American College of Thessaloniki

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

ACT (American College of Thessaloniki) je terciární rozdělení Anatolia vysoké školy, instituce s dlouhou a prestižní historií, která sahá až do roku 1886.

AKT je akreditovaná ve Spojených státech NEASC (New England Sdružení škol a vysokých škol) prostřednictvím své komise o vysokých školách. Kromě úkon, který má plnou NEASC akreditaci je bakalářské programy realizovanými v ACT jsou rovněž potvrzeny Open University, Velká Británie. AKT Rovněž byla udělena licence podle řecké vlády působit jako soukromá pošta-druhotné vzdělávací instituce ( "College").

AKT'S komplexní vysokoškolák osnov nabídek Bakalářské tituly v podnikání (4 koncentrace), Počítačová věda, Obchodní computing, mezinárodní vztahy, Angličtina (2) koncentrace a kombinované bakalářské tituly v Cestovní ruch a hotelnictví Ve spolupráci s renomovanými vzdělávacími institucemi ve Švýcarsku a USA. Kromě toho škola nabízí Master of Science (MS) v pohostinství a cestovním ruchu řízení a A Master of Business Administration (MBA) s koncentrací v bankovnictví a financí, podnikání, managementu a marketingu v digitální éře.

AKT rovněž nabízí Rozsáhlý potřeba a programu finanční pomoc zásluh-based.

Místa

Soluň

American College of Thessaloniki

Adresa, 1. řádek
American College of Thessaloniki,
Vasiliou Sevenidi 17, Pylea

555 35 Soluň, Soluň, Řecko
Telefonní číslo
+30 231 039 8398