European Institute of Applied Science and Management

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

European Institute of Applied Science and Management (bývalá Středočeská univerzita) patří mezi nejnovější a nejmodernější soukromé vzdělávací instituce v České republice. Přilákání stálého přílivu nových studentů od jeho založení v roce 2011. Potvrzuje jeho pověst prvotřídní vzdělávací instituce.

· Jako inovativní institut, který neustále prosperuje v poskytování vynikajících služeb a podpory našim studentům.

· Všechny akademické dotazy by měly obdržet zpětnou vazbu do 48 hodin. Každý student má svého osobního lektora, který konzultuje případné otázky a dotazy (akademické i odborné).

Certifikované instituce a studijní programy

Jsme akreditováni uznávanou britskou akreditační agenturou ASIC (Akreditační služba pro mezinárodní školy, vysoké školy a univerzity). Akreditace ASIC je vzdělávací standard, který je:

· Schváleno Ofstedem, Radou pro vyšší akreditaci ve Spojeném království

· Uznáno domácí kanceláří britské vlády

· Člen BQF (British Quality Foundation)

· Přidružená společnost ENQA (Evropská síť pro zajišťování kvality)

· Člen NARIC (Národní informační střediska pro akademické uznávání)

· ASIC byla posouzena a splňovala požadavky ISO9001: 2015, což je certifikace pro následující oblast „Akreditace pro vzdělávací instituce ve Velké Británii a ve světě“

Stali jsme se členem QISAN (Quality International Study Abroad Network). V současné době nabízíme nové bakalářské, magisterské a doktorské programy.

Normy absolventů

Podporujeme kritický přístup a analytické myšlení mezi studenty v interdisciplinárním a inovativním prostředí, kde jedinou konstantou jsou trvalé změny. Naším cílem je proto mít absolventy s globálním, interkulturním komplexním pohledem, kteří jsou schopni rychle shromažďovat a analyzovat informace, kteří jsou schopni iniciovat, implementovat a řídit změny osobního a pracovního života. Typičtí absoloventky jsou cenným týmovým hráčem s vůdčími schopnostmi.

V EIASM vám nabízíme širokou škálu specializací, které vám umožní plně sladit váš MBA s kariérními cíli a ambicemi. To může být také skvělá příležitost k vystěhování z vaší zóny pohodlí a rozvoji sebe v nových oblastech. Níže naleznete seznam specializací, které nabízíme na EIASM.

  • Výkonný MBA
  • MBA v oboru finance
  • MBA ve zdravotnictví
  • MBA v oblasti nemovitostí a rozvoje
  • MBA v cestovním ruchu, pohostinství a řízení událostí
  • MBA v řízení přírodních zdrojů

Zaměřujeme se na profesní rozvoj našich zahraničních studentů, což vede k poskytování všech kurzů v anglickém jazyce.

Výzkum Od roku 2013 organizuje naše pobočka s názvem Výzkumný ústav CBU výroční mezinárodní konferenci v současné době indexovanou v databázi Thomson Reuters - databáze Web of Science Core a Proquest. Lektoři publikují v časopisech Scopus a Thomson Reuters hodnocené časopisy v mnoha oborech a specializacích (např. Ekonomie, strojírenství, přírodní vědy atd.) Včetně konference zveřejňujeme celkem čtyři výzkumné časopisy indexované v Google Scholar, DOAJ, EBSCO, CrossRef a dalších databázích. Podporujeme otevřený přístup a používáme systém Open Journal System. Lektoři Převážná většina našich lektorů jsou odborníci s rozsáhlými odbornými a / nebo výzkumnými zkušenostmi, kteří jsou oddáni praktičnosti, což znamená, že jsou ve své výuce neustále aktuální a aktuální. To je kriticky důležité zejména pro studenty v našich profesních studijních programech (MBA a DBA). E-Learning Studenti mají přístup k Matrix NEO a Netventic LMS, nejmodernějšímu cloudovému e-learningovému systému, který používáme pro naše on-line / part-time / full-time přednášky.

Je k dispozici v široké škále jazyků. Skvěle čte na mobilních zařízeních a tabletech.

• Uživatelsky příjemné prostředí pro čtení dokumentů, zobrazení videa nebo přehrávání zvuku.

Mezi další funkce patří webové konference, zasílání zpráv, knihovna zdrojů, nástroje pro spolupráci, sociální sítě, integrace s Diskem Google nebo iCalender, snadná správa atd.

Místa

Praha

European Institute of Applied Science and Management

Adresa, 1. řádek
Pod Vodárenskou věží 1143/4, Praha 8
182 00 Praha, Praha, Česká republika
Telefonní číslo
+420 608 118 311

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium