Přečtěte si oficiální popis

Naším posláním předefinovat vyšší vzdělání

Máme téměř 25 let, které nabízejí více globální zkušenosti a inovativní učení možné, neustále zkoumat tradiční model vyššího vzdělávání v vysokoškolák a absolvovat; hodláme ji zlepšit, a za to, abychom pravidelně kontrolovat všechny naše programy, které jsou založeny na skutečné vizi trhu a máme ty zkušené profesionály, kteří přinášejí inovativní přístup a hodnotu excelence a podnikání. A v oblasti vzdělávání jsme se liší na inovace a přizpůsobení se změnám. CESINE v čele vzdělávání.

Inovace vzdělávání

Přizpůsobit se změnám ve světě není dost. Vést pozitivní změnu, musíme nalézt nové a lepší způsoby, jak dělat věci. Jsme jednou z prvních univerzit na světě sjednotit na jednom místě nejvíce kreativní mysli nejvíce renomovanými designéry a tastemakers budoucí s budoucími vůdci podnikání, komunikace a marketingu.

Jiný absolvent

Naši absolventi, aby nás, kdo jsme. Jsou náš produkt a my definujeme úspěch. lídři v řízení podniku, komunikace, designu a technologické oblasti, všechny z nich schopen čelit své profesní budoucnosti s důvěrou; režie své zkušenosti studentům a absolventům v nejvyšší kvalitě.

Patřil mezi nejlepší

Přítomnost Cesine mezi top pozicích v mezinárodních žebříčcích odráží závazek k dokonalosti, a zejména schopnost přizpůsobit se změnám a pomoci jednotlivcům a organizacím dosáhnout jejich výsledky. Natolik, že jsme umístili na prvních třech čtyřicet španělských univerzit, žebříčku I2N připravil Pricewaterhouse Coopers a Education First, který měří úroveň anglického jazyka studentů a stupeň internacionalizace institucí, On stojí za University of Navarra a San Pablo CEU. Kromě Cesine získal nejvyšší skóre v učebních, zaměstnatelnosti, zařízení a sociální angažovanost v prestižním žebříčku "QS Stars".

Období "Erasmus" zaručena

Strategické aliance s četnými renomovanými univerzitami, obchodními školami a mezinárodní architektonické pomoci zajistit všem studentům období "Erasmus" stipendia v různých zemích, a zaručila osvědčené postupy při španělských firem a také v New Yorku, San Francisco, boston, Toronto a Paříži.

Zavázala k zaměstnatelnosti a podnikání

Jsme univerzitní běh lidé teď, to znamená, že budeme naslouchat zaměstnavatele s ujištěním, že neustále vyvíjejí splnit vaše očekávání. Měříme výkon našich 3 školy podnikání a komunikační design a úspěch programů, které nabízíme, na základě vyhodnocení 360 žáků, studentů i učitelů. A svědectví z našich více než 9000 absolventů potvrzena.

Jsme španělská instituce nejvíce usiluje o zaměstnatelnosti a podnikání. Podepsali jsme dohody s více než 1100 společností, se nám podařilo 15.500 studenti procvičit různé bakalářské a magisterské programy a kolem 2500 pracovních míst. To také hostí každoroční veletrh pracovních příležitostí a vytváření sítí, a jsme uspořádali Entrepreneurship Forum, průkopnický iniciativu, která podporuje podnikání mezi studenty dvacet let.

Programy se vyučují na:
Spanish (Spain)

Tato škola dále nabízí:

1-year EMBA

CESINE Centro Universitario

S vědomím, že je třeba vyškolit lidi, kteří povedou tyto změny, CESINE Business School Executive MBA vyvinul program se spolupráce vedoucích firem v dnešních trzích, jeji ... [+]

Tematický program,

Podniky dnes pracují v prostředí nejistoty, které se rychle mění. Vzhledem ke globalizaci trhů, příležitosti a hrozby pro naše firmy objevit kdykoliv a kdekoliv na světě, a to i v dálce, může mít okamžitý dopad na naše trhy.

Ve všech klíčových aspektů podnikového řízení, jsou velmi významné změny, které vyžadují představenstva zodpovědným za každou oblast pevné znalostí s cílem ovlivnit vývoj silných a odolnost svých organizací.

S vědomím, že je třeba vyškolit lidi, kteří povedou tyto změny, CESINE Business School Executive MBA vyvinul program se spolupráce vedoucích firem v dnešních trzích, jejichž zkušenosti a pozadí obohatit obsah mistra. Kromě toho, prostřednictvím dohod s firmami a organizacemi, CESINE Business School je ochotna garantovat 100% mladých absolventů bez praxe, stáže jsou neplacené. Náš návrh přináší, tedy rozlišování plně praktický rozměr.... [-]

Španělsko Santander
Září 2019
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině