Jan Amos Komenský University Prague

Úvod

Read the Official Description

Jana Amose Komenského univerzita v Praze se nachází v krásné a historické Prahy, která se nachází v živé části Žižkova v blízkosti centra města. Naši studenti najdou intimní a přátelskou atmosféru nastavit ve stěnách našich historických budov.

Specializujeme se na vzdělávání dospělých, speciální pedagogiky, učitelství, sociální a mediální komunikace, včetně scénických a mediálních studií a audiovizuální komunikace, řízení cestovního ruchu, bezpečnostních studií, pojištění podnikatelských studií, manažerské psychologie, právo v podnikání, stejně jako evropské hospodářské a veřejné správy studie zahrnující prestižní, mezinárodně akreditované a uznávané programu MBA.

2

Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze se postupně dosáhl pevnou pozici v terciárním trhu vzdělávání jako největší českou institucí svého druhu a první soukromá vysoká škola (jak je definováno zákonem o České vysokých školách), úspěšně zaplnit mezery národního systému terciárního vzdělávání a to jak z hlediska předmětů nabízeny a regionální pokrytí.

Univerzita nabízí plně akreditované vysokoškolské studium v ​​českém jazyce, včetně studijních programů v angličtině (především v evropském hospodářství a veřejné správě), stejně jako certifikované celoživotního vzdělávání kurzy. Byli jsme aktivní v oblasti výzkumu a inovací se účastní různých národních i mezinárodních projektů stejně jako bytí členem různých asociací, jako je Evropská asociace univerzit. Naše výzkumné aktivity zahrnují, zejména speciálního vzdělávání, vzdělávání dospělých, rozvoje lidských zdrojů, metodik vzdělávání, ekonomiky a veřejné správy a komunikace a médií.

1

Jako pokračování v dlouholeté tradici Komenského akademie, nevládní, ne-pro-ziskové organizace, která byla zapojena do vzdělávání dospělých v roce 1990 "na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze systematický rozvoj je založen na spolupráci s odbornými pracovišti v jak Česká republika, tak v zahraničí. Založena v roce 2001, Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze nabízí invenční programy a má stále se zvětšujícího studentské základnu, v současné době zahrnující kolem 5 000 studentů. Další programy jsou v současné době vyvíjeny tak prosím pravidelně kontrolovat.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Master Of Business Administration (MBA)

Online & Campus forma Kombinované 3 semestry September 2018 Česká republika Praha

Program MBA je v současné době považován za kvalifikační standard pro manažery českých a mezinárodních firem a institucí. Je zaměřen na manažery s odbornými zkušenostmi k dalšímu kvalifikovat v řízení lidských zdrojů a Evropskou unií. [+]

Program MBA je v současné době považován za kvalifikační standard pro manažery českých a mezinárodních firem a institucí. Je zaměřen na manažery s odbornými zkušenostmi k dalšímu kvalifikovat v Zdroje Řízení lidských a Evropská unie, Studenti budou mít nárok na rozvoji jejich vlastní top kariéru v řídících struktur na různých úrovních, a to zejména v zemích EU. Program MBA absolventi stanou špičkovými odborníky v oblasti řízení lidských zdrojů v rámci evropských institucí, ekonomických a právních rámců. Prostřednictvím programu MBA studia manažeři získat ucelený systém znalostí a dovedností potřebný pro budování úspěšné kariéry v oblasti podnikání a řízení, včetně veřejné správy, a to zejména v oblasti vzdělávání a řízení lidského kapitálu. Absolventi zvládli na pokročilé úrovni evropské institucionální, ekonomické a právní rámec se zaměřením na řízení lidských zdrojů. Jsou připraveny k rozvoji jejich další kariéry skrze uplatňovat teoretické znalosti a praktické dovednosti přímo do komplexních řešení problémů v oblasti obchodu, podnikání a institucionálního řízení. Absolventi mají také zvládl způsoby dalšího vzdělávání, celoživotní vzdělávání a vedení týmu, Jejich schopnost syntetizovat teoretické znalosti a jejich praktické aplikace v manažerském prostředí je stanovena na obranu závěrečné práci. Hlavními tématy profilové programu MBA v oblasti řízení lidských zdrojů a Evropskou unií jsou následující: Řízení lidských zdrojů, evropskou integraci, právní systémy, politické a hospodářské geografie EU, ekonomické analýzy, Organizační chování a vedení, strategické a operativní řízení, řešení problémů a Krizový management, informační a komunikační technologie a informační systémy. Forma studia je organizována v rekreační studijních blocích (asi 5 víkendů za semestr). Standardní doba studia je 1,5... [-]

Videos

Jan Amos Komensky University

Contact

Jan Amos Komensky University

Adresa, 1. řádek Roháčova 63, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Praha, Česká republika
Website http://www.ujak.cz/
Telefonní číslo +420 267 199 015