Czech College

Úvod

Read the Official Description

Proč nás

Česká škola v Praze je soukromá řízení škola zaměřená na výuku podnikání v angličtině. Máme různé programy zaměřené na podnikání, mezinárodního managementu, financí, marketingu, podnikání a řízení provozu.

Moderní přístup

Britská obchodní Školy jsou vždy známý pro své inovativní učební plán, případových studií, skupinové cvičení a prezentací. My v České vysoké školy přijaly tyto moderní metody podnikového vzdělávání.

Globální ostření

Česká vysoká škola se nachází na Střední Evropa má velký důraz na vzdělávání studentům, aby se stal globální občany. My pěstovat studentů v cestě, si myslí, že globálně při práci v kterékoli části světa.

Podnikatelská etika a trvalost

Naším úkolem je vytvořit etické a odpovědné vedoucí podniku pro zítřejší svět, kteří jsou schopni řešit globální výzvy.

Zaměstnatelnost

Podpora studentů v zajištění jejich budoucí kariéru tím, že jim s praktickou a moderní obchodní znalosti.

Individuální Přístup

V České vysoké školy každý z nich je věnována rovný a zvláštní péči, aby jim pomohla zajistit cíle stát budoucí obchodní vůdce.

Akademici

Z unikátní úvodní kurz v bakalářském diplom vedoucí k BBA na pokročilé kurzu postgraduální diplom vedoucí k programu MBA, zkušenosti na české vysoké škole je veskrze mezinárodní, a je zaměřena na rozvoj globálního vědomí. Tento přístup k obchodní vzdělání nás jeden z nejvíce inovativních institut, který učí podnikání v angličtině v Praze, Česká republika dělá.

Prague Campus

Hlavní kampus Česká republika se nachází na Žižkově v Praze. Kampus domy okolní infrastruktura, moderní učebny, studentské a personálu zařízení.

Praha je hlavní a největší město České republiky. Je to čtrnáctý-největší město v Evropské unii. To je také historická metropole Čech. Nachází se na severozápadě země, na řece Vltavě, město je domovem asi 1,3 milionu lidí, zatímco jeho větší zóně se odhaduje, že má populaci téměř 2 miliony. Město má mírné oceánské podnebí, s teplými léty a chladné zimy.

Praha je politickým, kulturním a ekonomickým centrem střední Evropy s voskování a slábne bohatství během jeho 1100 let existence. Společnost byla založena v průběhu románského a rozkvětu gotické a renesanční éry, byla Praha nejenom hlavním městem českého státu, ale také sídlem dvou římských císařů Svaté, a tím i hlavním městem Svaté říše římské. To bylo důležité město habsburské monarchie a jeho Rakousko-Uherska a po první světové válce jsem se stal hlavním městem Československa. Město hrál hlavní role v protestantské reformace, třicetileté války ", a v dějinách 20. století, během obou světových válek a poválečné komunistické éry.

Praha je domovem mnoha slavných kulturních zajímavostí, z nichž mnohé přežily násilí a ničení 20. století v Evropě. Hlavní zajímavosti patří Pražský hrad, Karlův most, Staroměstské náměstí, židovskou čtvrť, do kopce Lennon Walland Petřín. Od roku 1992, má rozsáhlé historické centrum Prahy bylo zahrnuto do seznamu UNESCO světového dědictví UNESCO. Praha je hlavním městem České republiky, který používal, aby se připojil se Slovenskem, dokud se dvěma oddělenými do zřetelných suverénních států.

Město se může pochlubit více než deset velkých muzeí, spolu s četnými divadla, galerie, kina, a dalších historických exponátů. Moderní systém veřejné dopravy spojuje město. Také, to je doma k široké škále veřejných a soukromých škol, includingCharles univerzity. Praha je klasifikován jako Alpha- globální město podle GaWC studií, srovnatelný do Berlína, Říma andHouston. Jeho bohatá historie dělá to populární turistickou destinací, a město získá více než 4,4 milionu zahraničních návštěvníků ročně, od roku 2011. V roce 2011, v Praze byl šestý-nejvíce-navštívil město v Evropě.

UAE CAMPUS

První Mezinárodní Pobočka Campus české vysoké školy se nachází ve Spojených arabských emirátech. V posledních letech SAE získala mezinárodní uznání jako vzdělávací rozbočovač zvažují náklady na studie, vyhlídek v zaměstnání, a umístění. Model UAE byl použit jako úspěšný příběh; s klíčovou konkurenční výhody, včetně nákladů na bydlení nižší než u jiných zemí, jako je USA, Evropě, Austrálii a Kanadě, a je umístěn v bližší blízkosti mnoha domovských zemích než v jiných vzdělávacích cílů.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Mba- Master Of Business Administration

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Česká republika Praha Spojené arabské emiráty Sharjah + 2 více

Program MBA zahrnuje všechny klíčové kompetence potřebné pro nadřízeného. Ať už jste zkušený profesionál hledá pro kariérní postup nebo čerstvý absolvent, kteří chtějí začít kariéru v managementu, bude naše MBA program vám vybaví se všemi požadovanými znalostmi a nástrojů. Osnovy klade důraz na principy řízení, jakož i praktických znalostí a nástrojů skuteční manažeři by se využívají v reálných situacích. [+]

Našim studentům jedinečnou příležitost převést své kredity na našich partnerských univerzitách v USA a Velké Británii, tak dávat jim bezkonkurenční mezinárodní expozici Moduly Kvalifikační Analyzování soutěž Při posuzování tržní postavení vaší firmy nebo vašeho produktu existuje mnoho oblastí výzkumu potřebné. Jedním z nich je přezkoumat své konkurenty, zkoumat, co dělají, jak to dělají, jak soutěžit s vámi, nebo se liší od vás. Tento modul se představí mnoho vyšetřovací techniky. Do konce studentů modul bude obeznámen s výzkumnými technikami a souvisejícími cvičení, aby takovou analýzu umožnily. Kreativita a řešení problémů Manažeři a vedoucí podniku je třeba neustále hledat způsoby, jak udržet náskok před problémů a otázek, které mají dopad na jejich každodenní problémy. Řešení problémů je samozřejmě ústřední na manažery úlohu, ale jak řešit problémy, je skutečnou výzvou. Tvořivost v práci manažerů je skvělý nástroj a je-li skutečný tvořivost lze identifikovat a rozvíjet to může být základním nástrojem pro manažery Toolkit. Tento modul zkoumá oblasti řešení problémů a myšlení, které mohou být vyvinuty na pomoc správce. Do konce studentů modul bude se naučili různé způsoby, jak přemýšlet o problémech a různých přístupů k řešení problémů uvnitř i mimo jejich pracovní funkci. Kultura a etika Kultura organizace je definována tím, jak dělat věci, pro správu étos a lidí, kteří pracují v rámci organizace. Organizace by měly mít vždy etický podchycení jejich kultury. Toto definuje způsob, jakým jsou zobrazovány ve světě. Tento modul se dívá na různé aspekty kultury a etiky. Jak je definováno, jak to může být ve tvaru a co by... [-]

Videos

CZECH COLLEGE

Contact

Czech College

Adresa, 1. řádek Sabinova 3
Praha 130 00, Czech Republic
Website http://www.czechcollege.cz/
Telefonní číslo +420 284 019 100

Telefonní číslo