Business Administration a management + MBA nebo Masters Specializace v některé z oblastí s vědomím, že CESMA nabízí, je navržen tak, aby reagovaly na výzvy v současné době vyskytují v obchodním světě. [+]

Double Degree v oboru správy a řízení + MBA nebo Masters Specializace v některé z oblastí s vědomím, že CESMA nabízí, je navržen tak, aby reagovaly na výzvy v současné době vyskytují v obchodním světě.

Je zaměřen na mladé lidi s iniciativou, kteří chtějí vykonávat obchodní studie, rozvíjet své schopnosti týmové práce a vedení jako základ pro budoucí činnost pozic.

CESMA Business School nabízí čtyřletý program, přísný a důkladný, ve kterém rozvoj kapacit účastníků pro analýzu a správu řešení problémů podniku výkonu.

Ve čtvrtém ročníku oboru, obsah školení učil v magisterském metodiky získávání svým obchodním stupni, odpovídající názvu veliteli provedena.... [-]


Master Of Business Administration (MBA)

Campus forma Denní studium 1 rok November 2018 Španělsko Madrid

Master in Business Administration (MBA) z CESMA Business School, jehož hlavním cílem je trénovat na mladé profesionály nejvyšší úrovni, takže mohou dozvědět více pokročilé nástroje pro řízení podniku a dostat se stát budoucí vedoucí manažeři , [+]

Master in Business Administration (MBA) z CESMA Business School, jehož hlavním cílem je trénovat na mladé profesionály nejvyšší úrovni, takže se můžete dozvědět více pokročilé nástroje pro řízení podniku a dosáhnout, aby se stal budoucí vedoucí manažeři ,

Po ukončení programu, studenti zvýšit jejich profesní hodnotu, jelikož je schopen nabídnout tuto hodnotu a zvýšit ji ve firmách a organizacích při výkonu jejich profesní činnosti.

CÍLE

Hlavním cílem tohoto programu je poskytnout účastníkům znalosti a dovednosti, které jim umožní účinně vykonávat řídící funkce ve firmách a institucích. Přiměřeně, rozvoj manažerských funkcí vyžaduje znalost nástrojů a systémů pro plánování a celkové řízení podniku, jakož i pro vymezení politik funkčních oblastí.... [-]